Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tymianek111

Przyszłe mamy - planujące dziecko Z ROCZNIKA 2014

Polecane posty

Gość Ana87
Dziewczyny ja do Was znowu z zapytaniem- zakończyłam starania w 13dc wieczorem. od 12dc robie testy owu. i wychodzi cały czas druga kreska ale jasna. nie wiem na ile te testy są wiarygodne z allegro i jak określają owulacje dlatego zaprzestałam w 13dc. oprócz testów badam śluz , no i do wczoraj śluz był taki lepki nie rozciągliwy. a dziś już ma oznaki rozciągliwości, ale dziś jeszcze testu owu. nie robiłam- jak myślicie czy za późno skończyłam? czy plemniczki żeńskie nie mają szans przetrwać? doradźcie co sądzicie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem testy powino sie robic do najbardziej ciemnej a skoro u ciebie byla jasna to bylo przed owulacja....ale skoro celujesz na dziewczynke to mzoe wystarczy tyle dni....ale sama dla siebie moglabys robic zeby sprawdzic czy ciemnieje...ja kiedys robilam testy to przez 14dni wychodzila mi bardzo ciemno tak samo jak kontrolna nigdy nie byla jasniejsza i przestalam bo juz zglupialam co i jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez kiedys robiłam może ze dwa razy e owulacyjne ale nie wiedziałam o co w tym chodzi i olałam temat, postawiłam na spontaniczny seks bez żadnych obliczeń, badań i testów i sie udało ;) może nie warto tak się spinac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana87
oczekuje- dziękuje za odpowiedz. właśnie będę robić testy owu. dziś zrobie za jakąs godzine bo piłam napój więc wynik mmoże być niewiarygodny i musze poczekać. dodam że bardzo mnie bolą plecy przy nerkach i o dziwo czuje jakbym miała dostać miesiączke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana87
Tomaszkowa- też czasami mysle ze nie warto się spinać:) jednak chciałabym spróbować. u mnie ze spontanicznego s....u wyszedł cudowny synek, dlatego chciałabym spróbować ucelować córeczke, wiadomo zawsze 50% mam szans,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie juz wszystko bez spinki i dlatego jetsem ciekawa co z tego bedzie...musze sie przyznac bez bicia ze nawet momentami myslalam o tym ze moze nawet dobrze ze nie ma jeszcze dziecinki bo mozna jeszcze wiele wiele zrobic..poszalec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna8642
Dla tych którym się już udało i trzeba zacząć zmieniać ubrania z czystym sumieniem mogę polecić zakupy u Brzuchatek a w ten weekend dostawa za free http://sklep.brzuchatki.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona27
Z tą "spinką" to może i racja po części, ja myślę, że bez wgzlędu na to czy się chce bardzo, trochę czy wogóle i tak ma się dziecko w swoim czasie. Różnica jest taka,że jak się chce to każdy dzień jest wiecznością, a 30 dniowe cykle wleką się niesamowicie. Jak się nie stara to czas leci niesmowicie szybko. Tak mijały mi poprzednei cykle, od długiego czasu zabezpieczałam się tylko przez parę dni płodnych w środku cyklu, nie myślałam nawet o ciąży, a w tym miesiącu 30 dni to dla mnie wieczność, a żadnej super "spinki" nie mam, żadnych wyliczeń poza określeniem ew. owulacji nie było,a i tak nic w tym dniu nie wyszło. Ogólnie to jestem raczej niecierpliwa i dobrze by było, żeby się szybko udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kicccia cały czas pod prysznicem w okolicach owulacji. Oczekuje- ja nadal trzymam kciuki, wieczorny test wcale nie musiał nic wykryć, ja z rannego miałam ledwo widoczna kreskę Dziewczyny wiem ze to trudne ale naprawdę spróbujcie wyluzowac i nie myśleć, wiem ze to bardzo trudne i łatwo sie tylko tak mówi ale naprawdę to pomaga. Ja dzis byłam u gina, usg za tydzień, dostałam skierowanie na badania i receptę na kwas. Foliowy i magnez z wit b6. Zbadała mnie i kazała na siebie uważać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aabbccddeeqq
