Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Emma B.

VPU Polska Kedzierzyn Koźle, PolJobCentre Marcin C. OPINIE PROSZE!!

Polecane posty

Gość Robson1
Strasznie nie jest, bez przesady. Trzeba się przyszykować np.na 12 godzin pracy i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robson1 byles z tej firmy opisz jak tam jest jak placa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastiiii
witam mam wyjazd przewidziany na 4 kwietnia z dziewczyna ogolnie jeszcze tam niebylismy ale jak czytam te opinie wszystkie to powaznie sie zastanawiam czy jest sens tam jechac po moich obliczeniach wychodzi ze tygodniowy zarobek to 130 euro... przy min 45 h w tyg pracy czy to prawda? pytam poniewaz praca z takim zarobkiem niema sensu a trzeba przeciez jeszcze jakos wyzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastiiii
zastanawia mnie to czy jest sens tam jechac skoro warunki mieszkanowe niesa najlepsze a miesiecznie pobieraja za mieszkanie a raczej pokoj 400 euro od osoby czyli jadac w parze 800 euro na miesiac za takie pieniadze to mozna by bylo kawalerke wynajac w holandi z telewizja internetem itp nie mowiac o ubezpieczeniu 80 miesiecznie i transport do pracy 80 czyli lacznie na osobe pobieraja 560 euro to ile tam mozna zarobic 500 euro miesiecznie?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie!!! oni tam jadą po 500 euro!!! niedługo będą tam jeździć po bochenek chleba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastaw sie a postaw sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oniona
witam mam wyjazd 11 kwietnia czy jest ktos kto jedzie tez wlasnie w tym terminie i wiec cokolwiek natemat tej pracy moze ma znajomych albo cos jak wyglada sprawa z godzinami warunkami mieszkalnymi i jak ma sie sprawa z zarobkami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wyglada sprawa z godzinami warunkami mieszkalnymi i jak ma sie sprawa z zarobkami ? xxx jedziesz a takich podstawowych rzeczy nie wiesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam jedzie ktos 18 do holandii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej jedziemy z znajomymi 18 kwietnia .Podaj jakiś kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpisała umowę z VPU w Chorzowie 2 dni temu. Wyjazd ma być za miesiąc . W przeciągu tych 2 dni sprawy rodziny się skomplikowały i nie mogę wyjechać , czy dostanę za to jakaś karę pieniezna ze rezygnuje ? Bo z tego co widze w umowie kare taka sie placi ale jesli zrezygnuje sie na miejscu po podpisaniu juz umowy z holenderskim pracodawca . Proszę o odpowiedz !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś teraz tam przebywa, albo wybiera się w najbliższym czsie? Potrzebuję info, pomóżcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna 345
W d***e byliście i g****o widzieliście!! Przyjechałam do Polski na urlop i wracam tam ponownie! Polaczki banda zachlanych nierobów którzy tylko ćpać i o******lać się potrafią...i jeszcze mają czelność wypisywać bzdury!!! żenuaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamiast wyzywac to opisz konkretnie jaka tam cudowna praca i jakie kokosy zarabiasz. na wakacje nie do polski powinnas jechac lecz do meksyku co najmniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam może ktoś opowiedzieć jak wygląda tam praca i jakie sa zarobki bo mi powiedzieli ze na reke dostajesz 270 eur już po odciagnieciu czynszu i ubezpieczenia i ile godzin się pracuje w tygodniu praca w holandi jest organizowana przez VPU Polska proszę o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niedługo za 100 euro będziecie na polu czy w fabryce zapierdzielać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak ty teraz!? ze się bulwersujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, tak jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy jedzie ktoś do Holandii 3 października?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkaro
3 października ja z chłopakiem jedziemy z Wrocłąwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna 345
Do gość z 10-09-14!! Oczywiście że pojadę do Meksyku a nawet i za Meksyk! Zamiast wypisywać durnoty za robotę się weź to kasa będzie i problemów nie będzie...a jak siedzicie i nic nie robicie a pieniądze chcecie to nie znam takiej firmy gdzie dają za darmo! Co do Vp tak jak mówiłam praca jest, kasa jest...wszystko jest w porządku...pracuje teraz na różach wcześniej na pomidorach nie narzekam jest ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra661554
Witam wszystkich czy ktoś tu jeszcze zagląda ? my z chłopakiem mamy wyjazd planowany 17 pazdziernika przy sortowaniu warzyw , wyjazd z częstochowy albo z wrocławia czy ktoś jedzie w tym terminie , warunki pracy sie nie zmieniły , chodzi mi o ilośc godzin , z mieszkaniem zapewniają ze dostaniemy pokój dwuosobowy , nie mamy jeszcze 23 lat więc obowiązuje nas wiekówka , czy ktoś pracuje na podobnym warunkach , liczy sie kazda informacja , prosze na forum albo na e-mail : sandrunia_65@wp.pl z góry dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma pracy, siedze już 2 tydzień w domu, a jak ide to ledwo na mieszkanie zarobie, posiedze jeszcze z miesiąc i składam wypowiedzenie, ledwo co odłożyłam 200 euro przez 4 miesiące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam 14 listopada mam wyjechać z mężem z tej firmy do pracy przy sortowaniu warzyw i owoców .Może ktoś powie jak tam jest?czy się opłaca , czy są godziny pracy, bardzo proszę o opinie . Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz jest martwy sezon, kiepsko z godzinami dla stałych pracowników a gdzie dla nowych... wg słaba agencja. szybko zjedziecie do domu bo nie bedzie pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bochuszek
Witam Czy ktos sie wybiera do pracy w okresie 12 lub 19 grudnia do Hagi? Jesli macie jakies informacje to dajcie znac . Po tych komentarzach ciezko podjac decyzje. Podajcie z kim mozemy sie skontaktowc. Moj mej santafe4321@interia.pl Jak co podajcie nr telefonu to odzwonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Jestem ciekawa jak naprawde jest? zastanawiam sie nad wyjazdem 19 grudnia ale trochę sie obawiam że jeszcze stracę więcej niż zarobię.Czy ktoś jedzie w tym terminie z firmy vpu?beatris634@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedzie ktoś 19.12.2014 do hagi z vpu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczera prawda00
Opis: Witam. Jak w temacie. Poszukuję osób crossdress/trans do wspólnych spotkań. 100% dyskrecji. Napisz do mnie. Możesz dodać też fotkę ale to nie wymóg. Spotkajmy się i zabawmy. Ja 29 lat, Mieszkam w Den Haag. e-mail: misieknl@wp.pl Hheh inni przyjechali jarac zioło a TY pogłębiać swój chory fetysz bo to legalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×