Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kotka Brotka

Za co Wasze dzieci dostały w tyłek ?

Polecane posty

Gość fbvhdea
ja zbyt wiele rozpuszczonych bachorów znam żeby zmienic zdanie- czasami, w skrajnych przypadkach klaps daje efekt i tyle A matki które nie chca bic dzieci a jednoczesnie nie maja zielonego pojecia o konsekwencji i wychowaniu, wypuszczaja w swiat bachory roszczeniowo nastawione do życia, myslace ze sa pepkiem swiata a jednoczesnie totalnie zagubione tak, uogólniam ale baby wy tez uogolniacie z tym biciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fbvhdea
no i o tym piszę, klaps to nie tłuczenie kogoś za byle co, ogarnijcie się tumany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dostają, i nie dostaną,przynajmniej nie bedzie to zamierzone dzialanie.Bywam potwornicka bez podnoszenia ręki i na moje wychodzi.Wrzeszczenia na siebie tez nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ciekawostka
dlaczego tylko dzieciom klapsy się daje czy przywali pasem za "nieposłuszeństwo" czy "robienie nie tak, jakbyśmy sobie życzyli"? Ja bym to zostawiła do końca życia. Bo dlaczego tylko w dzieciństwie? W pracy coś żle zrobiłaś mimo, ze szef tłumaczył - 5 pasów na goły tyłek. W samochodzie przekroczyłeś prędkość, a wiesz, że nie wolno, bo ktoś ci prawo jazdy dawał - policjant 3 klapsy i 5 razy pałką. Starszy rodzic z demencją na złość trafić do buzi łyżką nie potrafi bo ręka mu się trzęsie - do kąta z podniesionymi rękoma i na wszelki wypadek dwa pasy. Żona za słoną zupę zrobiła, uderzyć, przecież nic jej nie będzie. A z dzieciństwa przeciez pamięta, że taki raz czy dwa ściera przez łeb ma zbawienne skutki Jakie to fajne dać komuś klapsa, czy pasem tyłek zerżnąć, od razu milszy dzień a człowiek spokojny się robi. Więc rozszerzmy to na całe życie... Bo dlaczego tylko dzieci mają z tego korzystać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przytoczenie porownania ludzi w pracy to chyba jednaknie jest tak calkiem adekwatne, ale zastanawiam sie dlaczego do kryminalistow ,zbrodniarzy, degeneratow za kratami w celach nie stosuje sie chlosty tym bardziej kiedy faktycznie zbir zakłóca poządek i sieje demolke,łamie zasady Akurat do takich kryminalistow nietykalnosc cielesna to pomylka, a nie daj cos brzydko sie do niego odezwiesz to bandzior ma cie prawo podac do sądu obraze osobistą i upokorzenie ,to jest dopieporo smiech na sali,ze to cos za kratami domaga sie praw czlowieka i godne humanitarne traktowanie oczekuje ,podczas gdy sam jest bestią :o Takich skrajnych zbirów to trzeba lac profilaktycznie i prewencyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ciekawostka
a do tego od GIBALAKA. I wszystko jasne u ciebie. Biedna, robotnicza i patologiczna Wola. Tatuś niedopity z fabryki wrócił, to dzieciaki do pionu paskiem, żeby mógł spokojnie dopić a potem się wyspać na rano do fabryki. Tam, to akurat żadnego innego tłumaczenia czy wychowywania dzieci bym się nie spodziewała. Przylać i spokój na cały wieczór... :( Na Mokotowie widać inne zwyczaje były i nikt pasa nie używał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za pytanie w ogóle?
Dzieci są po to aby je kochać a nie bić. Chyba, że lubicie się wyżywać na małych i bezbronnych zamiast poświęcić im czas i po prostu wychowywać. Przylać jest szybciej i samemu można się wyluzować i poczuć ważnym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sddssd
kiedys to byla normalka klaps dziecku czy pasek, teraz juz nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiam takie zarzekania sie
(nie dostają, i nie dostaną,przynajmniej nie bedzie to zamierzone dzialanie.Bywam potwornicka bez podnoszenia ręki i na moje wychodzi.Wrzeszczenia na siebie tez nie ma ) xxxxxxxxxxxxxxxxx Kocham takie zarzekanie sie.Bedziesz miala szkolne dziecko to inaczej bedziemy gadac.Tez tak sie zarzekalam dopoki dziecko mi nie podroslo,teraz jest w gimnazjum .Matki malutich dzieci mają najwiecej dopowiedzenia najwidoczniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Killer9080
Ja pamiętam z dzieciństwa (powiedzmy, od 4 do 7 roku życia) że parę razy dostałem w d**psko i potem zaraz robiłem się grzeczny. I coś wam powiem: dzięki temu moi rodzice nie mają w domu rozwydrzonego bachora, tylko grzecznego i dobrze wychowanego chłopaka. Klapsa dostałem może z 7 razy w życiu, i tylkogdy zasłużyłem. I naprawdę polecam tę karę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambaryła32
no tak, Allium brak argumentów na wpis z dn.22.03.13 i godz. użytkownika eiieiieii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze za to samo. Jak córki były młodsze to za nieposłuszeństwo, np. nie wracały na daną godzinę do domu, wychodziły do koleżanek bez pozwolenie. Wtedy było szybko i na temat, spodnie i majtki w dół i na gołą pupę 2-3 pasy na stojąco. Tak, żeby tyłek się zaczerwienił i zapiekł. W późniejszych latach zwykle za wybryki w szkole, które najczęściej wychodziły na jaw po wywiadówkach. Też był pas, ale na spodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 12lat i jak cos przeskrobie to tata kładzie mnie na kolanie, zdejmuje majtki i daje tak 50 razy rękom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja raz dostała lanie, bo majac 6 lat w drodze od babci do domu (2 bloki dalej) zagineła na 2 h (wstąpiła do koleżanki bez uprzedzenia nas) jak się objawila, wp*********m, że malo mi ręka nie odpadła i uprzedzilam, że ma sie meldowac zawsze, gdzy zmienia miejsce pobytu, że chcę wiedzieć gdzie jest w każdej minucie jej życia efekt taki, że do dzisiaj wiem gdzie jest, jak wraca później albo gdzieś zostaje na noc to zawsze dzwoni i uprzedza :D a ma już 22 lata do dzisiaj ja chyba doopa boli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet jak na wagary szła, to meldowala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tak dla wszystkich kryminalistow jestem za dobrym laniem ! :) Za to , ze ktos jest chory to przesadziłas.. A w pracy ? A czemu nie ? Jesli by to było w umowie? Skoro ja akceptujesz to akceptujesz tez warunki umowy ? Umiem czytać I rozumiem na co opiewa umowa :|) Ciekawe co proponujesz na adekwatna nagrode :P Klaps jest baardzo dobrym , oatatecznym argumentem.. Moja babcia mówiła: jak nie wejdzie przez głowe to przez ty/łek na pewno :P I miala racje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yeaher
Ja mam12 lat. Jak cos przeskrobie to tata karze mi położyć sie mu na kolanach, zdejmuje mi majtki, i dostaje siarczyste klapsy na golom pupe. Prosze o odp.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostaje za pyskowanie, brak postępów w nauce i kłamstwo. Kary wymierza mi matka muszę się położyć odsłonić tyłek i mnie leje, dostaję najczęściej ok 20 pasów . Lania mam dość często

