Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tymianek111

Przyszłe mamy - planujące dziecko Z ROCZNIKA 2014

Polecane posty

Gość gość
zrobiłam i zaczynam watpic w to, czy to ciaza... jak zwykle cien, cienia, czyli ciąży nie ma. tylko martwią mnie bole podbrzusza jak na okres..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana87
Dziewczyny widze także na własnym przykładzie że jak planuje zajść w ciąże to nic z tego nie wychodzi. dziś mój 34dc. a @ nie ma, piersi mam pełne to pewnie @ przyjdzie ale pewnie znów z opóźnieniem . cały czas wszystko mi się przedłuża. w tym miesiącu działałam razem z testami owu, i miałam cichą nadzieję że może się uda. ale nie pozostawiam sobie złudzeń. przedwczoraj robiłam test ciążowy i była jedna kreska. :( widocznie prawdą jest działąjąca psychika która potrafi źle wpływać na poczęcie dziecka. chciałabym dostać już @ i się nie łudzić i nie denerwować. boli mnie dziś głowa i jestem bardzooooo zła na wszystkich, a przede wszystkim na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Westa i Hestia
Dziewczyny, Jestem już po USG, więc odważę się na przeniesienie do dolnej tabelki:) Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i życzę szybkiego powodzenia w staraniach! NICK...................WIEK......STARANIA OD......STARANIA O.......TERMIN @ milllllenka...............24...............2cykl......... .........2dziecko.................29.06 pasikonik88...........25................................ ..........2dziecko.................03.07 stempelek1983......30.................5cykl............. .....1dziecko................25.07 roxien21................27................4cykl.......... .........1dziecko................04.08 kiku88..................30.................10cykl........ . .......1dziecko................11.08 Efie......................33................4cykl........ ...........1dziecko.................13.08 Dagietka30 ...........30................4cykl..................1dzieck o ................23.08 oczekuje...............21.................10cykl......... .......1dziecko.................24.08 agnieszka515........20................1cykl............. .....1dziecko..................28.08 jaskółka87............26..................8cykl........ ........1dziecko..................31.08 roxien21................27................5cykl......... ........1dziecko..................03.09 kicccia..................24................4 cykl.................2dziecko..................05.09 anula2500..............28................2cykl........... ......2dziecko..................07.09 Ana87...................26................2cykl......... ........2dziecko..................08.09 livia323232...........32................ 3cykl..................1dziecko...................16.09 Klasyka. .............26.................4cykl..................1dziecko...................16.09 mi-fa-so................31................6cykl......... .........2dziecko..................17.09 makatka03............32...............12 cykl................1dziecko...................19.09 Judka86................27...............1 cykl..................2 dziecko..................26.09 dziki-dzik..............26................8cykl........ ..........1dziecko..................26.09 kambel.................22..........2 cykl po poron .........1 dziecko..................07.10 W CIĄŻY NICK.....................WIEK........CYKL...........DZIEC KO. ....TERMINPORODU titi.......................................1 cykl..............2dziecko.......................01.2014 slodka cytryna100....32.......od dawna.........1dziecko...............04/06.01.2014 Tomaszkowa............25............1cykl...........1dzie cko ................17.01.2014 aneczka0124...........21............1 cykl...........1dziecko..................27.01.2014 inez10.....................37............1 cykl............3dziecko.................31.01.2014 tymianek111............28............2 cykl...........2dziecko..................07.02.2014 lulika.....................30/31..........2 cykl...........2dziecko......................02.2014 RybkaPlum..............29............2 cykl...........2dziecko.................23.02.2014 czarna8306..............30............1cykl.............2 dzi ecko..............26. 02.2014 zmęczona26............26....14 cykl od poron.... 1dziecko.................23.03.2014 niulekx ............ .... .22...............2cykl..........1dziecko...............07 .04.2014 alexandra2p.............34.............1cykl............. 2dziecko...............12.04.2014 kopakabana.............29.............5 cykl..........1dziecko......................04.2014 Westa i Hestia.......30..............3 cykl...................1dziecko..........26.04.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki:) no widzę że tabeleczka się wydłuża:) GRATULUJĘ wszystkim, którym się udało już :) ja dziś wracam do życia, ostatnie dni miałam ciężkie:( okropny ból zęba mnie dopadł a w niedziele nie miałam możliwości dostać się do dentysty i tak dopiero w poniedziałek po południu moja męka się skończyła i przy okazji Pani stomatolog wykryła u mnie oczywiście inne mankamenty:( więc zapisałam się już na kanałowe:( dobrze, że w ciąży można przyjmować znieczulenie - bez nie dałaby rady.... nasz książę zaczął już na dobre rozrabiać w brzuchu więc cieszą mnie jego fikołki jak nic innego:) kupiłam już małą pozytywkę w kształcie księżyca i puszczam mu melodyjkę przez brzuch:) kto wie, może mu się spodoba:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopakabana
