Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ziutka 18

Ktora ze mna?

Polecane posty

Oj Taruś może powieje frazesami ale dobrze wiemy, że najważniejsze jest piękno duszy. Ale jesli do tego cudownego wnetrza pragniesz ładnego opakaowania to myślę że Ci się uda. Oj wiem jak to jest kilogram za kilogramem...i niewiadomo kiedy tak się zmieniamy,a w drugą stronę to już tak łatwo nie idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :* Czuje Taruś czuje, nie tyje się w jeden dzień a powoli kilogram za kilogramem i z początku tego nie zauwazamy aż nagle bum. A w drugą stronę to już znacznie trudniej,ale jest możliwe choć to mozolna praca. Mam piękną kanapkę z fetą pomidorem i oliwkami no i kawka. Lecę po zakupy potem do lasu bo potem oczywiście ma padć. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o pojawił się wpis który usilnie chciałam wieczorem wysłać, to teraz są dwa pojrzenia na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już w pracy:) śniadanie jem. Owsianki nie miałam top zrobiłam manną 2 łyżki i otręby plus daktyle i przyprawy. też zapycha. Asiu chciałam podziękować. Dawno nikt tak nie podniósł mnie na duchu tak jak Ty. Az mi łezka poleciała. Jak sobie myślę jak się zmieniłam to jest mi strasznie przykro. No teraz dzięki Tobie wiem że się uda:) a tak swoją drogą chyba powinnam wstawić wszędzie moje konto z tamtymi zdjęciami jako przestrogę dla dziewczyn, które zastanawiają się czy zjeść kolejne ciastko albo kolejna colę wypić. No , ale dziś idę do fryzjera:) i zrobić zdjęcia do prawka:) oczywiście wstawię się pochwalić, mam nadzieję że nic nie zepsuje mi planów, bo normalnie się popłacze. No a teraz zabieram się za lekturę o tłuszczach MUFA , bo potem czekam na młyn w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uda się uda :) schudłam kiedyś 20kg przy planowanych 15 :) U mnie jeszcze słonecznie ale jak długo nie wiem. Pojechałam rowerkiem w koszulce bez rękawków i zmarzłam :) No i rower mi się marzy nowy,lekki i zgrabny...i bardzo tani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No krew mnie zaleje, idiotyczne te forum. Od 12 próbuje wysłać i spam, jaki ja k***a spam jestem?Asiu ja też chce rower

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mnie spamowało aż się zaczęłam zastanawiać nad treścią tego co napisałam :D Mufa... widzisz ja dziś zupełnie nieświadomie oliwki jadłam a to jak widać wskazane. Wielkiej rewolucji nie ma z tymi tłuszczami, oleje,czekolada,orzechy...zawsze były zalecane, ale też sobie czytam. Zrobiłam 10km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja teraz tą mączkę orzechową kupiłam/w promocji była:) orzechy jadam , ryby też:) dużo 10 km!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tara a co z Twoją żoną? Zalało internet?uciekła z instruktorem?opuściła nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybki żyje, odezwę sie po weekendzie.mam z zablokowany net a z tel nie moge pisać bo muszę mieć minimalny dostęp a tu też czyha blokada. 5 razy pisałam posta jak teraz nie wejdzie to mnie trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko nie zaszalej jak ja ostatnio, zostaw trochę włosków. No jest nasza Bawaria, czekam na obszerne relacje z Twojego niebytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio?? Oj ostatnio to dawno było:/ tylko podcięte miałam 20 cm. Dziś też jakoś tak:) potem napisze i nawet zdjęcie dam , tylko nie wiem kiedy, tzn dziś nie bo nie mam gdzie dodać. Dalej bez komputra:/ Czujecie że ja mam tremę?!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisałam „jak ja ostatnio” JA zaszalałam u fryzjera JA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu nie doczytalam,wybacz . No i zaszalalam. Wlosy byly bardzo ciemne do pasa, teraz sa bardzo jasne do ramion. Zaraz lece do fryzjera na prostowanie jeszcze i do fotografa. Potem urzad miasta i lece do pracy. Dziwnie sie czuje bo jakos glod mnie meczy. Wczoraj zaszalalam na kolacje i to pewnie dlatego. Chleb zjadlam i nawet herbate z cukrem.... o zgrozo. Bavario wracaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Niewyspana jestem, nie mogłam długo zasnąć a budzik już 5,50 dzwonił. Pogoda fatalna, głowa boli, naładowana chodzę... Ponarzekałam na początek i już mi lepiej :). Też głodna chodzę zaraz zrobię jogurt z bananem i otrębami, zapcham się do obiadu powinnam wytrzymać. Tara niezłe przygotowania przed fotografem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładna babka to i fotki pewnie ładne. Rower tylko na allegro, to jakaś nowa polska firma rowerki robi. Cena 1150, rowerek dla amatora, cena na ten osprzęt też bardzo sensowna. Nie płacę za firmowe nalepki:)Jest jeszcze z damską ramą ale dziwnie wygląda. Nie stać mnie na lepszy, na ten też nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu to ja zainwestuję może:) jak już kolonie zapłacę, prawko:) ale się nazbierało wszystkiego i to sporo. O mamulu jaka pogoda:/ mam ochotę na gorące mleko z miodem i pod koc:/ a dziś znajoma ma wpaść o 21 kurka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja już mówię dobranoc :D Nie, nie, jeszcze nie śpię a nawet w robocie siedzę i to do 20.30. Ale po 21.00 to mam zamiar już w piżamie być i jakoś wcześniej iść spać jak się uda. Mam smaka na coś i to chyba coś słodkiego :) Zrobiłam sobie taką mieszankę otrąb z musli, która jest dodatkiem do jogurtu i teraz wybieram z niej co lepsze kąski. Jak zawsze zostaną zaraz same otręby. Nie wiem po co je mieszam, chyba by mieć trochę zabawy, to jak oddzielanie ziaren piasku od maku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry, ja po owsiance.Nerwów trochę miałam, ale już jest ok:) w nocy jakiś pijany facet chciał wejść do mojego domu. Strachu było co nie miara, policje musiałam wzywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku to miałaś przygodę nie zazdroszczę. Ale o co mu chodziło? Domy pomylił, szukał noclegu, chciał coś wynieść? A ja pije drugą kawę i właściwie nie robie nic,takie chwile dla siebie. Pogrzebałam w szafie, z sentymentem popatrzyłam na dwie pary ulubionych spodni...ważyłam wtedy jakieś góra 60 kg...ojjjjj No nic skoczę chociaz po jakieś pieczywo i ogarnę chatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry, dobry Wreszcie udało mi sie tutaj dobić... Jak nie da sie w ogóle wejść to nie dało sie dodać posta.. Jeszcze zobaczymy czy sie doda:) Ja po urodzinkach, jeszcze w łóżku siedzę... Był grill, tort itp... Najdlam sie... Ale co tam.. W końcu to moje święto było :) Boje sie troszke wejścia na wagę :( Od dzisiaj znów sie trzeba trzymać na bacznosci :) Wstane juz powoli.. Miłej niedzieli kochane moje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tararara... Chyba Cie zaprosiłam na fotce... chyba Ciebie :) Ziutencjusz to ja hahaha Fotkę mnie całej dodam jak sobie zrobię hahaha takie fotki co znalazłam to dodalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziuteczka to wszystkiego naj naj naj :* Zrealizowania planow, postanowien, marzen. Kolorowego,słodkiego radosnego życia :* Wczoraj nie mogłam nic wysłac. Miłego dnia mimo że to poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×