Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tymianek111

Przyszłe mamy - planujące dziecko Z ROCZNIKA 2014

Polecane posty

Gość sylwia04011985
dzidzik ja będę miała synusia, Piotrusia. Już nie mogę się doczekać czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmeczona trzymam za Was kciuki...bądźmy dobrej myśli... dawno mnie tu nie było ale sama nie wiedzialam co pisac..jestem juz w 21 tyg:) jestem przeszczęśłiwa:) tez bedzie dziewczynka:) ja przytyłam 5kg..ogolnie czuje sie dobrze ale dwa tyg temu bylam w szpitalu bo zaczelam plamic i okazalo sie ze mialam skurcze rozwarcie i szyjke krotka...ale teraz juz wszystko dobrze:) malutka kopie jak oszalala:) tym które niebawem rodzą życze szybkiego porodu:) i dawajcie znac:) swoja drogą dziś mi sie śniło że urodziłam i wszystkim mówiłam ze bardzo szybko urodziłam:) mogłoby tak byc:) Pozdrawiam Was kochane trzymajcie sie cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Oczekuje, to fantastycznie, że u Ciebie wszystko ok. No ja mam nadzieję, że mi się szyjka też przestanie skracać. Co do wózków to ja mam 2 typy: 1. Bebetto solaris red (szary) 2. Adamex jogger (żółty albo zielony) mają duże gondole (80cm), łatwo się je prowadzi. Adamex jest ciut bardziej funkcjonalny, bo waży 2kg mniej (12,5 z gondolą) i ma większą torbę na dole. Ale estetycznie to bardziej podoba mi się bebetto.... oba są w przystępnej cenie. Zobaczymy :) nie wklejam linków, bo ostatnio wyskoczyło mi, że spam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. Wypisali mnie dzis ze szpitala. Jestem w 9 tyg. Mam krwiaka o srednicy 1 cm przy ujsciu wewnetrznym szyjki macicy. Mam lezec. Biore leki 3x2 duphaston 2x2 luteina dopochwowa 3x1 spasmolina 3x1 magnez plus kwas foliowy. Krwiak moze sie jeszcze przez pare tyg oprozniac. Mdlosci mam okropne ale tylko z rana. Zmeczona262626

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmęczona miło Cię słyszeć, zwłaszcza z takimi wiadomościami - że ciąża przetrwała. Oszczędzaj się kochana, leż, a my wszystkie myślimy o Tobie ciepło i życzymy najlepszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona27
anula- oj tak miałam na myśli zmęczoną ;) czyli przewaga dziewczynek na forum :), nie będę ukrywać, że bardzo się cieszę, że będę miała małą akrobatkę w domu :) Niedługo się okaże czy będzie to majowa czy może czerwcowa królewna:) Imienia jeszcze nie wybraliśmy, nie możemy się zdecydować, a od dobrego miesiąca albo i dłużej nie rozmawiamy na temat, mamy listę propozycji i pewnie jak zobaczymy malutką to problem sam się rozwiąże:) Za parę dni zaczynamy 8 miesiąc i szczerze to nie mogę się już doczekać końca, w 3 trymestrze czuje się, że jest się w ciąży:) Także dziewczyny śpijcie i odpoczywajcie ile możecie, bo mi już nie jest to dane:) Ja od początku wierzyłam, że będzie dobrze, nie dopuszczałam do siebie innej myśli, przeleżałam plackiem tyle miesięcy, że sama się sobie dziwię, że nie wpadłam w żadną chorobę psychiczną :). Najważniejsze jest nie lekceważenie żadnego zagrożenia i pozytywne nastawienie. Usg miałam tyle, że pewnie na dobre 3 ciąże można było by je podzielić, duphastonu zjadałam dosłownie tony, nie wiem czy działał, ale liczę na to, że nie zaszkodził. U mnie akurat ważne jest to, żeby leżeć, wtedy nic nie boli tzn. prawie nic, ale wszystko jest znośne i co najważniejsze maluszek ma czas, żeby spokojnie dorosnąć. My kupiliśmy już wózek jedo fyn, gondola jest duża, z tyłu amortyzatory, zwrotny wózek w klasycznym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona27