To byłam ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no faktycznie może źle powiedziałam, jeśli się udaje szybko to człowiek nie panikuje i się cieszy a jeśli się starasz jakiś czas i nic to każdy miesiąc jest nieustannym czekaniem... ja dziś chyba przesadziłam... dojadłam po mężu wczorajsze chipsy paprykowe, a chwile później lody truskawkowe---> skutek? hmm... niesamowicie złe samopoczucie... bleee... chyba idę pod prysznic, a później na spacer z pieskiem.... może przejdzie.... ps. znacie jakiś fajny sklep z ciuszkami ciążowymi? może jakiś sprzedawca na allegro zaufany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OCZEKUJE - ja robiłam test w godzinach popołudniowych i miałam dwie kreseczki z czego jedna była słabsza, wiec następnego dnia robiłam rano i wyszła jedna.. wtedy się załamałam i mąż zabrał mnie do pani doktor, która powiedziała że według niej to około 6 tygodnia i dała skierowanie na bete, wiec zawsze jest jakis margines błędu... JAK SIE OKAZUJE NIE MOŻNA IM UFAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana no ale tak jest... nie chciałam Cię pocieszać i napełniać nadzieją ale uważam, że te apteczce testy nie zawsze mają racje a już w moim przypadku na 4 testy TYLKO jeden pokazał ciążę:) i to żeby było śmieszniej to nie ostatni z porannego moczu tylko taki popołudniowy 3ci z rzędu:) dwa poprzednie malowały jedną kreche:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulekx
Oczekuję trzymam kciuki bo tak jak Tomaszkowa mówi testy nie zawsze pokazują prawdę a u nie których nawet kilka dni po spóźnionym @ wychodzi jedna kreska lub bardzo słaba druga kreska więc trzymam kciuki;-) Tomaszkowa ja zauważyłam na allegro że np te same tuniki w dziale ciążowym są droższe niż te co są w dziele dla wszystkich wiadomo że nie wszystkie ale trzeba dokładnie patrzeć i myślę że po co przepłacać;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikidzik
cześć Dziewczyny, dołączę swą opinię do czekania w drugiej fazie cyklu. Ja mianowicie jestem dzisiaj zła jak osa. Kurcze, jeszcze tydzień do okresu, nie wytrzymam chyba... mam dosyć czekania. całe to zachodzenie w ciążę to jedno wielkie czekanie. Co ciekawsze w tym cyklu dopatrzyłam się dwóch skoków temperatur... w 13dc, a potem ok 21dc. Piersi mi zaraz eksplodują, jajniki też. Coś bardzo boli w tym cyklu. Do tego dzsiaj żrę wszystko jak głupia... I strasznie nie chce mi się ruszać (codziennie ćwiczę)... idę na ogródek porysować, może się uspokoję :D. Miłego popołudnia i wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikidzik
cześć Dziewczyny, dołączę swą opinię do czekania w drugiej fazie cyklu. Ja mianowicie jestem dzisiaj zła jak osa. Kurcze, jeszcze tydzień do okresu, nie wytrzymam chyba... mam dosyć czekania. całe to zachodzenie w ciążę to jedno wielkie czekanie. Co ciekawsze w tym cyklu dopatrzyłam się dwóch skoków temperatur... w 13dc, a potem ok 21dc. Piersi mi zaraz eksplodują, jajniki też. Coś bardzo boli w tym cyklu. Do tego dzsiaj żrę wszystko jak głupia... I strasznie nie chce mi się ruszać (codziennie ćwiczę)... idę na ogródek porysować, może się uspokoję :D. Miłego popołudnia i wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziki dzik - masz racje...ciagle czekanie, jak nie na jedno, to na drugie. Ty na @ albo brak, a ja na owulacje i wizyte u lekarza w srode, bo dzis skonczylam brac CLO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie Makatka. Czuję się jak jedna wielka macica, która mi wyznacza rytm życia - okres, czas przed owulacją, owulacja, potem chwila (!) oddechu, a potem czas WIELKIEGO WYCZEKIWANIA :) :) :) jakoś o tym zapomnieć - tak jak Aabbcc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzikidzik to byłam ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny moje oczekiwanie przynioslo skutki:) sa II kreseczki...bardzo jasna ale jest...a najlepsze ze zdrobilam i nic nie bylo to sie wnerwilam i szykowalam ciuchy na pranie i jak chcialam wywalic test to zerknelam jeszcze na niego a tam moja ukochana II kreseczka:) no niesamowite uczucie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekuje, no to świetnie! supeeer! moje GRATULACJE!!!! no to kochana teraz już sie zarty skończyły:) zapisuj się szybciutko do lekarza i leć bo nie ma na co czekac:):):) ooo jak ja sie cieszę, na prawdę:) no czuje sie jakbym uczestniczyła w Twoim zaciążeniu :) nooo super, super :) gratulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomaszkowa swietna jestes:) no wlasnie sama nie wiem co robic...co kiedy i jak...wogole to musze przyznac ze to byl moj najbardziej imprezowy miesiac i mam nadzieje ze nie wplynie to zle na maluszka mego kochanego...a do lekarza kiedy? szkoda ze weekend i nie ma gdzie zrobic bety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym śmigała jak najszybciej, czyli w