Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kahahaha

Szukam kobiet z TORBIELĄ W POCHWIE!

Polecane posty

6 lat temu ginekolog znalazł mi torbiel w pochwie wielkości pestki od brzoskwini...kazał obserwować,bo może się wchłonie...nie było mnie stać na prywatne wizyty u gina.więc chodziłam do różnych na nfz.każdemu mówiłam,że coś takiego nosze w sobie,ale zaden z nich mi nic na ten temat nie mówił.badał mnie w tamtym roku profesor w szpitalu i też nic nie mówił!tylko jak można przeoczyć coś tak dużego??wątpię,żeby to znikało i się pojawiało... przecież jak torbiel pęknie to dopiero jazda w szpitalu:( W grudniu mi lekarz powiedział,że ta torbiel jest... Powiedzcie mi co wy ze swoimi zrobiłyście?usuwalyście?jeśli tak to tak to się robi?a może obserwowałyście?? proszę o odpowiedzi...pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam prywatnie, lekarz znalazł torbiel na jajniku 2 cm x 2 cm, przepisał mi orgametril 2 x dziennie do zażywania w II połowie cyklu i czopki doodbytnicze (nazwy nie pamiętam) niestety....ale podobno skuteczniejsze. Koszt wizyty - 60 zł, koszt leków - niecałe....5 zł !! bo dał mi zniżki na nie i po miesiącu nie było już torbieli. Nie wiem czy groźniejsza jest na jajniku czy na ściance ale przeszło od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dostałam skierowanie do szpitala, ide na początku października. Nie mam pojęcia jak bede to miala usuwane,wiem tylko że pod narkozą. Mam ja koło pęcherza i ciągle czuje ucisk i musze czesto chodzic do toalety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mialam torbiel na lewym jajniku, 10 cm x 13 cm, usuneli mi go laparoskopowo wraz z czescia jajnika, po tym stwierdzono u mnie endometrioze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×