Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lenorkas

integracja sensoryczna

Polecane posty

Gość gość
Sala Doświadczania Świata – terapia stosowana od niemalże 35 lat na całym świecie, która polega na silnym stymulowaniu poznawania świata na poziomie sensorycznym. Zapraszamy na www.procesysensoryczne.pl lub do odwiedzenia naszego ośrodka mieszczącego się przy ul. Śródziemnomorskiej 11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama  SI
Serdecznie polecamy zajęcia z logopedii w Sensum Mobile. Mój synek miał duże problemy z wymową. Nie mógł się też z socjalizować z dziećmi w szkole, jednak zajęcia bardzo mu pomogły. Nie dość, że poprawiły jego wymowę, to jeszcze dało mu to pewność siebie, którą wykorzystywał w szkole. Bardzo dziękuję Sensum Mobile za pomoc. O firmie dowiedziałam się ze strony www.procesysensoryczne.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzieci SI
Polecam Dogoterapie w Sensum Mobile. Cudowny owczarek niemiecki pomógł mojemu dziecku być bardziej empatycznym i otwartym do otoczenia. Z zamkniętego, przestraszone dziecka zobaczyłam jak bawi się z rówieśnikami i śmieje z pieskiem. Polecam - www.procesysesnoryczne.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maluchy
Jako mama malucha bardzo polecam zajęcia z multisensoryki. Bardzo! Otwierają moje dziecko. Widząc jego postępy coraz bardziej się cieszę, że zdecydowałam się na Sensum Mobile. Placówka wspaniała z naprawdę doświadczonymi specjalistami w swojej dziedzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara661
Dobra diagnoza, to podstawa. Właśnie dlatego warto zgłosić się do Kliniki Psychomedic. Tutaj https://psychomedic.pl/diagnoza-autyzmu-zespolu-aspergera/ można dowiedzieć się więcej. Mają tam bardzo dobrych specjalistów, którzy zajmują się między innymi diagnozowaniem autyzmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka też korzystała z integracji sensorycznej i muszę Wam powiedzieć, że w życiu był nie przeliczyła kosztów poniesionych na wizyty. Tylko dlatego, że są duże efekty. Córka chodziła ponad rok na terapię i teraz z wieloma rzeczami radzi sobie rewelacyjnie. Nie wyobrażam sobie robić to samej tym bardziej że są to ćwiczenia, które wymagają ogromnej siły fizycznej i dokładnej techniki. Ciekawy artykuł o możliwościach SI jest na stronie http://xn--tczaknurw-d7a42b.pl/ Opisuje szczegółowo możliwości terapii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tAMARAKOT
Jeśli chodzi o takie rzeczy jak integracja sensoryczna w Warszawie to profesjonalnie terapię przeprowadzają w Sensorium. Ja ze swoim dzieckiem to zjeździłam pół miasta, żeby znaleźć fachową opiekę i dopiero u nich rzeczywiście się dzieckiem zajęto. Świetni specjaliści, ale też pod względem infrastruktury miejsce nadaje się do takiej pracy z pacjentem, jest odpowiednio wyposażone. Gabinet ma swój serwis – http://tomatis.warszawa.pl. Są tutaj telefony i maile podane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam moj synek ma 3,5 roku i jest wcześniakiem i stwierdzono u niego Si zaburzenia ale dlatego ze ma problem z mowa mało mówi okazało sie ze ma opóźniona mowę jesteśmy na etapie słuchania płyty moje pytanie jest takie czy któraś z mam puszczała płytę dla swojego dziecka i pomogła ta terapia słuchowa ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina344
Do tego Psychomedic lepiej jedź z dzieckiem. Poprawna diagnoza, to połowa sukcesu. Dowiesz się czy to opóźnienie w rozwoju czy to autyzm. Mają tam krótkie terminy. Zarejestrować się można pod nr 22 253 88 88.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda eco art
Witam wszystkich Zajmujemy się prowadzeniem zajęć z Sensoplastyki® na terenie Trójmiasta i okolic. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie http://ecoart-akademia.pl/sensoplastyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewe331
Najpierw to ważna jest prawidłowa diagnoza. Faktycznie w Psychomedic mają świetnych specjalistów, dlatego też warto się do nich zgłosić. Telefon do rejestracji to 22 253 88 88 . Diagnozuje autyzm u nich zespół lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milczek79
Soyer - tam odbyłam najlepsze i najbardziej profesjonalne szkolenie z zakresu integracji sensorycznej. Kadra wyśmienita, wszystko było bardzo dobrze zorganizowane, dopięte na ostatni guzik. Wiele się nauczyłam, jestem zadowolona, że postawiłam na nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzabelaS
Mogę Wam polecić kołdry sensoryczne , ja stosuję je u mojej córeczki i są bardzo dobre . Jestem zadowolona z efektów. Nie wiem czy próbowałyście ich może? Jeśli będziecie kupowały to pamiętajcie aby nie brać byle jakiej , pierwszej z brzegu tylko najlepiej kup sprawdzonej firmy. Ja mam z firmy Senso-Rex i są bardzo porządne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmamatrojki
Ale to reklam. Poszukuję terapii dla dziecka i celowo patrzę na te nahalne reklamy. Takich terapeutów wole unikać. Jeżeli muszą na siłę się reklamować, to wiadomo ile są warci. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy placilyscie za terapię czy przez NFZ? Jakie to są koszty miesięcznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guśkkkaaa
Moim zdaniem kolejność powinna być taka, że najpierw udać się do specjalistów w Psychomedic i uzyskać diagnozę, a dopiero później terapia. Ja się tak zabezpieczyłam, żeby nie doszło do pomyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia Wnęk
Warto kupić sensoryczne zabawki dla pociechy, to na pewno nie zaszkodzi, a może pomóc w rozwoju. :) Sprawdź sobie na http://just-art24.pl - zamawiałam sensoryczną szmatkę dla mojego małego i był zachwycony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paola_11
Diagnoza to podstawa. My z polecenia znajomej udaliśmy się z córką do ośrodka Logos w Warszawie na Targówku. Tam po konsultacji psychologicznej została nam zaproponowana właśnie integracja sensoryczna ( córka miała stwierdzone problemy z koordynacją ruchową). Chodzimy już od kilku miesięcy, poprawa na pewno jest. Dodatkowo dużo ćwiczymy w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbinaaaa8
Nr do rejestracji do tego psychomedic to 22 253 88 88 . Oni faktycznie są dobrzy w diagnozowaniu autyzmu. Dziecko bowiem nie jest badane przez jedną osobę, ale przez zespół specjalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to z tylu objawów, to każdy znajdzie coś dla siebie w każdym wieku, czyli każdy ma biec i zostawiać kasę w gabinetach SI...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia B
Polecam SIGNUM Ośrodek Terapii i Edukacji ul. Wilczak 20f/45 w Poznaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kołdra sensoryczna jest bardzo przydatna podczas terapii integracji sensorycznej. Widzę to po mojej córce, której kupiłam taką kołdrę z www.kolderka.net. Lepiej się wysypia i jest dla niej wygodniejsza od poprzedniej kołdry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziekco jest w trakcie terapii, do tego terapa reki i logopedyczna. Ale po kilku miesiacach zaledwie widac efekty już, bardzo jestem zadowolona. Jednak kompleksowe podejscie i dobry terapeuta to podstawa sukcesu . Moje dziecko woze do Kliniki w Łodzi http://klinikagutkowska.pl bardzo pomocni specjalisci, efektywni, skuteczni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×