Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Krista26.5

GDZIE NAJLEPIEJ UBEZPIECZYĆ SAMOCHÓD ABY UBEZPIECZENIE BYŁO W PEŁNI WIARYGODNE

Polecane posty

Gość gość
najlepiej użyć najpierw porównywarki, na przykład rankomatu żeby mieć rozeznanie w cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sporo koszty OC podskoczyły, ale dzięki za namiar na cuk.Trochę tańsze ubezpieczenie mi wyszukał,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To multiagencja, więc jest z czego wybierać.I fajnie że w ratach można zapłacić, ja się tak zdecydowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warto sobie dokupić tez taką gwarancję, my mamy taką Get help nie wiem może słyszeliście. W razie awarii mamy specjalną aplikację w telefonie która umożliwia szybszy kontakt, Get Help i jakby mi się coś na drodze stało od razu dostaję pomoc. Całodobowy assitance, pomoc drogowa, wszystkie naprawy za darmo. Warto, na prawdę , tak to mam pewnośc że otrzymam nalezytą pomoc http://www.gethelp.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można dużo zaoszczędzić jeśli się poszuka polisy OC/AC z głową. Najgorsza rzecz jaką można zrobić to wykupić ubezpieczenie na chybił trafił. Moją ulubioną porównywarką jest ostatnio Rankomat -rankomat.pl. Cała nawigacja na stronie nie jest skomplikowana, można w parę minut dotrzeć do najlepszych składek, nie ma też problemów z kontaktem telefonicznym z obsługą serwisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pora przyszła i na mnie żeby kupić pierwsze ubezpieczenie auta.Ceny są kosmiczne, trochę taniej policzył mi kalkulator cuk, ale i tak chyba współwłaściciela wezmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Podłączę się, bo również szukam jakiejś dobrej oferty. Tyle, że tak z innej strony. W sensie chciałbym obczaić naraz kilka ofert, także w sumie skupiłbym się na porównywarce. Macie jakąś może do polecenia? Wolałbym już próbować na pewniaku :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej to na kilku chyba sprawdzić.A kalkulator cuk to faktycznie porównuje oferty wielu TU, jest z czego wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi ostatnio ktoś polecił www.rankomat.pl, sprawdź sobie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy korzystałeś z takiej porównywarki jak Rankomat – www.rankomat.pl ? Dobra jest, można rzeczywiście w kilka minut otrzymać kilkanaście ofert porównanych ze sobą. Zestawienie jest zrobione solidnie, informują o wszystkich szczegółach, także dokładnie wiadomo za co się płaci, jaka jest stawka i co w sobie taki pakiet, czy pojedyncze ubezpieczenie zawiera. Jak dla mnie najlepsza porównywarka na ten moment w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sporo jest porównywarek w necie.Mi się dobrze liczyło na kalkulatorze cuk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może spróbuj przez porównywarkę online na najtaniejuagenta.pl. Tu jest o tyle dobrze, że biorą pod uwagę ponad 50 różnych ofert, także nie jest to jedna z tych porównywarek, która ma zestawienie kilku ofert, co wiadomo że mocno ogranicza pole wyboru. Łatwa nawigacja, nie trwa to wszystko tak długo jak na innych portalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie w tym roku ubezpieczenie prze leasingu podnieśli o 1000 zł i nie zorientowałałam się w porę :( bo po terminie i na pewno za rok będę musiała to przypilnować bardziej. Pani na infolinii na moje pytanie czy nie da się tego negocjować pocieszyła mnie że mnie podnieśli tylko o 1000 zł bo innym to o 100%. ulżyło mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ubezpieczaliśmy wt tym miesiącu mieszkanie w cuk to nam dali 10 % zniżki na OC i AC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rortiss
Z mojego punktu widzenia dobrze działa serwis http://najtaniejuagenta.pl. W przeciwieństwie do innych porównywarek to tutaj się mogę łatwo połapać co i jak. Szybko się wypełnia, w parę chwil mam info zwrotne o możliwych w mojej sytuacji ofertach. Ja mam ten minus, że jestem młodym kierowcą więc dla jakieś super ceny nie ma co liczyć, ale jak się przeszuka, porówna, to zawsze myślę, że człowiek i tak lepiej na tym wyjdzie niż jakbym miał wybierać spośród dwóch – trzech ofert tylko. Tutaj mam porównane ponad 50...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszędzie chcą, żeby podać imię, nazwisko, pesel i telefon. Gdy mówię, że mam maksymalne zniżki, i proszę o wyliczenie OC, to bez powyższych danych ich system nic nie wyliczy. A jak podam swoje dane, to będę figurował w ich bazie danych, co grozi m.innymi nagabywaniem. Jakim prawem tego ode mnie rządają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badda
Dobre oferty ma Rankomat na swojej stronie -rankomat.pl. Warto tutaj sobie wklepać dane w formularz i sprawdzić. Na pewno przeglądając kilkadziesiąt ofert są większe szanse żeby znaleźć tanią składkę, niż decydując się na jakąś ofertę przeglądając wcześniej raptem dwie czy trzy. Z 10 minut tutaj trzeba na wszystko poświęcić, a już samą polisę to ja zamawiałem internetowo, więc szybko poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ErwinWS
Chcąc znaleźć najkorzystniejszą opcję, dobrze jest korzystać z porównywarek, które po wpisaniu niezbędnych danych nam ją wskażą. Jedną z nich można znaleźć pod adresem https://superpolisa.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cuk ma dobry kalkulator - Ac i OC najtańsze wylicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W wygodny sposób można polisę kupić sobie internetowo przez porównywarki. Ja używam Rankomatu (rankomat.pl). Przystępna w nawigacji strona, wypełnienie formularzu nie jest tak uciążliwe jak w innych takich kalkulatorach OC i AC. Poza tym jak już raz wpiszę dane to one zostają, przy kolejnym wyszukiwaniu np. po roku, nie muszę wszystkiego od nowa wypełniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnsss
Ostatnio szukałem dla siebie nowej polisy OC i bardzo mi pomogła porównywarka na http://kalkulator-oc-ac.auto.pl. Dużą pulę ubezpieczalni biorą pod uwagę przy porównaniu, więc ryzyko że się kogoś pominie jest bardzo małe. Szybka odpowiedź, formularz też bez większego problemu wypełniłem. Ogólnie na duży plus, teraz płacę jakąś jedną piątą mniej niż w mojej poprzedniej ubezpieczalni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie ubezpieczenia nie są wiarygodne? Trzeba ubezpieczyć auto w znanej firmie i tyle. Są specjalne porównywarki jak ta - https://najtaniejuagenta.pl/ , gdzie podając wszystkie informacje - model samochodu, rok produkcji itd wyliczą nam u jakiego ubezpieczyciela ile zapłacimy. Nie trzeba latać po wszystkich stronach, w jednym miejscu można porównać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam ubezpieczony w www.profit-ubezpieczenia.pl bardzo polecam, naprawdę w porządku ubezpieczenia, miła współpraca z firmą, wiele atrakcyjnych ofert, serio warto zajrzeć i zapoznać się z nimi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Areksocha
Ja nowe OC znalazłem niedawno przez stronę rankomat.pl. Wystarczyło raz wypełnić formularz i chwilę później miałem podesłane warunki od różnych firm. Także nie musiałem osobom wysyłać formularz do firmy A, potem B i tak dalej, tylko z jednego miejsca rozesłało zapytania do wszystkich. Fajna sprawa, szkoda, że wcześniej takich porównywarek nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×