poniedziałek.. skoro w weekend nie dasz rady:) lekarz Ci powie co i jak:) jeśli nie określi dokładnie tygodnia to na pewno da skierowanie na bete:) no to super, normlanie super:) a później to już tylko co miesięczne badanie i podglądanie swojego maluszka przez usg:) ja zanim sie dowiedziałam ze jestem w ciazy tez sobie nie odmawiałam niczego :) a jak miałam wybór między piwem czy wódką na imprezie zawsze brałam o drugie:) pytałam sie lekarza czy to bardzo groźne ze na wczesnym etapie ciazy zdarzylo mi sie wypic ale uspokoił mnie i powiedział ze nie ma sie czym martwic... jesli matka pije non stop cala ciaze to jest to zagrozenie dla dziecka, a jesli sie sporadycznie zdarzyło to nie ma tragedii GŁOWA DO GÓRY!!! MAZ JUZ WIE???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wie nie moglam sie powstrzymac:) zanioslam mu sniadanko i bardzo nalegalam zeby teraz zjadl a on "dlaczego" to ja "bo przyszły tata musi duzo jest czy cos takiego" i sie poryczalalm hehe nie zaczail o co chodzi tylko sie pytal co sie stalo co sie stalo no i powiedzialam ze bedziemy mieli dzidziusia:) on no co ty, zartujesz:) a ja ze na prawde:) oczywiscie uwierzyl i bardzo bardzo siecieszyl...zapytal czy zrobilam drugi test hehe:) uswiadomilam mu ze wystarczy jeden ale wspolnie uznal;ismy ze do pelni szczesnia przyda sie badanie beta no ale to w poniedzualek....co do lekarza to musze go najpierw wybrac bo od jakiegos czasu nie chodzilam do nikogo bo tak zle trafialam...a prywatnie no nie wiem wolalabym nie zaczynac bo to ogromne koszta sa ale uzgodnie to z mezem i zobaczymy....ale numer no nie moge uwierzyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. Oczekuje gratulacje. Mysle ze najlepiej idz w poniedzialek na bete potem powtorz ja za 2/3 dni i dopiero do lekarza. Jak pojdziesz za szybko to nic i tak nie bedzie widzial. Dopiero jak beta jest ok 1000 widac na usg pecherzyk ciazowy. Ja poszlam szybko bo potrzebowalam recepte na d*phaston. U mnie makabra od rana wymiotuje dalej niz widze sama zolc mi idzie bo zoladek pusty juz. Poprosze lekarza by dal mi cos na wymioty bo wykonczyc sie idzie. Wzdecia mam masakryczne ze brzuch wyglada jakby gdzies z 6mc juz byl. Piersi mnie tez bola. I mam wysyp pryszczy juz nie tylko broda ale i na plecach ramionach i calej twarzy wysypuje mnie. Dziewczyny strasznie swedzi mnie skura na brzuchu szalu idzie dostac. Lekarz nie kazal narazie smarowac zeby nie glaskac masowac brzucha bo moze to skurcze wywolac i nie wiem co robic. Dalej nie moge patrzec na nasza psinke bo mam od razu odruch wymiotny. Nie wiem czemu i tak mi smierdzi masakrycznie choc maz ja kapie co chwila nawet perfumy psie kupilismy ale nic nie daje. Zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekuje - wielkie gratulacje! aż się wzruszyłam jak opisywałaś jak powiedziałaś mężowi :) to chyba hormony hehe :) cofnęłam się do ostatniej tabelki na str. 119 żeby sprawdzić, bo pamiętałam, że też sporo czasu się staraliście...10 cykli, ale warto było czekać. Jest to jakaś pociecha, ze każdemu się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczekuje ja chodze prywatnie i kasa idzie jak woda. Wiadomo koszt wizyt do tego wszystkie badania platne a pierwsze badania to ok 300 lub wiecej sie uzbiera bo wymagane sa grupa krwii, morfologia, mocz, glukoza, hbs, hcv, toxoplazmoza igg i igm, rozyczka igg i igm, hiv, cytomegalia. A cenowo najdrozsza toxo ok 70/80 zl rozyczka i cytomegalia tez tak samo. Zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aabbccddeeqq
Oczekuje gratulacje! Wiem co teraz czujesz :) ja tez nie czekałam tylko poszłam do lekarza jak tylko odebrałam Bete, tzn na drugi dzien rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane moje:) oczekuje - ja bym poszła do lekarza na Twoim miejscu od razu w poniedziałek:) jeśli badanie nic nie pokaże to dostaniesz skierowanie na bete a nóż może już będzie widać kogoś na USG:) a gdzie mieszkasz? może doradzę Ci lekarza, albo ktoś inny z forum :) zmęczona26 - pisałam Ci już wcześniej żebyś spróbowała brać MAMARIN bez recepty w aptece dla kobiet ciężarnych, które maja problemy z mdłościami i wymiotami:) a co do brzuszka to mnie też swędział i smarowałam oliwką dla dzieci:) podobno masaże brzucha mogą wywołać poród ale dopiero pod koniec ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×