Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sonia-onia

Kto kupował już w klubie baby's secret ??

Polecane posty

Gość sonia-onia

hej, ostatnio trafiłam na kolejny klub zakupowy a ponieważ zbliżają się święta a w ofercie mają sporo zabawek zastanawiam sie nad zakupami. No ale wole sie najpierw podpytac. ;]] A drugie pytanie czy w ogole oplaca sie kupowac takie 'markowe zabawki' ?? wyglądaja ładnie, fajnie no ale nie wiem czy to nie jest jednak zbytek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chelsea84
zamawiałam w babyssecret, ale nie zabawki, jedynie ubrania dla dzieci i torebkę dla siebie. Od różnych producentów, ale przyszło w 1 paczce. Czekałam prawie 2 tyg ale towar był OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota D.
Sonia-onia moim zdaniem jeśli zabawki są naprawdę mądre i trwałe to można się pokusić, posłużą na lata, potem będzie można je nawet komuś oddać. Nie ma chyba nic gorszego jak rozpadająca się pstrokata chińszczyzna...może i tańsza, ale wiadomo, że lada dzień się to rozsypie, a i nie wiadomo czy do końca taka zabawka nie zaszkodzi, nie ma w sobie czegoś toksycznego - co gorsza... zresztą poszukaj informacji o tym producencie, bo jak rozumiem klub zakupowy tylko je sprzedaje, a nie produkuje. Radzę sprawdzić opinię o samych zabawkach i wtedy zdecydować czy warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomidorova z ryżem
zamawiałam buty dla dziecka okazały się za małe . Odesłałam problemów nie robili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonaNie
starczy poszperac w sieci -opinie o klubie baby's secret z innego forum zakupowego http://forum.gazeta.pl/forum/w,382,142984004,142984004,klub_zakupowy_tylko_dla_mam_Baby_s_Secret.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamykowska
staram się kupowac dobre zabawki, lepiej mniej, a lepszej jakości ( nawet jesli sa drozsze). Mieszkanie mamy raczej male i szkoda je zaśmiecać tandetą ;) wiec to dobre rozwiązanie dla wszystkich Tego baby's secret nie znam , ale przyjrzę się i ich ofercie. kiedyś kupowałam zabawki na okazjach allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia yxz
pomidorova z ryzem a może tak długo czekałaś na wysyłkę ze dziecku juz stopki zdarzyły urosnąć ?? XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia-onia
dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzaga aga
widzialam tam rozne zabawki ale najbardziej to podobają mi sie walizeczki dla dzieci wlasnie zamowilam jak myslicie ile bede czekac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I love Norway
tam --- w sensie w Baby's secret, tak? u mnie trwało 3 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłk@
u mnie zdarzało się 2-3 tygodnie, zamawialam chyba z 5 razy, tez aktualnie czekam na moje zamowienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia-onia
zaryzykowalam i zamowilam przesylka doszla w czwartek przed swietami ogolnie jestem zadowolona - klocki ładne tak jak na zdjeciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASDF321
Najlepsze "zabawki" szukać na fetyszernia.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota D.
ehh, obleśnie to wątek raczej dla mam i nie o takie 'zabawki' chodzi...eh ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam firmę Babys secret. Rozsyła spam ,także przez SMSy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamówiłam rowerek na roczek dla wnuka i pomimo informacji że został wysłany we wtorek w piątek nadal go nie ma,na maile nikt nie odpowiada niestety zrobili mnie w konia nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie odroadzam, bardzo długa dostwa ponad 3 tygodnie i na dodatek źle spakowana.zamiast 4 dotałam 2 czapki i nie mają na dosłanie.Jakosc pozostawia wiele do myslenia.Wole zakupy na limango.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta.. kupowałam w limangu ubranka i czekałam tez 3 tygodnie. kupowałam tam torebke i po 2 tyg. przyszedł suchy mail: nie ma towaru, zamówienie bedzie anulowane. zalezy od szczescia chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×