Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tymianek111

Przyszłe mamy - planujące dziecko Z ROCZNIKA 2014

Polecane posty

Midi - gratulacje! U mnie może być kiepsko. Beta była 146, a dziś (4 dni później) 162, więc przyrostu właściwie nie ma. Fakt, że dopiero dziś jest dzień kiedy klinika kazała testować, ale to nie zmienia tego, że skoro 4 dni przed terminem wyszło już OK, a przyrostu nie ma, to coś tu nie gra. Lekarz twierdzi mimo wszystko, że jest OK, bo tej bety przed terminem wogóle nie bierze pod uwagę, tak, jakby ta dzisiejsza była jedyna. I gdyby była jedyna to byłaby w normie, ale skoro znam wcześniejszą, to widzę brak przyrostu. W piątek mam wizytę i USG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
część dziewczyny. zmęczona bardzo się cieszę i oczywiście trzymam kciuki. teraz na pewno będzie dobrze. makatka jeszcze nie trać nadziei., jeszcze jest szansa.oczywiście nie przestaje trzymać kciuki. będzie dobrze. midi super że się udało. anula2500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
midi - moje gratulacje :) makatko - mam nadzieję że jednak się uda . bardzo mocno trzymam kciuki . zmęczona więc teraz czekamy na wieści od Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile dzisiaj wiadomości :)))) makatka trzymam kciuki i w ogole nie biorę pod uwagę, że się nie udało. Strasznie współczuję stresu przez jaki przechodzisz, bo to jest po prostu nieludzkie :( Zmęczona gratulacje!!! Niech już wszystko się ułoży i ta ciąża będzie spokojna i bez komplikacji. Przytulam mocno!!! Midi gratulacje :) :) :) A u mnie dzisiaj też nowa wiadomość - dzisiaj się dowiedzieliśmy, że u mnie w brzuchu siedzi CÓRA :)))) więc forum zdaje mi się mamy typowo dziewczynkowe :) pozdrawiam Was Wszystkie! Makatka, Zmeczona, Midi - ślę dużo energii, żeby ciąże się potwierdziły i okazały się zdrowe i silne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beta 235 zmeczona262626

