Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość glosnym szeptem nic nie mowie

Ile kasy zabieracie na urlop do Polski?

Polecane posty

Gość gość
UK to kraj białych murzynów z dorzecza narzecza. Buahahaha! Beka z białych murzynów. Dalej ryją za bezdurno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale zalosne gadki na temat tanich linich lotniczych- chcesz sie dowartosciowac przyglupie, Ja latalam roznymi liniami, jednak jak sie duzo podrozuje to na czyms trzeba zaoszczedzic i nie widze w tym nic zlego ani upokorzajacego. Jesli ty jestes az tak glupi to szpanuj sie staniem w kolejkach drogich lini, ale sie dowartosciujesz przyglupie! Wszystko na pokaz aha, a auto mam z salonu jednak nie bede dwa dni jechac do Polski tym autem bo glupia nie jestem. Z tego co wiem to Polacy maja najwiecej aut z odzysku co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tanie linie mają teraz lepsze samoloty niż BA, Delta czy inne... ostatnie 6 lotów Ryanair i 2 Wizzair (po całej Europie) miałam w samolotach które mialy 1-5 lat. Jeden mial tylko kilka miesięcy. BA ma w większości stare 20letnie graty. A że komfort mniejszy? To nie 10cio godzinny lot. 2-3 godziny można wysiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już dawno skończyłam z wakacjami w PL i z posyłaniem rodzinie pieniędzy. Ani grosza nierobom. Są wolni więc niech pokażą ile są warci. A te gnoje w PL potrafią tylko narzekać jak im ciężko i źle. W doopie ich mam. Na wakacje jest tyle innych wspaniałych miejsc. W doopie mam PL i Polaków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jeżdżę do Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nie. Nie ma po co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo cie nie stac biedaku na wygnaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już dawno skończyłam z wakacjami za granica i z posyłaniem kolorowym pieniędzy. Ani grosza nierobom. Są wolni więc niech pokażą ile są warci. A te gnoje za granica potrafią tylko narzekać jak im ciężko i źle. W doopie ich mam. W PL jest tyle innych wspaniałych miejsc. W doopie mam zagranice i kolorowych !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo cię nie stać nędzny polaczku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komuchy skończone. Kiedyś taki jeden ich rzecznik obleśny chciał wysyłać śpiwory dla biednych bezdomnych w Nowym Jorku. Czyżby autor wpisów był z rodziny Jerzego Urbana, bo argumentacja identyczna, to pewnie po genach poszło. Z kim spała twoja matka, żeś się taki urodził? Musiała nieźle naszaleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie dlatego nie jeżdżę do Polski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo cie nie stac na wakacje w najpiekniejszej Polsce, ofiaro losu na zmywaku. Cha cha cha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
^^ jeszcze nie załapał debil. Właśnie dlatego nie jeżdżę do Polski. Żeby nie spotykać takich jełopów ja ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo cie nie stac mendo aby przyjechac do PL. Won do arabusów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz nawet jak ci się powie to wiesz swoje. Właśnie dlatego nie jeżdżę do Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do PL! A po co? Tam nie ma niczego czego by mi brakowało tu gdzie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic bo wszyatko za darmo www.youtube.com/watch?v=DMOjUJIN5yU&t=12s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tanie linie czyli dla biedoty cha cha cha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tanie linie bo inne do polskiej dziury nie latają. Cha cha cha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ototototo! Do PL! A po co? Tam nie ma niczego czego by mi brakowało tu gdzie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnei, Polka to taki zachod i taka metropolia, ze ciezko sie tam dostac. Takie miasta jak Gdansk np nie sa dobrze skomunikowane, to fakt tylko tanie linie. Zreszta raz do roku sie widziec z polakami to juz wystarczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdańsk jest akurat dobrze skomunikowany, podobnie Poznan. Ale to fakt, leciec raz na rok do Polski starczy. Choć ja wolę dwa razy na rok leciec na 4-7 dni. niż raz na rok na dwa tygodnie. Znam ludzi ktorzy do Polski latają 2-3 razy na rok na 1-2 tygodnie więc zużywają na to całe urlopy... nie muszę chyba dodawac, że to tacy, którzy "nie lubią podróżowac" a tak naprawdę 3/4 z nich nie stac na podróże do innych krajow, lub jak stać, to są chciwi i żal im wydać na wakacje ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
^^ wiesz może być tak, że wolą ten czas spędzić z rodziną w PL. Ciągle tam mają życie a za granicą to jest tylko i wyłącznie praca. Tacy ludzie nie integrują się ze społeczeństwem, maja polskie TV, chodzą do polskich sklepów itp. Ja np rodzinę mam tu. Polska raz na 10 lat mi starczy. A resztę urlopu spędzam podróżując po całym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gnij w uk swinio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gnij w uk swinio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj bingol, nie musisz zaraz ziać ogniem, bo zazdrościsz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja do polskiego sklepu też chodzę, głównie po konkretną herbatę owocową, po bułkę tartą, po proszek do pieczenia i ogórki kiszone konkrentej firmy. ;) ALe polskiej TV nie mam i poważnie, nie znam nikogo, kto by miał. ja mam netflix i amazon prime video

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam bo TVP INFO najlepsza polska telewizja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×