Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość r...................

Blog podróżniczy - podoba się Wam?;)

Polecane posty

Gość r...................

Zabrałem się niedawno za prowadzenie bloga i na razie wygląda to tak http://pomysl-na-podroz.blogspot.com/ Zajrzyjcie, poczytajcie, dajcie znać co Wam się podoba, a co powinienem poprawić. To mój pierwszy blog więc każda opinia (nawet ta najgorsza) jest na wagę złota:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pastelowe pola
na razie tylko rzucam okiem, ale juz mi sie bardzo podoba:) Ciekawe miejsce i super zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r...................
Dzięki:) Jak masz chwilę to poczytaj trochę, bo ciekawy jestem co powiesz o treści postów;) Jakby Ci się podobało to będę wdzięczny za polubienie i udostępnienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szklany klosz
Ciekawy blog, podróż koleją transsyberyjską to moje marzenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pastelowe pola
super wybor miejsc, szczegolnie mi sie spodobaly zdjecia te u sw.Mikolaja i z widokiem zorzy polarnej z kosmosu. Tylko jedna mala sugestia, przy tym zdjeciu ze Stalinem - cos jest nie tak z tekstem? tak jakby sie poprzesuwal i utknal pomiedzy 2 zdjeciami? A moze ja tylko tak widze (jestem za granica wiec moze mi inaczej odbiera?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r...................
Faktycznie jest przesunięcie. Postaram się to poprawić;) Szklany kosz...co Cie powstrzymuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka ciekawska jedna
zwiedzilas wszystkie te miejsca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r...................
Na razie tylko niektóre, ale większość mam w planach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szklany klosz
Autorze, nieznajomość języka, poza tym nie miałabym z kim. Tymczasem, miło jest poczytać, nawet jeśli Ty spełniłeś moje marzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka ciekawska jedna
czyli zdjecia ktore wstawiles nie sa twoje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawde nie wiem jak
grafikę zmienić i bajlando nutitła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pastelowe pola
szklany- samemu tez sie fajnie podrozuje ;) I nie potrzebujesz bardzo dobrej znajomosci jezyka, by podrozowac.. Wystarczy odwaga i checi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r...................
Ja dogadywałem się w "ruspolgielskim":P Zdjęcia są albo moje, albo wykorzystane za zgodą autorów na licencji Creative Commons. Pod każdym jest podpis przez kogo zostało zrobione i link do właściwej licencji. Poczytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r...................
pastelowe pole - zgadzam się w 100%:) Podróżujesz w ten sposób?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pastelowe pola
tzn. samej i bez jezyka? x Zdarzalo mi sie podrozowac samej - szczerze czasem nawet wole sama, robisz co chcesz, zwiedzasz co chcesz i nie musisz zmuszac sie do kompromisow:P x co do jezyka znam b.dobrze ang., ale nawet on nie wszedzie sie przydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r...................
W Rosji i Gruzji mogłem o angielskim zapomnieć mimo, że znam go również bardzo dobrze:P Szybko zrozumieliśmy (bylismy we 3), że pytanie "do you speak english" z góry mozna sobie darować, bo tylko sie dziwnie na nas patrzyli:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r...................
Może jeszcze ktoś sie wypowie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka ciekawska jedna
bloga przeczytalam i sie nie czepiam, nie odbieraj tego jako atak - zauwazylam, ze przy wyspie wielkanocnej masz foty twoje (czyli bez linka - tak zakladam) i nie zrobione przez ciebie, wydawalo mi sie to dziwne. Podrozujac opieram sie na blogach i po prostu nie widze sensu prowadzic bloga z info rodem z wiki. Wiekszy sens ma dodwania konkretnych danych ktory hostel polecasz, ceny jak sie dostac, co myslisz etc i ewentualnie dodawania co zamierzasz zwiedzic kiedy jak chcesz to zrobic budzet etc, taka sytuacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pastelowe pola
wlasnie. Ale wtedy sa jeszcze inne sposoby, na migi, ogolnie 'mowa ciala' ;) x Mozna przezyc. kto wie - moze klosz wyjdzie spod szklanego klosza i jednak zdecyduje sie na te kolej transsyberyjska;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pastelowe pola
ciekawska, ale nie kazdy blog musi miec info dotyczace hotelu, cen i jak sie dostac. Od tego jest trip advisor albo lonelyplanet. x Autorowi chyba bardziej chodzilo o inspiracje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r...................
Jedno zdjęcie nie ma linka, bo było w domenie publicznej do dowolnego użytku bez jakiejkolwiek licencji. Zawsze stosuję się do warunków stawianych przez autora;) Ja z kolei uważam, że pisanie o cenach, konkretnych hostelach byłoby nudne. Ja przynajmniej nie chciałbym tego czytać. Na takie pytania bardzo chętnie odpowiem np. w komentarzach (oczywiście tylko odnośnie miejsc w których byłem), ale sam blog ma trochę inną formulę i założenie. Jest skierowany nie tylko do tych któzy gdzieś jada i szukają konkretnych danych, ale tez do tych którzy po prostu chcą poczytać coś ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r...................
Pastelowe - Bingo!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka ciekawska jedna
ok niech beda inspiracje z wikipedii :) moim zdaniem blog nie przetrwa 3 miesiecy info o tym ze nie da rady sie dogadac po angielski jak sie porozumiewali, kiedy zaplanowalismy wyjazd i kiedy pojechalismy juz jest ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r...................
Stawiam piwo jeśli chociaż połowę z tego o czym piszę znajdziesz na wikipedii:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pastelowe pola
ha! i teraz juz wiem jak powstaje zorza polarna! x o co chodzi z tym istnieniem blogu? jak nie nie bedzie odpowiedniej ilosci odwiedzin to zamieni sie w pyl i zniknie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r...................
Pisząc tego posta, chciałem w kilku prostych zdaniach wytłumaczyć to zjawisko bez wnikania w zawiłe prawa fizyki:) Cieszę się, że się udało:) Wiadomo, że nie ma czegoś co podoba się wszystkim. Myślę jednak, że swoje grono czytelników znajdę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewqewqewqe
ja wolę czytac blogi typu dokładny opis wyprawy, jak np.: http://swetex.prv.pl/ nie wiem czy ta strona jeszcze działa, ale na niej jeden emeryt pisał o swoich wyprawach rowerowych, dawał zdjęcia, opis kazdego dnia, co jadł, itp... czytałam tez bloga z opisem tej wyprawy przez australię, była super: http://www.wildworks.co.nz/csr/home_pl.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewqewqewqe
wg mnie nie pasuje tu nazwa podrózniczy, bo w ogóel nie przedstawia podrózy, tylko opisuje wybrane miejsca na globie albo zjawiska. czyli blog geograficzny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pastelowe pola
no nie wiem, np. ta czesc o Stalinie zawiera ciekawostk iz podrozy.. taki mix x jezu, ale sie czepiacie. Ktos ma pasje, stworzyl cos fajnego, nieoklepanego to sie zaraz przyczepic musza, ze cen hotelu nie ma i blogowa nazwa nie spelnia wymogow..wlasnie czyich wymogow? redakcji kafeterii? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewqewqewqe
tu nie chodzi o czepianie się, tylko ja b lubię blogi podróznicze a ten nim ni e jest. to tak jakby ktoś w sklepie dał tabliczkę przy jabłkach: sliwki, w końcu co za róznica, to owoc i tamto owoc... takich informacji jets masa co róznych miejscach więc to nic nowego, ani ciekawego, przynajmniej dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×