Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość na razie mam grube uda, ale to

21.03.2013 - Zaczynam. Bieganie. Zdrowe odżywianie. Ćwiczenia. 62dni

Polecane posty

Gość na razie mam grube uda, ale to

ZAczynam od jutra. Nie można już tak dłużej, czas się zmotywować! :D Także od jutra: -rano bieganie -po południu : Jillian, 20min. ćwiczeń z cd, hula hop - zero słodyczy - dużo wody - rozciaganie Cel - szczupłe uda, super pupa:), płaski brzuch i przynajmniej -4 w talii:) Czas - 62 dni:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chętnie będę tu zaglądać :) ja od ponad miesiaca ćwiczę na siłowni, w domu z Ewą Chodakowską, od tygodnia biegam co drugi dzień godzinę :) i czuję się super! staram się pić dużo wody, a z jedzenia warzywa i mięso, nic smażonego, żadnych słodyczy!!! na pośladki polecam przysiady - 30day squat challange - po 30 dniach muszę przyznać różnica jest niesamowita :D trzymam za nas kciuki! miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytanie bo poslady wazne sa
30day squat challange-na czym poelga ten program?czy to jest naprawde to, co widze, ze w 6 dnia np robi sie 75 skladow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to są przysiady :) programy są różne, niektóre zaczynają się od 25 powtórzeń inne od 55 :) ja robiłam przysiady wg planu tej dziewczyny : http://jah-stina.blogspot.com/2013/01/robimy-przysiady-z-jah-stina.html, a później ćwiczyłam jeszcze chwilę z dziewczyną z youtube :) http://www.youtube.com/watch?v=xDpB8pWEjhk :D teraz po 30 dniach przysiadów - ostatniego dnia 150, pupa naprawde mi się podniosła, teraz mam zamiar zwiększyć liczbe powtórzen, albo robić je na stepie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytanie bo poslady wazne sa
jezu, 30 przysiadow to juz jest duzo, jak dalas zrobic 150 w ciagu treningu? zapomnialam jka sklady fajnie ksztaltuja pupe, a bardzo lubie ksztaltne posladki, wiec tez wlacze je do mojeg treningu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! moge sie dolaczyc? :) rowniez cwicze z Jillian (wlasnie zrobilam body revlution 3 dzien pierwszego tygodnia, mam zamiar zrobic caly program) od ponad pol roku cwicze rozne programy ale postanowilam cwiczyc regularnie (glownie z Jillian). probowalam jej 6weeks 6pack, yoga meltdown 1&2 i teraz BR. za cel wzielam sobie wyszczuplenie i ujedrnienie ciala. o przysiadach tez myslalam, moze sie skusze wreszcie? :) jezeli chodzi o dietowanie to nie mam z tym wiekszego problemu, od roku jem zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LENIWEBABABBY
30 PRZYSIADOW TO DUZO?????? BEZ PRZESADY! JA MAM 10 KILOGRAMOWA NADWAGE I POTRAFIE ZROBIC PONAD 100, JAK MI SIE CHCE TYLEK RUSZYC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytanie bo poslady wazne sa
no dobra, dawmno juz nie robilam i moze faktycznie 30 to nie jest strasznie duzo, nie wiem ile robilam, nigdy nie liczylam, sprawdze to;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytanie bo poslady wazne sa
russianred- hej;) c to znaczy ze jesz zdrowo?tez sie staram i ciekawa jestem trikow innych osob. u mnie glownie to polega na tym, ze: 1)ograniczam/odstawilam slodycze. zdarza mi sie napac slodyczowy, przyznaje i nie chce sobie tez jakos restrykcyjnie zakazywac, bo gdy mowie, z enie moge, to wtedy najbardziej mnie ciagnie, po prostu nie chce, stwierdzam nawet, jak juz cos zjem, ze to wcale nie bylo takie dobre i troch mi za slodko, wiec to fajny objaw;); 2)pije jedynie wode, badz soki wlasnej roboty; 3)nie jem jasnego chleba, pieke wlasny z maki razowej 4) staram sie jesc wiecej ryb 5)wlasciwie to tylko tyle, nie rezygnuje z polowy tego co lubie, bo nie jestem w stanie wytrwac w takiej diecie. a i staram sie unikac polproduktow, ale nie jestem wstanie zrezygnowac z kostek rosolowych, smakuja mi zupy na nich macie jakies ciekawe pomysly na zdrowa diete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pije minimum 2l wody + herbaty (zielona lub czerwona) albo rozne ziolowe (np pokrzywe) jem 3 posilki dziennie i jedna/dwie przekaski. staram sie jesc posilki o stalych porach. nie jem czerwonego miesa, wlasciwie malo jem miesa - glownie kurczak ale i tak czesciej jem ryby. ostatni posilek jem na 3h przed pojsciem spac jem jak najmniej przetworzone produkty (czyli np kostek rosolowych nie uzywam, gotowych sosow tez nie, warzyw z puszek rowniez itd) jem bardzo duzo warzyw i troche owocow. podjadam czasem orzechy na sniadanie zazwyczaj jem owsianke gotuje duzo warzywnych zup do smazenia (jezeli juz to robie) uzywam oliwy staram sie nie jesc chleba, jak mam ochote to zjem raczej ten ciemny zawsze patrze na sklad i wartosci odzywcze produktow. czesto te light sa gorsze od normalnych (maja wiecej wegli) nie licze obsesyjnie kalorii jezeli mam ochote na cos slodkiego to zjem troche. a hula hop baaardzo polecam. szybko centymetry leca :) hula mi pomoglo w uzyskaniu 64cm w talii :) teraz walcze z udami i ramionami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście że na początku 30 to dużo :) jak ze wszystkim - najgorzej jest zacząć, ale później leci jak z płatka! ja od ponad miesiąca ćwiczę regularnie - siłownia, skalpel, turbo, killer - jeżeli chodzi o efekty - ciało się ujędrniło, skóra jest bardziej napięta, kilogramy narazie prawie w miejscu - ale się nie daję walczę dalej :D powodzenia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytanie bo poslady wazne sa
russianred-o, to widze, ze wyznajemy te same zasady;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytanie bo poslady wazne sa
russianred-a moze moglabys i podac pezepis na jaies zrowe soczki? pije glownie marchew-jablko-pomarancza, a chcialabym zaczac bardziej warzywnie. raz sobie zrobilam z buraikow. pietruszki, marchwi, bylo ohydne, nie toleruje pietruszki, dodalam jablko, ale nic nie pomoglo. jakie Ty komponujesz smaki?mam sokowiroekw od niedawna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz zmienić swój styl życia, polecam Ci teksty z www.nazdrowiesposob.com. Jest tam dużo fajnych artykułów o zdrowym odżywianiu, medycynie naturalnej, oczyszczaniu organizmu etc. Bardzo pomocne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×