Judka- wydaje mi się, że skoro jakiś śluz jest, to jest ok. Poza tym tempka i test potwierdziły owulację. :) Przez 2 cykle brałam tabletki z olejem z wesiołka, który miał wpłynąć na ilość śluzu. I faktycznie działały chyba już po 2 dniach, ale po @ miałam długo plamienia więc zrezygnowałam z nich. Zresztą w tamtych cyklach nie udało się zajść w ciążę. Popieram dziewczyny, które mówią żeby wyluzować i trochę odpuścić. To naprawdę działa. :) Gościu- moim zdaniem to jednak ciąża. Kilka testów nie może się mylić, nawet jeśli to cień cienia. Jak masz wątpliwości to idź na betę. :) Westa- super, że przeniosłaś się na dół tabelki. Mam nadzieję, pozostałe dziewczyny, ktorym się udało pójdą w Twoje ślady :) Jak się czujesz? Mnie póki co męczą mdłości i zawroty głowy. Mam nadzieje, że to szybko minie. :) Tomaszkowa- nie mogę się doczekać pierwszych ruchów dzidzi, ale z drugiej strony to musi być dziwne uczucie, że coś rusza Ci się w brzuchu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klasyka86
Dziewczyny, ja mam dziś 26dc. Ehh i staję się coraz mniej cierpliwa... Cały cykl było ok, prawie w ogóle nie myślałam o dziecku, ciąży bo wydawało mi się, że szanse mamy niewielkie... ale teraz gdy zostało tak mało dni zaczynam się nakręcać... Obiecałam sobie, że testu nie zrobię wcześniej jak w poniedziałek. W sobotę powinny zacząć mi się plamienia... denerwuję się tym wszystkim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Ja również mam dziś 26 dzień cyklu i mam zamiar testować w piątek. Klasyka86 fajnie bo miały byśmy na ten sam dzień termin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judka86
Klasyka86, Ninnna- fajnie, że już tak niewiele czasu zostało Wam do zrobienia testu. Trzymam mocno kciuki za Was obie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judka86
Ninnna- Ja dopiero mam 15 dc....Jeszcze dużo czasu mi zostało:) Choć nie wiem, czy w ogóle będę robiła test, bo ten miesiąc raczej poszedł na straty. Nie umiem ocenić, czy miałam już owu czy dopiero będzie, nic się u mnie nie zgadza. Tempka wzrosła, ale śluz zanikł zupełnie, wczoraj test owu pozytywny, ale nie robiłam wcześniej, więc nie wiem, czy czasem nie wyszedł pozytywny fałszywie- znaczy czy mogło się zdarzyć że wyszedł pozytywnie jeśli było krótko po owulacji, czy zawsze oznacza, że owu dopiero wystąpi? Śluzu nie ma, jest susza, a sugerując się testem powinnam mieć dziś owu. To nie jest możliwe przy takiej suszy. Nie wiem o co chodzi zupełnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robiłam znów test.. no ale tym razem kupiłam na allegro i jest 2 kreska już nie cień, ale widoczna. poczekam kilka dni i wybiorę się na krew. nie wiem już zgłupiałam. bóle podbrzusza jak na @ zaczęły się na jakiś tydzień może dłużej po ostatnim krwawieniu/plamieniu. czasem mocniej już boli.. i dłużej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judka86
Gość- ja w pierwszej ciąży też miałam długo bóle jak na @, nawet miałam humor jak przed @ (nerwy na wszystko i na wszystkich). Czekałam i czekałam i się nie doczekałam, bo zamiast @ przyszły 2 kreseczki na teście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chętnym mogę przesalc zdjecie tego testu.. szkoda, ze tu nie można wrzucić.. judka86- nie licze na to, ze się udało.. w pierwszej ciąży to typowy pms.. po urodzeniu moje miesiączki się zmienily, dlugosc itd... nawet dzisiaj było mi niedobrze, ale probuje sobie wyperswadować ciaze z glowy bo nie wierze, ze może to być wlasnie to... i jak zwykle pojde na krew i beta 0,1 będzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judka86
Gość- a dlaczego tak bardzo nie wierzysz w tą ciążę? Ja nie będę Cię przekonywała, że z pewnością w niej jesteś, bo nie jestem lekarzem i Cię nie badałam, ale wiem, że kiedy robi się test w odpowiednim czasie, czyli w dniu spodziewanej miesiączki lub po i jest pozytywny to na 99,9 % w tej ciąży się jest. Zrób tą Betę i będziesz wiedziała. Ja chętnie zobaczę ten test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopakabana
Gościu, kompletnie Cię nie rozumiem. Nie chcesz tej ciąży, że tak ją wypierasz, czy jesteś taką ogromną pesymistką? :) Wszystkie testy wyszły pozytywne, a zrobiłaś ich conajmniej kilka, a Ty dalej się nie nastawiasz i powątpiewasz. Bóle podbrzusza jak na @ to typowy objaw wczesnej ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aabbccddeeqq
Hej dziewczyny, Gościu ja bym na Twoim miejscu na Bete wybrała sie jutro, skoro wyszły II kreski to powinnas uwierzyć! Nie wiem czy czytałas moje wcześniejsze posty miałam bole jak na okres długo przed jego terminem, test tez wyszedł słaby ale ciaza jest! Pędz na Bete :) Dziewczyny ja w piątek mam wizytę ( bedzie to 7t 2d)Ostatnio byłam u lekarza 5 tydzien i 2 dni i na usg było widać tylko pecherzyk i nic w środku, mam wielkie nadzieje ze pojutrze zobaczę serduszko. Mdłości męczą mnie od tygodnia, czasem nie moge sobie dać z nimi rady, najgorzej jest rano. Wszystkim starającym zycże II kreseczek i przesyłam ciazowe fluidki a dziewczynom z drugiej części tabeli zycze aby ich malenstwa zdrowo rosły. Pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopakabana
Aabbcc- ja też byłam tak wcześnie na pierwszej wizycie i też tylko pęcherzyk było widać. Tydzień później był zarodek z bijącym serduszkiem. :) Jak będziesz po wizycie to koniecznie zapisz się na dole tabelki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po 42 dniach w koncu przyszla @... dawno sie tak nie cieszylam na to spotkanie :) w koncu moge zaczac badania! jutro ide na podstawowe hormony plus PRL, a poki co aktulizuje tabelke: NICK...................WIEK......STARANIA OD......STARANIA O.......TERMIN @ milllllenka...............24...............2cykl......... .........2dziecko.................29.06 pasikonik88...........25................................ ..........2dziecko.................03.07 stempelek1983......30.................5cykl............. .....1dziecko................25.07 roxien21................27................4cykl.......... .........1dziecko................04.08 kiku88..................30.................10cykl........ . .......1dziecko................11.08 Efie......................33................4cykl........ ...........1dziecko.................13.08 Dagietka30 ...........30................4cykl..................1dzieck o ................23.08 oczekuje...............21.................10cykl......... .......1dziecko.................24.08 agnieszka515........20................1cykl............. .....1dziecko..................28.08 roxien21................27................5cykl......... ........1dziecko..................03.09 kicccia..................24................4 cykl.................2dziecko..................05.09 anula2500..............28................2cykl........... ......2dziecko..................07.09 Ana87...................26................2cykl......... ........2dziecko..................08.09 livia323232...........32................ 3cykl..................1dziecko...................16.09 Klasyka. .............26.................4cykl..................1dzie cko...................16.09 mi-fa-so................31................6cykl......... .........2dziecko..................17.09 makatka03............32...............12 cykl................1dziecko...................19.09 Judka86................27...............1 cykl..................2 dziecko..................26.09 dziki-dzik..............26................8cykl........ ..........1dziecko..................26.09 kambel.................22..........2 cykl po poron .........1 dziecko..................07.10 jaskółka87............26..................9cykl........ ........1dziecko..................13.10 W CIĄŻY NICK.....................WIEK........CYKL...........DZIEC KO. ....TERMINPORODU titi.......................................1 cykl..............2dziecko.......................01.2014 slodka cytryna100....32.......od dawna.........1dziecko...............04/06.01.2014 Tomaszkowa............25............1cykl...........1dzie cko ................17.01.2014 aneczka0124...........21............1 cykl...........1dziecko..................27.01.2014 inez10.....................37............1 cykl............3dziecko.................31.01.2014 tymianek111............28............2 cykl...........2dziecko..................07.02.2014 lulika.....................30/31..........2 cykl...........2dziecko......................02.2014 RybkaPlum..............29............2 cykl...........2dziecko.................23.02.2014 czarna8306..............30............1cykl.............2 dzi ecko..............26. 02.2014 zmęczona26............26....14 cykl od poron.... 1dziecko.................23.03.2014 niulekx ............ .... .22...............2cykl..........1dziecko...............07 .04.2014 alexandra2p.............34.............1cykl............. 2dziecko...............12.04.2014 kopakabana.............29.............5 cykl..........1dziecko......................04.2014 Westa i Hestia.......30..............3 cykl...................1dziecko..........26.04.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulekx
Cześć;-)mam nadzieję że mnie pamiętacie jeszcze;-) Gratuluję dziewczyną które zobaczyły dwie kreski;-)a za resztę trzymam mocno kciuki;-) Westa gratuluję to razem będziemy na kwiecień;-)mnie mdłości też męczą ale już się przyzwyczaiłam do tego... Aabbcc nie martw się zobaczysz serduszko;-) serduszko gdzieś najwcześniej widać między 6-8 tygodniem;-) wiec teraz już na pewno będzie dobrze;-) Ja zmykam spać bo padam ze zmęczenia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klasyka86
Niulek fajnie że się odezwałaś:) Ja coraz bardziej czuję brzuch jak na @ :/ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) zastanawiam się co zrobić z luteiną... w poniedziałek wezmę ostatnią 10-tą tabletkę. To będzie 12 dni po zastrzyku i teoretycznie 10 dni po owulacji. Gdyby się jakimś cudem udało mimo owulacji z ciałkiem krwotocznym, to przerwanie luteiny może zaszkodzić. Na test chyba trochę za wcześnie, poza tym nie mam więcej tabletek, bo te co biorę zostały mi jeszcze od starego lekarza, teraz nie dostałam nowej recepty. Test moze też wyjść fałszywie dodatni jeśli gandotropiny z zastrzyku nie zdążyły się jeszcze usunąć. Muszę pomyśleć ewentualnie iść po receptę. Co myślicie? Klasyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopakabana
Makatka- ja bym zagadała do lekarza, bo w razie czego i tak potrzebujesz receptę. :) trzymam kciuki żeby mimo wszystko udało Ci się w tym miesiącu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kopakabana - tyle tylko, że ja na ten cykl mam tabletki do końca, do 10 dnia, a na następny cykl miałam wziąć receptę przy okazji następnego monitoringu po CLO (teraz musiałabym iść specjalnie po receptę i zapłacić za wizytę :( ) No ale to jeszcze "pół biedy". Bardziej chodzi mi o to jak "wyczuć sytuację" po 10-tym, ostatnim dniu luteiny. Bo na wiarygodny test za wcześnie, a jak odstawię, a jednak udałoby się zajść, to zaszkodzę, bo swój własny progesteron bez leków mam baaardzo niski. No cóż, co ma być to będzie :) A raczej nic nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klasyka86
Ja biorę d*phaston, więc coś podobnego. Na początku też panikowałam że jak odstawię a jednak się uda to, że może się źle skończyć, ale podobno nie ma się czym przejmować. zwykle biegałam na bete, ale teraz po prostu go odstawię i poczekam 2 dni na okres, jak się nie pojawi to zrobię test i jak wyjdzie dodatni to od razu biorę znowu d*phaston. Lekarz mówił, że 2 dni przerwy raczej nie zaszkodzą. Mam taką nadzieję. Wolę nie panikować, jestem na totalnym luzie :P W tabelce mam wpisane, że staramy się 4 cykl w sumie to 6... a 4 jest na clo.... przez pół roku przeżywałam, panikowałam, płakałam... Teraz myślę co ma być to będzie. Jak się nie udało na pewno będzie mi przykro, ale już mam inne podejście... Na początku byłam zachwycona, że mam clo, że pęcherzyki rosną, myślałam, że od razu się uda... a tu nic z tego. Nie ma się co nakręcać :/ Trochę mnie korci żeby jutro testować :P Będzie to 28 dzień cyklu, ostatnio mam 30 dniowe, więc sama nie wiem. Kiepska jestem w swoich postanowieniach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klasyka86
luz luzem ale z drugiej strony ciekawość i niecierpliwość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klasyka - dzięki za odpowiedź:) wiem, że masz d*phaston, dlatego pozwoliłam sobie zapytać cię imiennie :) Ja mam już 12 cykl - owszem wkurzam się i niecierpliwię, ale do paniki mi jeszcze daleko, płakać się jeszcze nie zdarzyło. Co ma być to będzie, tylko czas się dłuży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judka86
Hej dziewczyny! Już trzeci dzień mam podwyższoną tempkę, na ovufriend potwierdzili, że w poniedziałek miałam owulację. Trochę wcześnie, bo spodziewałam się jej bardzie dzisiaj lub wczoraj... Działaliśmy cały weekend, więc jakaś tam szansa w tym miesiącu jednak jest:) Zobaczymy. Trzymajcie kciuki tak jak ja trzymam za Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klasyka86
No i nici z testowania.... śluz jest lekko zabarwiony a to oznacza, że okres wkrótce się pojawi :( :( :( Kolejny cykl niedługo się rozpocznie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judka - oczywiście trzymam kciuki :) U mnie ovufriend się nie sprawdza w tym miesiącu, bo mam wyznaczoną owulację na 20 dc, a tego dnia wieczorem byłam u lekarza i nic się nie działo i dostałam zastrzyk na pęknięcie pęcherzyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judka86
makatka- ale w mnie to może się zgadzać, bo miałam w tym dniu silne bóle podbrzusza:) Zobaczymy, nie nastawiam się na nic, ale nadzieja oczywiście chcąc nie chcąc zakiełkowała.... Klasyka- przykro mi.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×