Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tymianek111

Przyszłe mamy - planujące dziecko Z ROCZNIKA 2014

Polecane posty

Gość makatka03
NICK..............WIEK......STARANIA OD......STARANIA O......TERMIN @ zmęczona26......26............dawna...........1 dziecko.........19.04 Klasyka. ...........26.......nowego cyklu ......1 dziecko........ 28.04 titi.......................... .....1 cykl.............2 dziecko........28/29.04 milllllenka...........24......... Kwiecień..........2 dziecko........25.04 Tymianek111......28..........2 cykl.............2 dziecko........29.04 wystraszona27...prawie 27 .....maj...........1 dziecko........28.04 slodka cytryna100....32......dawna............1 dziecko........27.04 makatka03.........32............9 cykl...........1 dziecko........ok.15.05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makatka03
dopisałam sie do tabelki :) data @ 15.05 jest taka mniej więcej bo ostatnio nigdy nie wiem kiedy wystąpi, ale jeśli nie przyjdzie do tego czasu to zrobię test (32dc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxien21
Hej dziewczyny:) U mnie dziś 13 dc. Wiem, że ja dopiero stawiam pierwsze kroki, ale nie mogę doczekać się kiedy to będzie już. Normalnie to jakaś masakra ze mną. Czytam posty, śledzę swój wykres. Ba! Nawet innych. Wciąż i wciąż o tym samym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makatka03
na zaparcie polecam (nie reklamuję :/ ) http://mitrazdrowie.100sklepow.pl/www.mitrazdrowie.czytelnia.net/ kiedys miałam z tym duży problem, żadne herbatki i tabletki apteczne nie działały, dopiero to. Do kupienia tylko w niektórych sklepach typowo zielarskich ( i w necie oczywiście). Od początku zaparzałam długo, wręcz nie wyjmowałam wogóle torebki z kubka. Pomogło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makatka03
na zaparcie polecam (nie reklamuję :/ ) http://mitrazdrowie.100sklepow.pl/www.mitrazdrowie.czytelnia.net/ kiedys miałam z tym duży problem, żadne herbatki i tabletki apteczne nie działały, dopiero to. Do kupienia tylko w niektórych sklepach typowo zielarskich ( i w necie oczywiście). Od początku zaparzałam długo, wręcz nie wyjmowałam wogóle torebki z kubka. Pomogło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makatka03
na zaparcie polecam (nie reklamuję :/ ) http://mitrazdrowie.100sklepow.pl/www.mitrazdrowie.czytelnia.net/ kiedys miałam z tym duży problem, żadne herbatki i tabletki apteczne nie działały, dopiero to. Do kupienia tylko w niektórych sklepach typowo zielarskich ( i w necie oczywiście). Od początku zaparzałam długo, wręcz nie wyjmowałam wogóle torebki z kubka. Pomogło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makatka03
na zaparcie polecam (nie reklamuję :/ ) http://mitrazdrowie.100sklepow.pl/www.mitrazdrowie.czytelnia.net/ kiedys miałam z tym duży problem, żadne herbatki i tabletki apteczne nie działały, dopiero to. Do kupienia tylko w niektórych sklepach typowo zielarskich ( i w necie oczywiście). Od początku zaparzałam długo, wręcz nie wyjmowałam wogóle torebki z kubka. Pomogło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makatka03
przepraszam :) komputer zwariował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milllllenka
Witam was wszystkie :) Uaktualniam tabelkę NICK..............WIEK......STARANIA OD......STARANIA O......TERMIN @ zmęczona26......26............dawna...........1 dziecko.........19.04 Klasyka. ...........26.......nowego cyklu ......1 dziecko........ 28.04 titi.......................... .....1 cykl.............2 dziecko........28/29.04 milllllenka...........24......... 2cykl...............2 dziecko........27.05 Tymianek111......28..........2 cykl.............2 dziecko........29.04 wystraszona27...prawie 27 .....maj...........1 dziecko........28.04 slodka cytryna100....32......dawna............1 dziecko........27.04 makatka03.........32............9 cykl...........1 dziecko........ok.15.05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RybkaPlum
Hej, i ja, jeśli pozwolicie dołączę do Waszego grona:) Zaczęliśmy właśnie niezwykle przyjemny czas starań o Dzidziula;P To mój 1 cykle, więc nie nastawiam się,że natychmiast się uda:) Tym bardziej,że celujemy w Dziewuszkę, więc tenteges tylko przed owulacją;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona27