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Izka1998 dostajesz na goly tylek? Od kiedy zaczelas dostawac lania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paskiem od około 6 roku życia początkowo nie były to mocne lania ,ale bolało. Wraz z wiekiem się zwiększyły. Na goły tyłek dostałam za pójście na dyskotekę bez pozwolenia. Zazwyczaj przez spodnie lub spódniczkę , czasem na majtki, A Ty dostajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostaję paskiem od około szóstego roku życia, początkowo nie były to mocne lania ,ale bolało. Intensywność rosła z wiekiem . Zazwyczaj dostaję przez spodnie lub spódniczkę rzadziej przez majtki. Na goły tyłek dostałam za pójście na dyskotekę bez pozwolenia. Lanie 2-3 azy na miesiąc , to zależy czasem raz w miesiącu. A ty dostajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja już dorosla baba, córką moją mogłabyś być Dostawałam kiedyś, dawano temu za dzieciaka i w okresie dorastania Dziwie się ,ze jeszcze pasem leje się ta jak kiedyś, to przeszlo jzu do lamusa :p Moja jest młodsza od ciebie ,ale jej rowiesnicy prawie w ogolę nie są karani cieleśnie, poza rzadkimi sytuacjami sporadyczny klaps, nie znam rodzica aby pas stosowal jeszcze w wychowaniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A córka dostaje lanie A jeśli ja byłabym córką dostałabym za przeklinanie czy późne powroty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno na pierwszym miejscu za to kare na przywileje i długofalowy szlaban na wyjście i raczej lepiej byłoby ,abys się do tego z respektem dostosowała. Z całym przekonaniem radziłabym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłka b
Ty, Warszawiak, chyba za mało w duuupę dostałeś, bo piszesz jakbyś ledwo podstawówkę skończył. Ciężko się czyta ten bełkot. Do tego rodzeństwo coś osiągnęło, a tu? Elektryk, nie ma się czym chwalić. Więc albo za mało cię starzy lali w porównaniu do twojego rodzeństwa albo to bicie nie ma żadnego związku z tym, co człowiek osiąga w dorosłym życiu. Można dziecko wychować bez bicia, poniżania. Dziecko powinno szanować rodziców, a nie bać się ich. Dziecko powinno przestrzegać zasad, bo je rozumie, a nie dlatego, że boi się lania od ojca. Jest tak dużo kar i tak dużo metod wychowawczych, że naprawdę nie trzeba sięgać po przemoc. Ale to musi się chcieć, a przecież łatwiej jest walnąć pasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szlaban też dostałam na wyjścia, ale bez lanie się niestety nie obyło, dostałam 20 pasów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to w pełni zasluzenie dostałaś, na własne zyczenie Były pierwszorzędnie inne kary pod rożnymi postaciami , nie pomoglo, wiec lanie jako ostateczność otrzymalas , która aprobuje i wg mne jest to sprawiedliwe Nigdy od razu, tylko i wyłącznie gdy rozmowy i inne kary nie przyniosą efekty ,wtedy lanie moim zdanie jestm zasluzone 20 pasow to zbyt wiele ,ale 5-10 porządnych wg mnie adekwatne i bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety mama uznaje ,że jak jestem niegrzeczna to muszę dostać lanie. Jednak tyłek bardzo boli po laniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lxlx
głównie za nieodpowiednie zachowanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dostawałam klapsy i kary jak byłam mała. Teraz mam 31 lat i jestem ojcu wdzięczna za to bo wyrosłam na dobrego i rozsądnego człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×