Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mieszkanie z pasierbami

Nie potrafię zaakceptować dorosłych dzieci mojego męża!!!Mam dość

Polecane posty

Gość mieszkanie z pasierbami

29letni syn mojego męża 26letnia córka mojego męża Po prostu z nimi nie wytrzymuje. Mam 44 lata , mój mąż 55 i nie powie dorosłym dzieciom żeby się wyprowadziły z domu. Pokłóciłam się z pasierbicą, dziewczyna samotnie wychowuje dwóch chłopców-bliźniaków. Powiedziałam jej by poszła mieszkać do ojca swoich dzieci no i doszło między nami do bójki ja dałam jej w twarz a ona mi oddała. W dodatku pokłóciłam się oto z mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholera jasna no
a co Ty ich wyganiasz z ich domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkanie z pasierbami
Bo to są dorośli ludzie. Jakim prawem żerują na ojcu. Syn nie żonaty, córka panna z dziećmi i żyją sobie na koszt tatusia. Każdy na moim miejscu by się wkurzył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze to dom męża i dzieci, więc większe prawo oni mają, po 2 dla czego to ona ma się wyprowadzić??dogryza ci czy ty masz takie widzimisie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty jesteś u nich a nie oni
u ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idiotkaaa
Dokladnie to dom twojego meza i jednoczesnie jego dzieci. Widzialy galy co braly???? NIE MASZ PRAWA NIKOMU MOWIC CO MA ROBIC A TYM BARDZIEJ KIEDY MA SIE WYPROWADZAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiskakiikk
a ty głupia jesteś myślałaś że ich siłą z ich domu wyrzucisz czy co?? Zachowałaś sie jakbys sama miala 20 pare lat, jak by mnie cipa mojego ojca uderzyła to wpier doliłabym jej że by sie za nią kurzyło.. tylko twoj mąż ich może wyrzucić a ty mozesz go do tego jedynie naklaniac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z wazie śmierci, to dzieci mają prawo do domu nie ty!!!!! kurcze jak mnie drażnią takie baby,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz rację autorko precz z pas
ożytami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko widać ze ojciec jest za dziećmi, wiec radze AUTORCE siedziec cicho jak mysz pod miotłą, lub sie spakowac i wyjsć,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glokimon
Najlepiej przyjsc na gotowe i jeszcze sie rzadzic:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×