Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

browntattoo

luknijcie na ten tatuaz

Polecane posty

Gość Giusaza
Albo jakaś kolorowa tancerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest groszek?
ale smieszny ten tatuaz:D taka duza mucha z okropnym napisem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Giusaza
Jak taka tancerka co jest skąpo ubrana, jest ich dużo i tańczą w kolorowych piórach na ulicy w ciepłych krajach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Giusaza
Nie kojarzą Wam się z taką tancerką odzianą w kolorowe pióra świecącą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tghrgrhb
fajny jest teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi to powiedziec,ale naprawde myslalam ze to mucha :( zaplacilas mu??? Ja mam 2 tatuaze (3) musze zrobic.pierwszy na przedramieniu,mimo ze robiony ponad 10 lat temu jest cool.drugi dyskretny,tylko dla moich oczu,zrobiony dla pierworodnego juz nie jest taki fajny,mam jeszcze jedno dziecie.Bedzie slimak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FDGTHG
Mateusz Wiktoria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak... czytajcie post to pisze wszystko... czemu duzy?? nie jest taki duzy .. az a musiałam zakryc muche... hehh a to wrozka jest a nie tancerka ze striptizem hehe a piszcie jak uważacie... mi się podoba, bo widze roznice... mogłam zrobić motyla ale chce wrozke.. motyl w sumie moglby być mniejszy itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochanka Franka - tak, zaplacilam za ta muche ... nie widziałam tatuażu dokładnie po jego zrobeiniu tylko po zdjęciu opatkunku zrobiłam foto i zoom i wyszlo ... a jak poszlam by mi poprawil to się wypial... wystawiłam opinie na necie i tak.... a najlepsze, ze pod moja opinia się tlumaczyl i zwalil wine na mnie, ze rozmawiałam z mezem i glowa ruszałam.... rozwaliłabym mu ten salon - tak jestem zla na niego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gugusiek
no teraz to jakos wyglada , spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Giusaza
No wg mnie to jej dalej do wróżki a bliżej do striptizerki ;) Napisz pod jego opinią, że jeśliby tak faktycznie nawet było, że ruszałaś szyją, to on jako specjalista powinien chyba przerwac robienie tatuażu, a on co trzymał na chama ruszającą się szyję i ropbił ;/ nie lubię takich cwaniaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko miałam 21 lat i
beznadziejny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzieki za wasze opinie jakby nie bylo to lepszy taki niz poprzedni czy faktycznie tatuaz jest beznadziejny teraz? chyba juz pisalam, ze mi sie podoba, choc wrozka troszke za blisko napisow, no ale innaczej nie moglam zakryc starego... no chybaze wiekszy bym zrobila i zakryla wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Giusaza
Jeśli chodzi o profesjonalizm to bardzo ładnie 6/6 a co do rysunku to po prostu inny gust, mi się to źle kojarzy, np. z gołą babą na ręce jakiegoś dziadka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz jest ładny:) choc faktycznie duża ta wrożka, ale ładnie zrobiona wszystko dokładnie. podoba mi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) dzieki mi sie duza nie wydaje.. jak tak patrze z daleka, bo z bliska to wiadomo, ze duze ale jest ok i ja jestem zadowolona ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no teraz
to tez mi się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no teraz na pewno
lepszy, tamten wyglądał jakby robił Ci to jakiś nieudolny pseudo tatuażysta. choć w mojej wizji, wróżka powinna mieć inne skrzydła, bo te wyglądają jak motyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tihuuuaruuuss
Ten krótszy wyraz od góry to talia po hebrajsku-"motem". Mam wątpliwości co do drugiego wyrazu.Nie wiem co oznacza.Nie mogę rozczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem....
To są niby imiona ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tihuuuaruuuss
Mateusz to byłoby Matan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tihuuuaruuuss
Sorry.Jest dobrze. Moten,motnej-talia....byłoby bez tej "kropki"przedostanej,która w alfabecie to "jud". To Matan-Mateusz. He He Przypomniała mi się pewna historia.....to było gdzieś w W-wie-ktoś sobie chciał taki super tatuaż zrobić ale zapis okazał się błędny i tłumaczenie wyszło na zwrot "jem tynk". BTW-ta postać teraz w istocie postać a la "elf",postać a la "wróżka-dzwoneczek"z Piotrusia Pana ale w pierwszej wersji to bez kitu-wygłądało to raczej jak Mucha TSE TSE:DPozdrawiam![cze ść]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×