Uaktualniam tabelkę :) musiałam małe korekty wprowadzić, nie będę się przecież odmładzać w końcu jestem 86 rocznikiem, wprowadziłam kilka zmian graficznych teraz tabelka wygląda idelanie. U mnie nowego cyklu nadal nie widać, niby coś czuję, ale nic się nie pojawia, póki co jestem jeszcze spokojna to dopiero 30 dzień cyklu, w tym roku mam rewolucje od 25 do 31 dni, więc czekam i czekam. Zaczynam rozumieć rozsterki klasyki, nie lubię takigeo czekania. Jakie plany na majówkę? Ja ma wolne do 6 maja także trochę odpocznę, jutro spotkanie rodzinne przy kiełbasce i ognisku, 3 maja ipreza rodzinna i 4 maja grill, tylko, żeby pogoda dopisała:) NICK..............WIEK......STARANIA OD......STARANIA O......TERMIN @ zmęczona26......26............dawna...........1 dziecko.........19.04 Klasyka. ...........26.......nowego cyklu ......1 dziecko........ 28.04 titi.......................... .....1 cykl.............2 dziecko........28/29.04 milllllenka...........24......... 2cykl...............2 dziecko........27.05 Tymianek111......28..........2 cykl..............2 dziecko........29.04 wystraszona27....27 ..... nowego cyklu.......1 dziecko........ok. 1.05 slodka cytryna100....32......dawna............1 dziecko........27.04 makatka03.........32............9 cykl...........1 dziecko........ok.15.05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milllllenka
RybkaPlum witaj fajnie że dołączyłaś do nas :) Ja mam córkę :) a teraz chciałabym synka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milllllenka
wystraszona27 to widzę że plany są :P U mnie miał być wyjazd do Krakowa i chyba nic z tego nie wyjdzie :/ Ty kochana czekasz a może nic nie nadejdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona27
RybkaPlum - witaj:) im nas więcej tym raźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona27
milllllenka - plany są, tylko żeby pogoda dopisała, ja zostaje na pierwszy weekend majówkowy w okolicach domu, także w razie czego zaszyję się pod kocykiem obok telewizora:) jakby nie nadeszła to by dopiero było..., wszystko przez ten brak zabezpieczeń :) Moja teoria pierwszych i ostatnich dni cyklu nie jest medycznie potwierdzona ale ufam jej;), dziewczyny tak latami bezpiecznie żyją, ja tam licze na maj- czerwiec, w końcu musi być rocznik 2014 :)) Najlepiej wiosna 2014:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RybkaPlum
Milllenka, ja już mam Synka, dlatego teraz liczę na córeczkę;) Wymieniamy się fluidkami płciowymi?;PPP Ale wiecie jak to jest-kocha się bez względu na płeć, bo dziecko to dziecko:) Wystraszona27, do jutra już niewiele czasu;) Bo dobrze wyczytałam,że 1.05 u Ciebie @? My plany mamy takie,że szalejemy w domu-Młody ma końcówkę ospy, więc nie chcę go wozić nigdzie póki co:) Przynajmniej do 4.05, bo wtedy na grilla się wybieramy.A wcześniej to goście do nas zjeżdżają:) Dzięki za ciepłe przyjęcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! U mnie dziś 12 dc i spadek temp z 36,6 do 36,5. Ale śluz płodny się pojawił i nie wiem co myśleć eh. U nas w majówkę miał być remont ale wzięliśmy się za niego wcześniej i już skończony :). Raczej w domu będziemy bo mąż 2 do pracy, ja na badania kolejny raz, potem znów 4 do pracy idzie i tak za bardzo nie chce mu się gdzieś ruszać no i trochę fundusz ograniczony bo jeszcze 2 razy badania i wizyta u lekarza a wszystko się zbiera eh. Dziewczyny a wy chodzicie prywatnie czy na nfz? Ja prywatnie płacę 100 zł za wizytę w tym badanie usg cytologia itp. A za monitoring 50 zł. Fajnie że do nas dołączyłaś RybkaPlum uaktualniam tabelką NICK..............WIEK......STARANIA OD......STARANIA O......TERMIN @ zmęczona26......26............dawna...........1 dziecko.........17/18.05 Klasyka. ...........26.......nowego cyklu ......1 dziecko........ 28.04 titi.......................... .....1 cykl.............2 dziecko........28/29.04 milllllenka...........24......... 2cykl...............2 dziecko........27.05 Tymianek111......28..........2 cykl.............2 dziecko........29.04 wystraszona27...prawie 27 .....maj...........1 dziecko........28.04 slodka cytryna100....32......dawna............1 dziecko........27.04 makatka03.........32............9 cykl...........1 dziecko........ok.15.05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RybkaPlum
Zmęczona, dzięki:) A o co chodzi z tym spadkiem temp? Ja prowadzę obserwację temp i śluzu od 3 cykli i mam spadek zawsze przy dniach płodnych.Dzień po owulacji temp natychmiast wzrasta.Może masz dni płodne teraz?Przepraszam, jeśli już na ten temat pisałaś, ale póki co gubię się w Waszych nickach;) Wybacz;) Remont-ble ble ble i raz jeszcze ble;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RybkaPlum
