Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotka na gorrrącym dachu

Dziewczyny kupiłybyście kurtkę skórzaną za 400-500 zł?

Polecane posty

Gość kocham.dzieci
jeja kożuch nie korzuch, sorry jak kogoś w oko skaleczyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym mogła tyle wydać, ale nie na takie byle-jakie kurteczki. Na porządną ramoneskę - jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wiecie wszystko o kurtce skórzanej to może wiecie gdzie można nabyć witamine B12 w ampulkach do zastrzyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kurtki ze skóry kupuję w sklep dorjan. Wątpię, że można kupić kurtkę ze skóry za 400 zł. Skóra jest bardzo drogim materiałem więc gdyby to była prawdziwa skóra to by się to nikomu nie opłacało takie szycie. Prawdziwe kurtki skórzane kosztują powyżej 1000 zł i szczerze powiem, że jak ktoś lubi inwestować w siebie bądź robić przemyślane zakupy to bardzo warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z Ochnika bym kupiła, szczególnie z najnowszej kolekcji na jesień widziałam, że w centrum Janki jest 1/3 taniej na tekstylia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam polować na promocje ;) np teraz w Centrum Janki mają niektóre kurtki i kożuchy w Ochniku za 50 % ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takiej cenie to raczej nie skórzana kurtka... Z tego co patrzyłam, to skórzane kurtki są dużo droższe. Zobaczcie np. na https://luman.pl/ - za ceną stoi jakość skóry, design, wykonanie, detale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosze a mówią ze polacy są biedni hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

500 400 zł za skórę naturalną to cena która graniczy z cudem ale są sklepy które po porostu chcą sie pozbyć towaru więc trzeba szukać bo w  tych cenach można kupić taką kurtkę ze skóry prawdziwej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super man

Ochnik to scierwo kupi lem 2 walizki wytrzymaly 1 sezon  reklamacji nie przyjmuja maden in china lub gorzej kase ino licza pajace ...i na stosz tych ktorzy okradaja ludzi z pieniedzy igodnosci walczmy z takimi jak ta firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×