Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tymianek111

Przyszłe mamy - planujące dziecko Z ROCZNIKA 2014

Polecane posty

Wystraszona.. Będąc w laboratorium i robiąc badania pewnie zrobiła bym odrazu bete:-)e powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny póki co mam wirusową angine gardło dalej bardzo boli gorączka raz jest raz nie ma. Mam tydzień zwolnienia. W pracy szczęśliwi. Jak jeszcze zajdę w ciążę to już w ogóle będą happy. A jak się okaże że nie jestem to ja będę bardzo zła he he anula2500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klasyka86
Mi dzisiaj jest trochę przykro... odebraliśmy wyniki męża. Jeśli chodzi o r***liwość, żywotność itp to jest chyba wszystko dobrze. Ale ma wysoką aglutynacje :( Ma bardzo dużo plemników, mają ciasno i się sklejają :( przez co nie mogą iść do przodu bo się tak jakby szarpią. Ze mną już jest dobrze, to teraz mąż... :( Nie ma na to leków (podobno), ale wyczytałam gdzieś, że duże dawki witaminy C są dobre, flegamine też zaczął brać. Dzisiaj, może jutro mamy ostatni dzień starań. Jeszcze niedawno miałam pozytywne nastawienie, ale teraz... boję się, że nic z tego nie będzie :( Przy mężu nie narzekam, raczej nawzajem się wspieramy, ale w głębi chce mi się płakać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona27
anula skąd ja to znam, u mnie w pracy byłaby pewnie kawa i ciasto, ciągła impreza przez tydzień, a później płacz, że nie wiadomo w co ręce wkładać:D ja nie wiem co za bardzo myśleć o tym co się dzieje, plamienie prawie ustało, jest a jakoby go nie było:) może do jutra zniknie całkowicie, tylko nie wiem co z tymi piersiami- heh zastawiam się czy mogą boleć od tego, że je dotykam i sprawdzam czy jeszcze bolą? heh wiem, że to głupie, ale może coś w tym jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona27
klasyka- bądź dobrej myśli, bezpłodni zachodzą w ciąże to i wam się uda i to pewnie szybciej niż się tego spodziewacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klasyka nie mysl o tym...co prawda ja tez bylam podlamana jak zobaczylam wyniki meza ale minelo...co do witaminy to podobno kobiece witaminy dla ciezarnych sa dobre...moj mąż bral zimniejsze prysznice...zadnych kąpieli....i na prawde wyluzowanie to chyba najlepsze lekarstwo...u mnie 41dc czuje sie super:) piersi bola ale brzuszek nic a nic...a wieczorkiem to mam takiego bencolka ze szok...oczywiscie pewnie dlatego ze woda sie zbiera ale fajne uczucie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystraszona- ja na twoim miejscu bym testowala. U mnie zawsze plamienie było oznaką @ i jak widać przyszła jak w zegarku. A skor. U ciebie ustępuje to kto wie? :) Mnie w cyklu gdzie zaszlam piersi tak bolały jakby ktoś mi na nich siedział. No i jak kiedyś nie doskwieral mi ból piersi podczas @ to teraz na odwrót. Ale na szczęście bola zazwyczaj na wieczór i nie tak mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* Wystraszona – jak tam? Coś się wyjaśniło? Ja też już bym chyba zrobiła test :) * Klasyka – rozumiem twoją frustrację, ale może nie będzie tak źle, może te najzwyklejsze leki pomogą, albo się uda tak po prostu, to nie jest wyrok. Najważniejsze, …że plemniki są, jest ich dużo, są żywe, r***liwe, dobrze zbudowane. Z ciekawości zobaczyłam jak u nas wyszło to badanie, ale niestety aglutynacja nie była badana. Co do wyluzowania, a raczej jego braku, to ja w tym cyklu (oprócz pierwszego) jestem chyba najbardziej nastawiona na sukces, a tym samym rozczarowanie może być największe…tak bardzo uwierzyłam, że CLO od razu cudownie zadziała, jest monitoring, pęcherzyki urosły, temperatury po raz pierwszy książkowe. Niby dobrze mieć pozytywne nastawienie, ale potem może być większy dół. Nie mogę się doczekać jutrzejszej wizyty. Oby rozczarowanie nie przyszło szybciej niż się spodziewam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judka86
Cześć dziewczyny! Chciałabym do Was dołączyć. Czytałam posty od początku, ale wątek tak się rozrósł, że na 15 stronie odpadłam. Mam 27 lat i w domku 1,5 rocznego synka. W tym miesiącu rozpoczynamy starania o rodzeństwo dla naszego malutkiego szczęścia:) Obecnie mam 7 dzień cyklu. Od weekendu zaczynamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
judka witaj kochana:) koniecznie dopisz sie do tabeleczki bedzie nam łatwiej Ciebie rozpoznawac no i bedziemy wiedziały na jakim etapie staranek jestes:) oczywiście zycze OWOCNYCH staran i zeby wasz skarbek nie musiał dlugo wyczekiwac na kompana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona27
plamienia już prawie nie ma, wczoraj zniknęło na prawie cały dzień, a dzisiaj znowu się pojawiło. Zmarnowała dzisiaj test :), jedna wyraźna krecha nie pozostawiła żadnych wątpliwości, podkusiłyście mnie z ty testem ;). Pewnie za dzień lub dwa wszystko minie. Może to taka plemienna @ :) Ja jednak mam dobrą intuicję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klasyka86
