Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kulisty kwadrat

Zapłacę pół wypłaty przez 4 miesiące osobie (trójmiasto)...

Polecane posty

Gość Kulisty kwadrat

Zapłacę pół wypłaty przez 4 miesiące osobie, która mi załatwi pracę. (płatne po każdej wypłacie, jestem skłonna podpisać umowę na taką usługę) Szukam pracy związanej z rynkiem TSL. Najlepiej w firmie spedycyjnej jako asystent spedytora, specjalista ds. logistyki, praca u armatora lub na podobnym stanowisku. Kobieta, 25 lat. Mam doświadczenie na stanowisku asystenta spedytora w firmie spedycyjnej oraz w jednym z terminali Gdyńskich. Ukończyłam anglistykę (magisterskie) na Uniwersytecie Gdańskim (biegły angielski) a obecnie studiuję podyplomowo Logistykę i Handel Międzynarodowy na Akademii Morskiej. Aktywne prawo jazdy kat. B.. Jestem dokładna, sumienna i bardzo dobrze zorganizowana. Należę do osób komunikatywnych i kontaktowych. Cechuje mnie również rzetelność, wysoka kultura osobista i konsekwencja w działaniu. Potrafię samodzielnie rozwiązywać problemy, wykonywać powierzane mi zadania oraz pracować w zespole. Bardzo szybko się uczę i nabywam nowe umiejętności. Osobom z ciekawą ofertą współpracy udostępnię CV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dla ciebie lepsza propozycję. Przede wszystkim - nie chcę twoich pieniędzy. Zatrzymasz cały swój dochód dla siebie. A co do istoty mojej propozycji, to wyglada ona następująco. Zapraszam cię do zespołu, który zajmuje się tworzeniem grup konsumentskich dla firm, płacących za polecenie klientów. Otzrymujemy minimum 10% od wytworzonego przez poleconych obrotu. Każdy człowiek coś kupuje i korzysta z usług. Jeśli za twoim pośrednictwem zacznie korzystać z towarów i usług "twojej firmy", to zaczniesz dastawać wynagrodzenie. Ludzi, działające w mojej grupie w ten sposób już w pierwszym misiącu zarabiają 2500-3000 zł. Rozpocząć z nami współpracę można bez żadnej inwestycji. Jeśli jednak jesteś w stanie coś zainwestować, to na starcie będziesz potrzebował 343zł. To są pieniądze na zakup towarów dla siebie, żeby wypróbować co nieco z tego, co polecamy. Wszystkie szczegóły podam w mailu. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×