Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Opla Opla Opla

Ile i jakie macie tv w domu. Czy dzieci wasze maja?

Polecane posty

meaaa - gratuluję rozwiązania :-) a co do tematu: my mamy jeden, co go moj M w posagu wniósł. Zauważyłam jednak, że u moich rodziców, ciotków i wujków, którzy mieszkają w domu (rozlegle domy ;-P) w istocie wszyscy mają tv w kuchniach i na tych kuchennych tylko kanały informacyjne lecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam nicka
samsung smart tv w domu jest tylko 1 tv i tak zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak swoją droga bardzo lubię tv ale uważam że to zjadacz czasu wolę posiedzieć na kafe ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ladysmerfettta
telewizor u dziecka ,czemu nie.Ja miałam prawie od niemowlaka i jakoś mnie nie pokrzywiło:) To samo moja kuzynka ,jak się urodziła to wujek jak robił pokój kupił jej 14 cal tv,u reszty rodzinki podobnie,każdy prawie miał TV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamy 3 tv, ale mamy dom
ja bez tv nie zasnę wiec musze miec w sypilani, syn nastolatek wiec tez ma swoj i konsole pod niego sobie podpina, wkurzal mnie jak w salonie byly porozwalane jego gry i koledzy siedzieli wiec...siłą rzeczy musza byc 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yg8giuhho
Mieszkając z rodzicami miałam w pokoju ale był i jest to TV Synka. Puszczałam mu bajki. W sypialni rodziców też był, w salonie 40calowy jakiś. Obecnie z mężem mieszkam i nie mamy telewizora bo nie potrzebujemy. Każdy ma swojego laptopa-nawet Synek 3,5 letni i jeśli chce włącza sobie bajkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meaaa :) Gratuluję córeczki :) Mam nadzieję, ze poród był lekki i bez komplikacji :) Oby Niunia zdrowa i piękna rosła :) Co do tematu. My mamy TV w dużym pokoju, tam też śpimy i ja osobiście lubię zasypiać przy włączonym TV ;P Nie wiem czemu... tak mam. Córka ma TV u siebie w pokoiku gdzieś od pół roku (dostała od dziadków) ale ma tam tylko DVD i moje stare wygrzebane z piwnicy play station :D takie na kartridże jeszcze :D Kablówki nie ma i dłuuuuuuugo nie będzie miała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikal
my nie mamy telewizora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy 4, kazdy mowi,ze to burżujstwo:D, mam w kuchni maly, jeden lubi jak mu radio gra ja wole tv, duzy w salonie, średni w sypilani i u dziecka w pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jeden w salonie(bede zieniac na wiosne na wiekszy) i jeden w sypialni. Starczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dwa.
My mamy dwa40calowe. Jeden w sypialnu. Drugi w salonie. W lozkach jestesmy juz o 8 i na lezaco ogladamy sobie filmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahahahahahaha
normalni ludzie to maja cyfrowy polsat, ntv a nie jakas kablowke:D:D ja mam telewizory, w duzym pokoju(normalka jak kazdy) i w lazience, bo uwielbiam dluugie aromatycze kapiele i nieraz 2 seriale obejrzę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy tv plazme i LCD ,tv bardzo rzadko jest ogladane.Najstarsze blizniaki dostali tv na urodziny (nie od nas,i niezbyt bardzo podobal mi sie ten prezent,no ale stalo sie) ale sporadycznie go wlączają Meaa tez gratuluje nowego malego lokatora.Jak poczytalam jak wygladal porod meeyy(??) to az zlapalm sie za glowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yfgghgh
gggffg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem po co dziecku tv w pokoju :o tzn rozumiem jesli to juz nastolatek i to taki starszy, ale małemu dziecku moim zdaniem własny tv nie jest do niczego potrzebny, ale jak tam sobie chcesz...nie wnikam. Co do tv mamy dwa telewizory ledowe, ale tylko dlatego dwa że ten kupiony wcześniej okazał sie za duży do salonu i teraz go mamy w sypialni i praktycznie wcale nie jest włączany, a do salonu kupiliśmy podobny, tylko mniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrydietetyk
Nigdy nie założę telewizji w pokoju dziecka, jeden w salonie wystarczy i planujemy się go pozbyć, ale uwielbiam TVN 24 rano do kawy i tu jest problem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez nie jestem za tym,aby nawet nastolatek mial we wlasnym pokoju tv, no ale naszczescie u nas jeszce nie bylo potrzeby,aby z corki pokoju czy syna pokoju wyniesc tv,bo nie przeginają z korzystania,a wiecej sie kurzy niz jest uzywany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka32.
mamy w kuchni 20 cali i salonie 40 dziecko na razie nie ma i nie planujemy mu kupowac moze w okolicy 15 urodzin ,a zreszta te dwa ktore sa to rzadko ogladamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moj 2 godziny oglada na wieczo
Moj 3 letni syn nie zasnie bez bajek wiec ma telewizje w swoim pokoiku,klade go o 19 spac a zasypia o 21 przy wlączonych bajkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaona*
Mam 2 pokoje i 2 telewizory. Dziecko ma telewizor w pokoju od zawsze. Kontroluję to co ogląda i nie mamy z tym problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w swoim domu mam dwa telewizory LG. Jeden w salonie, drugi w pokoju dzieciaków dzięki czemu unikam wojny domowej. Uważam, że to dobra decyzja :) Telewizory LG mają trochę dodatkowych bajerów - chociażby dzieciaki mogą bez problemu oglądać sobie np. filmiki na YT. Na stronie http://www.lg.com/pl/telewizory jest sporo cennych informacji i dobre opinie - sprawdź jeśli chcesz. Uważam, że jeden telewizor w domu to trochę mało i jak dzieciaki są starsze to warto im zafundować drugi. Tym bardziej, że to nie muszą być duże koszty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mamy żadnego telewizora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy jeden 32' w salonie i calkowicie wystarczy. Najczesciej wlaczam radio. W sypialni nawet nie ma mowy zeby byl, a corka ma 8 lat i uwazam ze na swoj TV jest jeszcze za mala. Korzysta z tego w salonie. Korzysta tez z mojego laptopa i ma swoje Nintendo 3DS, moze korzystac lacznie 45 minut dziennie ... jak dla mnie to juz i tak za duzo ale coz... musialam isc na kompromis. A tak a propos... zasypianie przy TV jest bardzo niezdrowe dla naszego mozgu. Powinno sie nie korzystac z zadnych ekranow (TV, laptop, tablet, smartfon) minimum godzine przed snem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beztvmoznazyc
Nie mamy z mężem telewizora!Wszyscy się mega dziwią a my już przyzwyczailiśmy do tego że gdy chcemy coś obejrzeć to włączamy laptopa i odpalamy stronę telewizja-online net!Mamy wykupiony miesięczny pakiet i dostęp do 40 kanałów!!Nam to wystarcza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PiotrekPoczdam
Ja też telewizję oglądam na stronie telewizja-online net!Bardzo mi ta strona odpowiada bo działa bez zastrzeżeń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola

Mamy kruger matz tani a dobry jakosciowo, dzieci tez maja bo w ogldaniu tv nie ma nic zlego liczy sie tylko UMIAR, dzieci ogladaja rzadko, wiecej czasu spedzamy rodzinnie razem albo na ogrodzie na zabawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NUNUNU

Mamy telewizor (Samsung jakiś tam, 55 cali), ale ja nie oglądam w ogóle, a mąż używa go tylko do grania na konsoli albo czasem włączy sobie coś na Netflixie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×