U nas starania zakończone, muszę odpocząć z 2 dni bo mąż mnie wymęczył :P Zobaczymy czy coś z tego wyjdzie... Od jutra biorę d*phaston i za niecałe 2 tyg będzie wszystko jasne. W tym cyklu jak w żadnym innym w ogóle się nie nastawiam... Minimalna nadzieja jest ale i tak jestem zrezygnowana. Na początku testowałam jak głupia, w ostatnim cyklu zrobiłam już tylko samą bete, teraz chyba w ogóle żadnego testu nie zrobię. Wkrótce zacznę mieć dużo spraw na głowie i boję się, że zawalę... boję się, że jeszcze trochę i wpadnę w wielkiego doła. Mimo, że to dopiero 4 miesiąc po badaniach widać, że ciekawie nie jest. Idę zrobić mężowi wit C do picia, taką ze zwiększoną dawką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judka86
Aktualizuję NICK...................WIEK......STARANIA OD......STARANIA O.......TERMIN @ milllllenka...............24...............2cykl......... .........2dziecko..................29.06 pasikonik88...........25................................. .......2dziecko...................03.07 stempelek1983......30.................5cykl............. .....1dziecko.................25.07 roxien21................27................4cykl.......... .........1dziecko.................04.08 kiku88..................30.................10cykl........ . .......1dziecko.................11.08 Efie......................33................4cykl........ ...........1dziecko.................13.08 Westa i Hestia.......30...............3 cykl...................1dziecko.................17.08 Dagietka30 ...........30................4cykl..................1dziecko .................23.08 oczekuje...............21.................10cykl......... .......1dziecko.................24.08 dziki-dzik..............26................7cykl........ ..........1dziecko..................30.08 agnieszka515........20................1cykl.............. .....1dziecko.................28.08 jaskółka87............26..................8cykl........ ........1dziecko..................31.08 roxien21................27................5cykl.......... ........1dziecko..................03.09 kicccia..................24...............4 cykl...................2dziecko..................05.09 anula2500..............28................2cykl........... ......2dziecko................07.09 Ana87................. ...26................2cykl................2dziecko......... .........08.09 makatka03............32................12 cykl................1dziecko..................14.09 livia323232...........32.............. 3cykl....................1dziecko...................16.09 Klasyka. .............26.................4cykl..................1dzi ecko..................16.09 mi-fa-so................31.............6cykl............ .......2dziecko....................17.09 kambel......22...2 cykl po poronieniu 1 dziecko 07.10 Judka86...........27...............1 cykl.........2 dziecko.........26.09 Dzięki kochane za ciepłe przyjęcie. Dopiero teraz przeczytałam aktualną tabelkę. Widzę, że dużo kobietek już w ciąży:) Super! Mam nadzieję, że i my szybko dołączymy do drugiej części tabelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judka86
Widzę, że niektóre z Was już 10 cykl się starają.... Współczuję, pewnie jesteście już zniecierpliwione....Wiem jak to jest, moja siostra już kilka lat bezskutecznie próbuje. Ja w poprzednią ciążę zaszłam niemal natychmiast po podjęciu decyzji o macierzyństwie, to był pierwszy lub drugi cykl. Tym razem może nie być już tak łatwo, ponieważ w tym miesiącu mamy okazję pobaraszkować tylko w najbliższy weekend, a owulację przewiduję dopiero na następny czwartek lub piątek, więc marne szanse. Ale próbować można:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulekx
hejka;-) Klasyka bądź dobrej myśli najważniejsze jest że plemniki są zgadzam się z Makatką;-)Na pewno się uda;-) Makatka nie wiem co Ci powiedzieć bo wiem że boisz się rozczarowania ale trzymam kciuki żebyś nie musiała tego doświadczać tylko radość;-) Trzymam za wszystkie mocno kciuki zapełniajcie dół tabelki ja w was wierze;-) Wystraszona ja niewiem czemu ale ja mam bardzo dobre przeczucia że Ci się udało;-)nie wiem czemu;-) Mi dzis znajoma mówiła że była u lekarza miała juz jedno dziecko no i lekarz powiedział ze przez jej problemy zdrowotne nie może mieć więcej dzieci no mówi była załamana ale po jakimś czasie stwierdziłą że jest w ciąży zrobiła 3 testy różnych firm wszystkie ujemne zrobiła badania różne i lekarz stwierdził że to ciąża napewno nie jest i może cos innego jej dolega dał skierowanie na badanie głowy czy tam nie ma jakiegoś guza bo mówił że w ciąży to ona na pewno nie jest a ona uparcie mówiła że na 100% jest w ciąży i wiecie co faktycznie była lekarz w 10tygodniu albo jeszcze później wykrył ciąże przez usg a wcześniejsze wszystkie badania nagatywwne i napewno nie ma ciązy tak ją zapewniali;-) więc wszystko jest możliwe;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judka86