zmęczona- wszystkie dobrego i moja rada leż plackiem i nie ruszaj się z łóżka nigdzie poza toaletą, nawet czas prysznicu skróć do minimum. Będzie dobrze, za parę tygodni krwiak się wchłonie, ważne by do tego czasu nie dopuścić do jego pęknięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmęczona -dobrze że wszystko dobrze A ją wam powiem ż. Ta moja znajoma o której wam pisałam miała ostatnio usg okazało się ze krwiak jej się ładnie wchłania. Mimo że pracuje 8 h chodzi , Nie oszczędza się konkretnie, nie dostała nic na podtrzymanie bo tu tabl nie dają. Więc jednak wychodzi na to że bez takich specyfików ciąża może przetrwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystraszona jaki kolor Jedo wybraliście? ja przy synku miałam jedo fyn 4 bardzo sie sprawdził. teraz kupuję tylko nową gondolę i obicie do spacerówki bo stelaż cały czas dobry, ale nie mam pojęcia jaki kolor wybrać. Zmęczona dobrze, ze jesteś już w domu, trzymaj się ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, pisałam tu dużo wcześniej, teraz od dwóch miesiecy jestem mamą malej Poli:) mam też 17 letnią corkę i 2 letniego synka. Podczytuję Was czasami i bardzo dopinguję każdej z Was. Zmęczona bardzo się cieszę że jesteś znów przy nadzieji tym bardziej,że wiem przez co wczesniej przeszłaś, trzymam z całej sily kciuki i wysyłam do ciebie dobre fluidki aby wszystko bylo dobrze i zebyś została szczęśliwą mamusią. Bardzo pozdrawiam Ciebie i wszystkie dziewczyny z forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inez bardzo ładne imię wybraliście :-) Mam nadzieję, ze mała chowa się dobrze i ładnie przesypia :-) Makatko a co u ciebie, nie odzywasz się? Mnie od dwóch dni boli podbrzusze, dzwoniłam do lekarza kazał brać nospę, jak nie przechodzi to wtedy IP. Ale po Nospie jest ok więc to chyba macica sie rozciąga. Wizyta dopiero 8.04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmęczona - przede wszystkim cieszę się, że u ciebie juz lepiej Wystraszona, Oczekuje, Natalia - fajnie, że zajrzalyscie i informujecie o postepach. Inez - pamiętam cie ;-) ty chyba z UK? Gratuluję córeczki! Ja narazie czekam na @, a potem jeszcze na nastepny i wtedy moze cos ruszy do przodu. Po ostatniej wizycie zrobiłam badania przeciwciał, które zlecił lekarz żeby sprawdzić czy mój organizm nie dorzuca zarodka. Na szczęście wyszły OK. Teraz muszę jeszcze powtórzyć wyrazy z szyjki i po @ umowie się na wizytę z wszystkimi wynikami. Nie jest źle, ale czas się trochę wlecze. Pozdrawiam was wiosennie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzikidzik - jeszcze teoretycznie terminu cc nie mam, czekamy na rozwój akcji...jeżeli do 5 kwietnia nic się nie wydarzy to umawiamy pewny termin cięcia między 7 a 11 kwietnia czyli po 39tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny, ja już po 3cim usg genetycznym. wszystko w jak najlepszym porządku - na szczęście :) Mała waży 1640g :) Ja już 10 kg na plusie. Teraz jestem w 31 tygodniu. Już niewiele zostało :) Trzymam kciuki za wszystkie mamy w ciąży i te starające się :) Dagietka30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona27
anula- my wybraliśmy kolor z serii classic, tzn. mąż wybrał :), taka szara jakby pepitka w dwóch odcieniach, a w środku lawendowy wkład, choć na zdjęciach wydawał się delikatnym błękitem. Bardzo uniwersalny kolor i nawet powiedziałabym, że bardziej w męskim stylu niż kobiecym. Pozwoliłam decyzję podnająć tacie, żeby później mógł z dumą się prezentować hehe. Ogólnie mi też się ten kolor spodobał, choć pewnie gdym sama wybierała szukałabym różnych odcieni fioletu. Wczoraj odkryliśmy, że gondolę podczas wyjazdów można przekształcić w kołyskę ;) Dziewczyny wchodziłabym częściej, ale uwierzcie początki miałam marne, a teraz to już czuję się jak słoń i tylko bymm spała....Dzisiaj w drodze z gabinetu chciałam kupić sobie ptysia, a zobaczyłam na buty na wystawie, uwierzcie, że w życiu tak się nie zmęczyłam, 15 min zajęło mi zdjęcie moich butów i zasznurowanie tamtych a jakie stękanie przy tym było:) Wczoraj pojawiły się u mnie skurcze przepowiadające... tzn. jesteśmy już blisko końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesia88