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klasyka86
Midi, Zmęczona - Gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmęczona - moje gratulacje :) dużo zdrówka teraz dla was :) Fajnie że tyle dziewczyn zmieści sie w tym 2014 :) tak jak było nasze założenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmęczona super beta., będzie dobrze. na forum widzę że 90 procent to dziewczynki. ciekawe bo będzie u mnie. po cichu liczę na dziewczynkę. anula2500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a właśnie Dzikdzik - gratuluje dziewczynki :) anula - a próbowałaś domowych sposobów na płeć ? mi z kalendarzy chińskic wychodziło dwojako ,ale test z sody pokazał dziewczynkę co potwierdziło usg więc może coś w tym jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny :) Zmęczona - bardzo gratuluję wyniku! Dzikidzik - kolejna dziewuszka :D fajnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kambel jaki test z sody???? szybko mi tu zdradzaj :-) Jeśli miałam wtedy cykl 28 dniowy to przytulanki były w 12dc i tylko raz bo później się rozchorowałam. Ale 31.12 miałam plamienia. I albo było to plamienie implantacyjne albo za miesiączkę (wtedy oznaczałoby to że cykl był 25d. I ginekolog po badaniu mówił, ze raczej to był krótki cykl, ale termin porodu jest taki sam z terminu ostatniej meisiączki jak i z USG więc niby 28d cykl. Wiecie co ma być to będzie, amm już synka, fajnei by było mieć parkę, ale my chcemy przede wszystkim drugie zdrowe dziecko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo że zdrowie najważniejsze :) i tak nie mamy wpływu na to kto w nas mieszka. ja robiłam z ciekawości , łyżeczkę sody oczyszczonej wsypać do kubeczka i nasikac jeśli nic się nie dzieje to dziewczynka a jeśli się pieni to chłopiec. A kiedy masz usg na którym spr płeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro mam przezierność karkową,a le wątpię, ze będzie chciał sprawdzić płeć, mój gin robi to dopiero na połówkowym. Więc tak pod koniec kwietnia albo na początku maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to jeszcze troszkę :) My też sprawdziliśmy na polowkowym. Zleci raz dwa :) U mnie na liczniku dziś równe 100 dni do porodu :) Aż człowiek nie wie kiedy to zlecialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się strasznie dłużyło do pierwszego usg (13tydzień), a potem tygodnie zaczęły lecieć jak szalone :) a ja mam 123 dni :) Kambel dzisiaj masz studniówkę, świętujesz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:-) Jestem po USG na szczęście wszystko dobrze, ale maleństwo nie chciało współpracować i lekarz musiał się napracować, zeby zmierzyć. Dużo nerwów było przy tym, nawet widziałam po lekarzu. Na dodatek na USG wyszedł mi 13t a USG robi się do 12t6d. Termin przesunął mi się z 12 na 10.09. Kolejna wizyta dopiero 8 kwietnia bo lekarza nie będzie w pierwszym tyg kwietnia. Troszkę mnie to denerwuje że tak późno. Wcześniej jak prowadził mi ciąże to wizyty miałam co 3 tyg a teraz co 4 ;/;/;/ Mi Wasze ciąże lecą szybko, dopiero co pamiętam dzikidzik czy kambel i klasyka powiedziały o ciazy a tu już połowa za Wami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia04011985
Dziewczyny widzę, że już większość z nas spodziewa się dzidziusia. Forum jest naprawdę szczęśliwe. Trzymam kciuki za pozostałe dziewczyny, żeby wszystkim się udało:) U mnie leci już 26 tydz, dzidziuś szaleje na całego, czasem nawet budzi mnie w nocy. Pomimo zdrowego odżywiania i tak tyje sporo, z tym że w tym miesiącu na szczęście dużo mniej może ok. 2/3 kg, a w poprzednim aż 6. Wczoraj miałam badania min. glukozę, jutro odbieram wyniki i sama jestem ciekawa, czy będzie ok. Jeśli chodzi o ten śluz o którym wam pisałam jakiś czas temu ( nabawił mnie niezłego strachu- wodnisty i w kolorze mleka) to nadal go mam z tym, że chyba mniej. Stosuje natamacynę co drugi dzień ale nic się nie zmienia, może to porostu taki urok ciąży. A wy jak się czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie niestety historia się skończyła. Beta spadła tak jak myślałam. Było 146, potem 162, dziś już tylko 62. Byłam na to przygotowana, więc przyjęłam to spokojnie. Będziemy próbować dalej. Tym, które dalej się starają, życzę powodzenia, a całej szczęśliwej reszcie dużo radości i spokoju na dalsze miesiące ciąży. Będę wypatrywać kolejnych porodów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojej Makatko bardzo mi przykro. właśnie zajrzałam tu żeby napisać żebyś dała znać jak będziesz po wizycie. nie załamuj się ja ciągłe wierze że również będziesz mama w 2014. jest jeszcz czye listopad i grudzień. czy wszystko musisz powtarzać są zamrożone komórki.? przepraszam że tak pytam. anula2500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula - dzięki :) niestety wszystko od początku muszę zacząć, a w takiej sytuacji trzeba odczekać ok. 2-3 cykle, więc na 2014 już się napewno nie załapię :( Jutro wizyta, więc może się dowiem czegoś więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny beta 751,8 a byla 235 . Tylko progesteron mam 11,53 a norma od 9,3 do 33,2 a biore 3 razy dziennie duphaston. Martwi mnie bo niski progesteron jest. Zmeczona26 przykro mi makatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super Zmęczona, bardzo gratuluję. A ile "mg" łącznie dziennie bierzesz tego progesteronu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duphaston 10mg biore 3 razy dziennie zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz brałam 200x3 i w badaniach wychodziło mi 14,5. Też mało. Pewnie ci lekarz zwiększy dawkę. Ważne, ze Beta pięknie rośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzwonilam do lekarza i kazal brac dalej po 3 razy jak biore teraz. Choc progesteron w 28 dc mialam 9,22 to zwiekszyl sie niewiele. Mysle ze te 3 tab dziennie to za malo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wyzej to ja zmeczona. Mysle ze 4 dziennie byloby optymalnie. Bo w poprzedniej ciazy jak zmniejszyla mi gin do 2 to mialam bole brzucha i musiala.brac dalej 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makatka strasznie mi przykro. :((((( ja dzisiaj mam dzień pełen stresu. Brzuch mi zaczął twardnieć z takimi wyczuwalnymi skurczami jak głupi glupi co kilkanaście minut, zdenerwowałam się strasznie, wzięłam nospe i leżę. Wcześniej tez mi twardniał, ale tylko jak leżałam na plecach, moze z kilka razy dziennie. Szyjka z usg poniedziałkowego 3,7 i zamknieta. Jak do jutra nie będzie lepiej to jadę do szpitala. A to dopiero 23 tydzień. :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
makatka to tym bardziej mi przykro myślałam że nie trzeba powtarzać tej całej procedury. zmęczona najważniejsze że jest w normie nie stresuj się będzie dobrze. dzikidzik spokojnie brzuch ma prawo czasem twardnieć. jak coś to jutro wizyta. ale wiem że łatwo się pisze. ja się stresuję że dopiero kolejna wizyta za 5tygodni anula2500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makatko - bardzo mi przykro :( mam nadzieję, że to drugie podejście będzie już tym ostatnim i szczęśliwym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klasyka86
Makatko :( Zmęczona beta ładnie rośnie, więc bądź dobrej myśli :) Dzikidzik a bolały Cię te skurcze? Wiem, że to stresujące, ale nie denerwuj się. Jeśli cokolwiek będzie Cię niepokoić to jedź do szpitala lub zadzwoń do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×