niulekx lekarze często się mylą. Sama tego doświadczyłam w pierwszej ciąży. Mój ginekolog najpierw powiedział, że serduszko mojego dziecka nie bije, a gdy po jakimś czasie okazało się, że jednak bije (!!!) to znów wymyślił, że będzie miało zespół Downa. Zmieniłam ginekologa i okazało się, że z dzidziusiem wszystko ok i rzeczywiście maluszek urodził się całkiem zdrowy. Dlatego lepiej konsultować się z różnymi lekarzami w razie jakichś wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulekx
Judka masz rację ale z jednej strony dziwne że się myla skoro myślę że już mają naprawdę dobry sprzęt a to nie jest jakiś mały błąd tylko masakryczne blędy i mozna dostać jakiejś nerwicy przez to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wklejam jeszcze raz tabelkę, bo Judka dała tylko 1 połowę :) NICK...................WIEK......STARANIA OD......STARANIA O.......TERMIN @ milllllenka...............24...............2cykl......... .........2dziecko.................29.06 pasikonik88...........25...........................................2dziecko.................03.07 stempelek1983......30.................5cykl............. .....1dziecko................25.07 roxien21................27................4cykl.......... .........1dziecko................04.08 kiku88..................30.................10cykl........ . .......1dziecko................11.08 Efie......................33................4cykl........ ...........1dziecko.................13.08 Westa i Hestia.......30...............3 cykl...................1dziecko.................17.08 Dagietka30 ...........30................4cykl...................1dziecko ................23.08 oczekuje...............21.................10cykl......... .......1dziecko.................24.08 dziki-dzik..............26................7cykl........ ..........1dziecko..................30.08 agnieszka515........20................1cykl...................1dziecko..................28.08 jaskółka87............26..................8cykl........ ........1dziecko..................31.08 roxien21................27................5cykl..................1dziecko..................03.09 kicccia..................24................4 cykl.................2dziecko..................05.09 anula2500..............28................2cykl........... ......2dziecko..................07.09 Ana87...................26................2cykl..................2dziecko..................08.09 livia323232...........32................ 3cykl..................1dziecko...................16.09 Klasyka. .............26.................4cykl..................1dziecko...................16.09 mi-fa-so................31................6cykl...................2dziecko..................17.09 makatka03............32...............12 cykl................1dziecko...................19.09 Judka86................27...............1 cykl..................2 dziecko..................26.09 kambel.................22..........2 cykl po poron .........1 dziecko..................07.10 W CIĄŻY NICK.....................WIEK........CYKL...........DZIEC KO. ....TERMINPORODU titi.......................................1 cykl..............2dziecko.......................01.2014 slodka cytryna100....32.......od dawna.........1dziecko...............04/06.01.2014 Tomaszkowa............25............1cykl...........1dzie cko ................17.01.2014 aneczka0124...........21............1 cykl...........1dziecko..................27.01.2014 inez10.....................37............1 cykl............3dziecko.................31.01.2014 tymianek111............28............2 cykl...........2dziecko..................07.02.2014 lulika.....................30/31..........2 cykl...........2dziecko......................02.2014 RybkaPlum..............29............2 cykl...........2dziecko.................23.02.2014 czarna8306..............30............1cykl.............2 dzi ecko..............26. 02.2014 zmęczona26............26....14 cykl od poron.... 1dziecko.................23.03.2014 niulekx ............ .... .22...............2cykl..........1dziecko.................07.04.2014 alexandra2p.............34.............1cykl.............2d ziecko...............12.04.2014 kopakabana.............29.............5 cykl..........1dziecko......................04.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judka86