Hej Dziewczyny! Trafiłam dzisiaj na wasze forum. Ok, nie trafiłam tylko szukałam miejsca, gdzie będę mogła z kimś porozmawiać. Otóż, wszystko wskazuje na to, ze jestem w ciąży. Zrobiłam test i wynik był pozytywny. Jednak jestem za granica i nie ma widoku na wizytę u ginekologa. Muszę czekac do 14 kwietnia a bardzo sie martwię:( boli mnie w dole brzucha, krzyże, nogi. Naczytałam sie o poronieniach i przed oczami juz mam ten film. Czy któraś z Was tez tak miała? Pozdrawiam Was bardzo gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona27
niesia88- początkowe objawy ciąży są naprawdę różnorakie, u niektórych osób wręcz łudząco podobne do objawów grypy i z tym najczęściej są kojarzone. U innych mogą się pojawić objawy jak przy miesiączce, ale ona się nie pojawi. Także na Twoim miejscu nie martwiłabym się na zapas. Bardzo niepokojące są skurcze i plamienia w początkowym etapie ciąży i z tym należy udać się jak najszybciej do lekarza. U mnie akurat pojawiła się gorączka, wrażliwość na zapachy i było mi zwyczajnie tak niedobrze, że nie dało się zauważyć tego, że coś się zadziało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) Niesia88 ja tez mialam bole jak na okres ale mineły po jakims czasie potem znowu wracaly a co sie okazało podobno w terminach @ moze tak byc i dodatkowo rozciąga sie macica...może nie ma sie co za bardzo zamartwiac...14 kwietnia bedzie zaraz a do tego czasu łykaj witaminki i odpoczywaj i ciesz sie tym stanem :) Pozdrawiam i trzymam kciuki:) * mam propozycje do dziewczyn z łódzkiego:) 29 maja organizowane sa warsztaty w łodzi dla przyszłych mam..można sie dowiedziec co nieco :) może chętne jestescie na skorzystanie z okazji żeby sie poznac? tak sobie pomyślałam:) można coś o tym spotkaniu przeczytac na facebooku :moda na brzuszek:) dla dziewczyn z innych miast: organizowane są tez spotkania w innych miejscowościach może i Wy chciałybyście sie poznac:) * sa tez spotkania dla kobiet które juz zostały szczęśliwymi mamami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesia88
Dziekuje Wam dziewczyny! Staram sie trochę dać na luz bo wkoncu nie ma opcji zeby nerwy mogły w jakikolwiek sposób pomoc dzieciatku ktore potencjalnie moge mieć pod sercem. Jednak dla kogoś kto jest mega pesymista i czarne myśli ma na porządku dziennym nie jest to łatwe. Słowa otuchy przydały sie, nawet nie wiecie jak bardzo. Dzis rano czułam sie potwornie słabo ale cóż... Czekam do 14 kwietnia. Z tego co sie wczoraj dowiedziałam, wizyta u lekarza tutaj w Norwegii kosztowałaby mnie ok. 600-700 zł:/ ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madz23
Witam Kobietki:) jestem tutaj nowa. Mam 23 lata i od 3 miesiecy staram sie z narzeczonym o dziecko. Póki co nie udaje sie,ale jestem dobrej mysli. Ile Wy staracie sie o maleństwo?:p pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nesia ja w cyklu, w którym zaciążyłam miałam objawy jak na okres. Może ciut wcześniej zaczęły boleć mnie piersi i może trochę bardziej. Ale w życiu nie powiedziałabym, że jestem w ciąży gdyby nie test. Po terminie okresu również bolały mnie piersi (z czasem trochę mniej) i podbrzusze. Madzia witaj! Mi się udało zajść w 9 cyklu starań, a teraz już końcówka 27go tygodnia i czas leci jak głupi. Życzę powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaszłam w 6 cyklu, gdy zupełnie byłam pewna, ze się nie uda, było tylko raz, później miałam ostre zapalenie żołądka. w 25dn cyklu miałam plamienia, myślałam, ze to początek okresu. Przez około 3 pierwsze tygodnie i tydzień przed brzuch dość mocno bolał jak na @ a piersi tylko trochę . W pierwszej ciąży głównym objawem był straszny ból piersi i zero bólu jak na @ a tu wszystko na odwrót

