Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ziutka 18

Ktora ze mna?

Polecane posty

Gość Ziuuutka
Heloł :) Ja jak ostatnio sobie marsz zrobiłam to jeszcze dzisiaj odczuwam mięśnie. Jutro z rana sie wybieram biegać... Dzisiaj jak sie obudziłam była juz 10 pózniej sie ogarnelam, zjadlam i juz straszny upał był... Strasznie duszno. Jutro spróbuje sie wcześniej zwlec z łóżka. - to trzeba wysłać smsa niby darmowego, ale ja z pustego konta nie umiem wysłać. Pózniej ma przyjść jakiś kod czy cos... Właśnie zjadlam jogurcik...truskawkowy bleee jakoś dało radę :) Ostatnio kupiłam sobie płótna i farby i zaczynam tworzyć hahaha cos tam nabazgrolilam. Talentu to ja nie mam. Sowe namalowalam.. Taka kolorowa, nie realistyczna.. Takie cos.... No tak w ogóle to chce sobie wytatuowac sowe, realistyczna, ale kolorowa, trochę słodka taka moja będzie :) w październiku albo listopadzie jadę z bratem.. Mam czas, bo póki co nie mam zamiaru nikomu pokazywać mojego udziora hahaha jeszcze mam w głowie pomsyl z krzyzykiem na karku i napisem... Sowa to pewniak. Ten krzyżyk to sama nie wiem, a napis moze pózniej :) Poszperam w necie o tych planach treningowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziutku moja:********* Ja dziś opalona dziołszka:) jakbyście weszły do mnie do sklepu około 14.... sauna normalnie. A tak siedzę przed i jeszcze woda się psikam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziutkaaaa
Opalona to ja bywalam w latach dziecięcych hahaha teraz ... Sama widzialas, raczej bladzioszka ze mnie :) nie lubię upałów i gorąca. Doprowadzają mnie do szału. Juz wole jak jest chłodnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziutka no ja hmmm nie jestem zwolenniczką leżenia plackiem, ale tu siedzenie przed sklepem wymusza szyba. Siedzę przy kompie tuz przy szybie.Do tego brak przeciągów,powietrze wręcz zastyga. Mam plan obiadowy na jutro:) ziemniaki młode duuużo koperku i maślanka do tego:) Małżonek na fuszce, dziecko u babci. Dziś obiadu brak, nie ma komu jeść.Na kolację dla mnie ryba, reszta pewnie zje u teściowej.Truskawek bym zjadła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziuuutka
Juz znalazłam sobie podobny plan :) od czwartku zaczynam według niego biegać. Inaczej mi nie będzie pasować. Jutro i w środę zrobię sobie długi spacer szybszym krokiem, albo rowerek. J dzisiaj zjadlam na kolacje serek wiejski ze szczypiorkiem i rzodkiewka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry gorąco:) jak moje Panie? Gdzie ma żona? Jak jazdy? Mi 4 spotkania zostały. W natłoku spraw książka nie ruszona:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziuuutka
Goraaaacoooo! Nienawidzę lata! A co do książek.. Ma która z Was jakieś ciekawe ebooki? Ja chciałam sobie pozamawiac normalne ksiazki ale to drogo by mnie wyszło a czytam bardzo szybko. :) Chce jeszcze Was moje drogie poinformować, ze od jutra zaczynam mój plan treningowy :) bede musiała naprawdę wcześnie wstać bo w takie gorąco jak dzisiaj to nigdzie sie nie rusze... Buciki sportowe mi kiedyś brat podarował... Nie sa to żadne profesjonalne do biegania ale najgorsze tez nie. Mieciutko sie w nich biega :) Kończę bo zaraz oszaleje w tej duchocie :/ Paaaa jutro zdam relacje z 1 biegów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no goraco. Ja dzis bieg zaliczyłam o 8 rano a i tak wrociłam mokra. Po obiadku chcę pojechac rowerkiem nad jakies jeziorko posiedziec i oderwać sie od rzeczywistosci. Straszny szaszor mam w pracy nawet całą noc sniła mi się robota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziuutkaaa
Jutro egzamin!!!! Ale sie boje... Co do ebookow mam mam jakieś próbne co mi znajomy wyslal bo nie wiedziałam czy u mnie wejdą.. Cześć sie wygrała... Mi wchodzą tylko w formacie PDF ... Jak któraś lubi Sapkowskiego to mam kilka jego powieści czy co to tam jest hahaha Ja ich nie czytałam... Moze ciekawe... Jak tak przeglądalam to jest to fantastyka, a ja za nią nie przepadam. :( mam jeszcze kilka innych autorow , jak któraś chce to mogę podać tytuły jakie mam. Na darmo teraz nie bede pisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziuutka
Jestem z powrotem :) cała i z wszystkimi włosami na głowie :) stresowalam sie jak byk, ale nie było tak zle... Teraz tylko czekam na wyniki :) jak zdam to ide na następny kurs B2 ... No zobaczymy jak to będzie :) Udanego weekendu dziewczyny :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdasz zdasz :) Napisz co czytasz, typowa literatura na obcasach? Grochola, Szwaja, Wiśniewski itd? Tego mogę mieć do bólu :) Wczoraj przed pracą o 8,00 pobiegłam do lasu. Mknę ja leśną ścieżką a tu przede mną... piękny dorodny dzik wyskakuje. Dobrze że przestraszył się bardziej niż ja. Dziś rano też biegałam ale nie zapuszczałam się już w głąb lasu, czuje respekt :) Pada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziuuutka
Asiu, moze wyślesz mi co masz? Ja tez Ci cos przysle.... Właśnie skończyłam czytać zakaz seksu we wtorki.. :) bardzo odprezajaca ksiazka...wciągająca, pełna emocji :) To mój adres daria08.06.95@wp.pl Z góry dzięki kochana :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i wróciłam, żyję:) odchudzam się nadal:) nic nie wróciło i nadal powoli spada:) ogólnie miałam młyn. Jak się okaże że ktoś tu żyje to opowiem:) i witamy lipiec :P a ja mam dziś małe prywatne święto:P cudowny tydzień się zapowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×