A co do lekarza-ja już wszystkich mam prywatnie obcykanych.Nie wierzę w nasz nfz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona27
zmęczona262626 - ja chodzę na NFZ i prywatnie, jeśli jest pilna potrzeba to idę prywtanie, ale ciąże będę chciała prowadzić w ramach NFZ. Jeśli byłaby konieczność wizyt co tydzień jak w przypadku mojej kuzynki, zbankrutowałabym, każda wizyta to 140zł, o cenach badań już nie wpsomnę komplet startowy- tzw. ciążowy to spory wydatek. Same hormony tarczycy to około 70zł, nie licząc reszty. Z moich doświadczeń z NFZ wiem tyle, jeśli nie jesteś w ciąży skierownaia na badanie nie dostaniesz. Także wszystkie badania i tak robię prywtanie. Wizyty u endokrynologa niestety tylko prywatnie wizyta 80zł, z tym że moja lekarka - kobieta anioł, udziela porad telefonicznie, dzwoni się do niej podaje wyniki badań i ustala dawki, ale raz w roku minimum trzeba przyjść na kontrolę. Także nie zmienię jej na nikogo innego. Ginekolog do której chodzę przyjmuje prywatnie i na fundusz, jedynie termin oczekiwań dłuższy, ale jeśli bedę już w ciąży wybłagam wizytę wcześniej niż za 4 tygodnie, teraz jestem umówiona na 12 czerwca na kontorolę po infekcyjno-urlopową:) Ktoś mi ostatnio pisał, że spadek tem,p. jest początkiem owulacji :),a później temp. powinna podskoczyć do góry, ja w środku cyklu zawsze mam opad temperatury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milllllenka
Ja chodzę na nfz do pani doktor która jest ordynatorem u nas w szpitalu,ja również pracuję w służbie zdrowia i naprawdę trafiłam na super babkę :) Ja właśnie dowiedziałam się że jutro o 6 rano wyjeżdżam do Karpacza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona27
RybkaPlum - widzę, że masz duże poczucie humoru :)), już po paru postach można wywnioskować, że jesteś bardzo spontaniczną osobą z dużym poczuciem humoru, chyba że się mylę:) A dlaczego temp. spada, nie mam zielonego pojęcia. Ja zazwyczaj mam lekkie zawroty głowy w dniu owulacji i temp niewiel ponad 35 stopni, także nie sposób tego nie zauważyć. Oczywiście w tym cyklu zaniedbałam pomiary, nie doczekałam do owulacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efie
Witajcie serdecznie! Czy jeszcze nie za późno aby się przyłączyć? Razem z mężem właśnie startujemy :-) Staramy się o nasze pierwsze maleństwo. Zdaję się, że będę najstarsza. 33l. Starania rozpoczęliśmy wczoraj ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona27
RybkaPlum - tak mam nadzieję, że 1.05 pojawi się @, przed chwilą zaktualizowałam datę z 28 :) powinna pojawić się wzorowo w niedzielę, ale tak to jest z planami:/. Póki co cierpliwie czekam, od 5 maja będę się martwić,a 6 w razie czego błagać lekarzy, żeby mnie ktoś przyjął - ktokolwiek:) heh Widzę, że Ty starsz się od szczęśliwą dwójkę, a ja dopiero nastawiam się na jedno, nastawiam się już długo... mentalnie jestem gotowa, życiowo też, ale czy emocjonalnie :)? Ja podziwiam nasze staraczki o drugie, wogóle milllenke ja w jej wieku to zastanawiałam się nad tym po co komu dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja ostatnio zapłaciłam za badania 250 zł, teraz jeszcze dwa razy po 100 zł mi zostało i wizyta u lekarza 100 eh. U nas niestety ale na nfz przyjmują niesympatyczni lekarze, niektórzy wręcz ordynarni. Byłam raz na nfz i wyszłam zapłakana tak mi pan doktor pobierał cytologię i badał że z bólu płakałam. I nigdy więcej nie pójdę już do przychodni go gina. To lecę po obiadku pomolestować męża :P Jak to się śmiejemy będzie gwałt :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona27
Efie - wiek metrykalny się nie liczy, dla nas jest ważny wiek medyczny, dane z tabelki są dla celów statystyczno-rozpoznawczych :) witaj, nigdy nie jest za późno :) U ciebie starania o pierwsze dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona27
Efie - już doczytałam pierwsze:) ja się obawiamiała, że mój wiek to już ostatni czas na podjęcie poważnych życiowych decyzji, że będę tutaj najstarsza, także mi troche raźniej;) zmęczona- badania to spory wydatek, ale jeśli nie masz innej opcji to co zrobić, heh także działaj po obiedzie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystraszona27 --- > tak to będzie nasze pierwsze maleństwo. Najpierw były studia, później praca i w końcu przyszedł czas na założenie rodziny. Wczoraj zaczęliśmy :-) akurat dni płodne przypadły na majówkę więc będzie bardzo miło ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×