makatka03 przepraszam, z rozpędu pominęłam drugą część:) Co u Was dzisiaj słychać? U nas śliczna pogoda i zaraz idziemy z małym na dworek. Dziś 8 dzień cyklu. Nie mogę się już doczekać tych płodnych dni. Jutro idę do gina, żeby potwierdzić, że wszystko ze mną oki i jest zielone światło dla ciąży:) niulekx to racja, że przez takich lekarzy można nabawić się nerwicy. Ja z każdej wizyty wychodziłam roztrzęsiona i zapłakana. Bałam się, że ja to z tych nerwów poronię i dlatego między innymi zmieniłam szybko lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judka - nie szkodzi ;) a u nas od kilku dni dość nieprzyjemnie, ciągle coś mży lub pada, zwłaszcza rano jest chłodno. Ja dziś mam 20 dc i idę do lekarza sprawdzić jak tam pecherzyki :) owu podejrzewam, że mogła być w 18 dc, dziś to potwierdzę. Narazie jak nigdy boli mnie podbrzusze. Wizyta 16:20, odliczam czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judka86
makatka03 to koniecznie daj znać po wizycie, czego się dowiedziałaś:) Nie wiem czy czytałaś moje wcześniejsze wypowiedzi, ale ja mam szansę w tym miesiącu tylko w 10,11,12 dniu cyklu, choć owulację będę miała pewnie koło 16 dopiero. Niestety mój mąż ma wyjazd służbowy i jak w te dni się nie uda to będę musiała próbować w październiku. Jestem niemal pewna, że tak długo plemniki nie przetrwają, ale dołączyłam już do tematu, bo strasznie lubię rozmawiać o ciąży, staraniach itp:) Trzymam za nas wszystkie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judka - oczywiście, że czytałam :) jak będziesz miała duuużo szczęścia, to plemniki wytrzymają :P Do tematu dołączyłaś jak najbardziej w prawidłowym momencie, bo to w końcu topic dla "planujących" i "staraczek" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane:) Judka z tym 10cyklem to akurat np Ja:) ale ale to moj 10 i mam nadzieje ze ostatni poniewaz ja juz zobaczylam swoje II kreseczki w tamtym tygodniu ale poczekam z przeniesieniem w tabelce jak bede po wizycie u lekarza....bylam juz na wizycie ale lekarz nic nie widzial i wlasnie co do lekarzy straszliwie mnie wystraszyl bo powiedzial "ja u pani ciazy nie widze"..zadnego dobrego słowa ze to za wczesnie ze jeszcze czas...do tego bete mialam niska...niby w jakiejs normie ale slabiej przyrasta w przeciwienstwie do wynikow dziewczyn...wiec teraz do lekarza pod koniec wrzesnia dopiero...mam nadzieje ze nie oszaleje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judka86
oczekuje- a robiłaś tylko jeden test? w którym dniu cyklu? Jak byłam w pierwszej ciąży, to zrobiłam od razu 4 testy różnych firm i wcale nie rano tylko po powrocie z pracy około 16. Wszędzie były 2 kreski. Ginekolog powiedział, że pozytywne wyniki mogą być fałszywe tylko jeśli robi się je przed terminem spodziewanej miesiączki, bo często zdarza się, że kobieta jest w ciąży ale w trakcie okresu następuje samoistne poronienie. Jeśli termin minął, miesiączki nie ma, a testy są pozytywne to najprawdopodobniej jest się w ciąży:) makatka03- no z pewnością musiałabym mieć mega szczęście;) A ten rok zaliczam raczej do mega pechowych, więc na cud nie liczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judka - pod koniec str. 129 Oczekuje podawała swoje wyniki - możesz zerknąć :) Zmęczona - co u ciebie? jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judka86
oczekuje- dotarłam do Twoich wyników bety. Prawdę mówiąc nie robiłam nigdy bety z krwi, a z tego co piszą w internecie to tak jak mówią dziewczyny powinien byc min. 66% co 48h, a gdy wartosci przekrocza 6000, może być jeszcze wolniejszy. A powtarzasz nadal te badania czy czekasz tylko na wizytę pod koniec września? Którego dokładnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...juz nie robie badan bety...za duzo mnie kosztowalo to nerwow...poczekam spokojnie do tego wrzesnia...którego? nie wiem sama... jak sie zapisze...moze macie jakies propozycje? boje sie ze ze znowu pojde i nic nie bedzie widac dlatego wole tyle poczekac...kurcze marwia mnie te wyniki bo innym rosna jak szalone...licze ze faktycznie ovulacja albo zagniezdzenie bylo pozno i to dlatego taki wynik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekuje - ja nie należę do "panikar", ale bardziej bym się denerwowała czekając bezczynnie przez 3 tygodnie niż robiąc bete i ewentualnie uzyskując niezadowalający wynik. Przynajmniej bym wiedziała na czym stoję. Ale to jestem ja :) a każdy oczywiście moze robić jak uważa. Mnie by korciło żeby sprawdzić przyrost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judka86
makatka03- ja tak samo jestem niecierpliwa:) Już bym pewnie robiła nast. betę, bo dobrze wiedzieć na czym się stoi. Lepsza najgorsza prawda niż niewiedza. Ale ja wierzę, że u oczekuje jest wszystko w porządku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×