Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kociaki

alergia u 3 latka , jak wyglądają testy i ile kosztują? Pomóżcie...

Polecane posty

hej mojemu synkowi wyszlo straszne uczulenie niewiadomo od czego.. ma cały brzuszek od szyi w dół zasypany , nóżki w czerwonych chrostach , drapie sie w nocy spac nie moze , byłam wczoraj u pediatry , przpisala mi plyn do kapieli , szampon i krem po kapieli i dala skierowanie do alergologa ale terminy w przychodniach sa na czerwiec/lipiec niechce tyle czekac i chce isc prywatnie , ale niewiem jak wygladaja takie testy i jaki jest mniej wiecej koszt ? dzieki za wszelkie informacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W moim malym miescie testy kosztuja 170zl caly pakiet. Pobieraja naczczo krew a za dwa dni sa wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha no ton ie tak strasznie , i jakie sa lepsze te testy z krwi czy te z testów? bo podobno mozna i tak i tak? nieiwem nie orientuje sie w tym zabardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie mowili ze z krwi lepsze a te drugie to skorne- naklowaja skore na raczce w trzech miejscach tak robia na nfz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie zmieniałaś kosmetyków,chemii ,nie zjadł coś silnie uczulającego ? Testy można przeprowadzić z krwi i skórne. Mieliśmy skórne.Wynik natychmiastowy. Płaciłam coś kolo 300 zł (ale to było 2-3 lata temu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hj65rd5sejs
hej ja bylam tydzien temu z moim synkiem bo mial suche placki czerwone na calym ciele zwlaszcza raczki wiec byla to metoda boiciom chyba bez nakluwania i robilam to prywatnie koszt testu podstawowego 190 zl no i co wyszlo? w zyciu bym sie nie spodziewala ze moj maly jest uczulony na pszenice wiec odczulalam go 3 razy i plam niema prawie koszt jednego odczulania 69zl. ale moim zdaniem warto. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hj65rd5sejs
bylam tez u dermatologa z jego skora i on powiedzial mi o testach z krwii igmm.... cos tam ze sa bardzo precyzyjne i dokladne wiec jezeli bedzie znowoz to samo to juz na te z krwi sie wybiore i we wrocku prywatnie 200zl okolo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbhkbkhbkbh
u nas tez kosztuje 190zł, panel pediatryczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za odp, nie zmainialam mu nic wlasnie , proszek plyny mial te co zawsze.. nagle go tak wysypalo , mleka ani nabialu nie je ( mleka nie mzoe bo ma problemy z brzuchem potem po nabiale glonie tez) nie mam pojecia o to moze byc i od czego.. niebede czekac na wizyte nfz bo tak mi go szkoda jak widz ejak sie mecz ze chce to jak najszybciej zaltwic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie a wiek dziecka? Nam ostatnio alergolog powiedziała, ze 3latkom sie nie robi testow!!! kurcze, jak to jest? poradźcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm ja to kompletnie neiwiem .. mialam nadzieje ze mozna bo chcialabym sie dowiedziec co to za cholerstwo go uczulo.. mojej znojmej dziecko okazalo sie po testach ze uczlona na drób!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faktycznie chory psychicznie
hmm...my nie płaciliśmy za testy. Zostały zrobione na nfz. Niestety z krwi, gdyż nie ma opcji odstawienia dziecku leków na dłużej niż 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×