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Madz23 :) 3 cykl to jeszcze nie koniec swiata ale pamiętam swoje starania ze każdy miesiąć był jednak rozczarowaniem i zadawałam sobie milion pytań dlaczego?? Ja w obecną ciąże zaszłam po roku czasu...więcej o Nas możesz dowiedziec sie z tabelki ze str.175...sama też możesz sie do Niej wpisac *nowe dziewczyny tez mogą sie wpisywac:) Może dziewczyny które wiedza ze musza poprawic cos w tej tabelce to niech poprawia bedzie ona czytelna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ciężaróweczki :) Witajcie Madz i Nesia. Oczekuje - niestety od jakiegoś czasu nasza tabelka jest uznawana za SPAM i nijak nie da się jej wkleić, żeby była czytelna jak wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ladnie sie kafeteria zachowuje. Żeby nawet tabelkę traktować jak spam :)))) dziewczyny, ja dzisiaj mialam test obciążenia glukozą. Nic w życiu gorszego nie piłam. Bleeee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny można wkleić tabelkę, ale zamiast .... robić _____ takie przerwy, teraz nie mam czasu się tym zająć, najwcześniej w poniedziałek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK_____ WIEK_____ STARANIA OD___ STARANIA O____ TERMIN @ milllllenka___24 __________2cykl__________2dziecko pasikonik88_ 25________________________2dziecko roxien21____27__________ 5cykl_________1dziecko kicccia_____24 __________4cykl _________2dziecko anula2500__28__________ 2cykl__________2dziecko Ana87_____26___________2cykl_________ 2dziecko mi-faso_____31__________ 6cykl_________2dziecko 87_asik____26___________2cykl_________1dziecko Czekamynaszcud _22______4cykl_________1dziecko jaskółka87__26__________10cykl_________1dziecko Efie_______33___________8 cykl_________1dziecko Livia323232_32_______3cykl po poron______1dziecko agnieszka515_20_________5cykl__________1dziecko makatka03__32__________18cykl_________1dziecko___________10.04? W CIĄŻY NICK_____________WIEK___CYKL___DZIECKO ____TERMINPORODU Titi 1cykl 2dzieko 01.2014 slodka cytryna100____32___od dawna__1dziecko ________04/06.01.2014 Tomaszkowa________25_____1cykl____1dziecko__________17.01.2014 aneczka0124________21_____1 cykl___1dziecko___________27.01.2014 inez10_____________37______1cykl___3dziecko___________31.01.2014 tymianek111________28______2cykl___2dziecko___________07.02.2014 lulika______________31______2cykl___2dziecko_____________02.2014 RybkaPlum_________29______2cykl___2dziecko___________23.02.2014 czarna8306_________30______1cykl___2dziecko___________26.02.2014 niulekx_____________22______2cykl___1dziecko___________7.04.2014 alexandra2p_________34_____1cykl____2dziecko__________12.04.2014 kopakabana_________29______5cykl___1dziecko_____________04.2014 Westa i Hestia_______30______3cykl___1dziecko__________26.04.2014 Judka86____________27______1cykl___2dziecko__________04.06.2014 Dagietka30_________30_______4cykl___1dziecko__________05.06.2014 Kambel____________22_____2 po por __1dziecko__________12.06.2014 Klasyka86__________27_______5 cykl__1dziecko__________30.06.2014 Aleksandras01______36 _______7cykl___2dziecko__________05.07.2014 Dzikidzik___________27_______9cykl___1dziecko__________06.07.2014 kiku88_____________30_______12cykl__2dziecko__________10.07.2014 Makinka____________31______4cykl____2dziecko_________26.07.2014 Oczekuje___________21_____3 po por___1dziecko_________15.08.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udało mi się poprawić conieco :) Patent Anuli zadziałał, ale nie może być ani jednej wolnej spacji w tekście. Daty z pierwszej części pousuwałam, bo są i tak nieaktualne. Zresztą mało która z dziewczyn jeszcze tu zagląda. Efie się wycofała. Zmęczona może się znowu wpisze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klasyka86
Witam nowe dziewczyny :) Fajnie, że jest znowu tabelka. Dopisujcie się dziewczyny. Jutro odbieram wyniki badań - mocz i glukoza. Ciekawa jestem glukozy bo ostatnio na słodycze mnie bierze :/ W środę idę do lekarza, nie mogę się doczekać jak małą znowu zobaczę. Nieźle już zaczyna kopać :P Ale dobrze, niech się rusza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×