Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość joe monster

moja żona zdradziła mnie w Egipcie

Polecane posty

Facet , utnij sobie jaja i fiuta , na co ci one? Wykastrowałeś się psychicznie w imię "rodzinny" która nie istnieje. Żona wraca z r***ańska i mówi "było tak jak byś dymał niezłą laskę" a ty spuściłeś głowę i grzecznie łyknąłeś gorzką pigułę. To że nie chciałeś rozbijać rodziny jestem w stanie jakoś zrozumieć ale tego że nie odgryzłeś , nie rozumiem, podkuliłeś ogon, otarłeś łzy i jest ok. Facet z JAJAMI powiedziałby chociaż "cieszę sie kochanie ja też będę robił to samo ja ty " .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można wynaczyć ale pod pewnymi warunkami oczywiście jak najbardziej nam pasującymi, i każde złamanie reguły= wyjazd z domu krótko mówiąc żona która zdradziła i chce być nadal żoną może nią zostać ale będzie wykorzystywana na każdym kroku i nie ma prawa pisnąć bo wypad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z mężem tak samo rzecz jasna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczony przez życie
To chyba mężczyzna daje (nasienie oraz fioota do potrzymania) a kobieta bierze (nie koniecznie do ręki). Każda zdrada jest straszna, jeśli narusza poczucie własności partnera. Co innego, gdy partner ma dużo większe potrzeby i poprzez zdradę nie ogranicza dostępu do rozkoszy zdradzanemu. Przynajmniej tak jest w teorii androcentrycznej. Żeby nie było na mnie, że pochwalam zdradę powiem, że jej nie oceniam. I przyznaję się bez bicia, ja nie potrafiłbym zdradzić, bo nie umiem zająć się kobietą bez zaangażowania się emocjonalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdradzony też -- zgubiłeś się w labiryncie zbudowanym z domina zupełnie jak pijana piłeczka pingpongowa, która robiła z futbolówkę, gdy naszym schodził tzelownik z bramki na tzytze kibicki z przeciwnej drużyny, kibicka włożyła sobie dwa balony, bo i tak wiedziała, że nasi to chuujozy i się nie zorientują :D Baba sobie zagrała Tobą jak lafirynda, Twoimi uczuciami jak tzytzata podpieeerdoloną z boiska piłką :P przyszła z notzy po znacznym przebiegu :D i tzentralnie powiedziała Ci, że się rżnęła, że było Jej dobrze, przyszła do pokoju tzo by nie mowić jak kurtyzana, która podmyła się butelką wody mineralnej :P choć pewnie i tego nie zrobiła, była zbyt ujeebana :D Ja nie czynię żadnych wyroków, próbuję Ci uświadomić cynizm i wyrachowanie, którym zostałeś potraktowany ;) Większość zdradzajątzych kobiet nie zdecydowałaby się aby to zrobić z takim wejściem, jadąc po Twoich emotzjach jak stonka ziemniaczana przez pole ziemniaków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradzony też
Amstaf to prawda o czym piszesz i wszystkim w kółko przypominasz na tym forum które znalazłem czytając o ludziach podobnie zrogowaciałych do mnie. Że wróciła z odbitymi migdałami obolałym pęcherzem i wyprostowaną eśnicą i zmoczonymi koronkami na stringach, ale wiesz co patrząc z twojej perspektywy to jestem szczęściarzem bo jak to było w tym dowc***e ,,: lepiej kroić tort z kolegami niż mieć gówno w domu". Ma mi kto wyprasować koszule wyszykować dzieciaka do szkoły i dać d..y. Nie muszę po ciemku marszczyć kutafona i przypalać naród żeby mi ulżyło w samotności Serdecznie pozdrawiam Panią Forumowiczkę która mnie uświadomiła skąd tyle niepotrzebnego jadu w naszym forumowym koledze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdradzony też -- zapomniałeś dodać,że po Twoim wyjściu do roboty, Twoja żona natchniona oparami z żelazka :D w przypływie znudzenia 💤 z zupełną szczerością naiwnej nastolatki, może obsłużyć na zasadzie full opcji pierwszego lepszego kominiarza albo listonosza, bo nie powiem przecież, że bankowca, przebranego za hydraulika z długą i grubą rurą, nie powiem żeby nie robić Ci przykrości :P Swoją drogą nitz mi nie brakuje, mogę w Saint tropez tańczyć lambadę i być przynętą dla stada spragnionych bab ;) Ale wiesz tzo, jakbym mial trafic na kuurwiszona, który po moim wyjściu dp roboty, albo na imprezie integratzyjnej, w notzy, puści się jak najsławniejsza ze wszystkich wykonujatzych najstarszy zawód swiata, to wolę marszczyć freda, niz nosić poroże jak rasowy łoś, tzo na rykowisku dał duupy, godzątz się na ten stan rzeczy ;) :D Forumowiczkę również pozdrawiam ;) nitz nie powiem, bo facetowi czasem wypada, przytrzymać ryja na kłódkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amstaf konobijca - onanizuje się cudzymi historiami. Jego życie jest jałowe i beznadziejne, do tego pieprzy jak potłuczony myśląc, że jest oryginalny. Żal doopę ściska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ból d**y amstafa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiamarasenwiara
chłopcy - jak Wy to wszystko przepięknie rozpisaliście na role! dawno się tak nie cieszyłam czytając o zdradzie i tym, co z tego wynika :) śpijcie dobrze i śnijcie o wielkim zadzie zgrabnej łani ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mylisz pomarańczo, że Twoje sensacjone jest w stanie oderwać mnie od pasjonujątzego widowiska :P podwodnego wyścigu rozgrywanego o plastelinową kulę ulepioną ze śniegu połączonego sześcioma zmielonymi szyszkami i trzema muchami w sosie czosnkowo śmietankowym :D Powinnaś wiedzieć, że dziś wieczorem rozpoczął się podwodny wyścig trzech glonojadów na pofałdowanej szybie głęboko płytkiego akwarium :D Jest o tyle dramatyczny, że glonojadom usilnie przeszkadza organizowana grupa czterech mrówek które pływają zupełnie jak komarzyce w zupie. Są dobrze przygotowane ponieważ dysponują pełnym rynsztunkiem płetwonurka ;) Dodatkowo glonojady są ostrzeliwane z procy lekko zwyczajnej zupełnie niezupełnie normalnej haclówy :D Miejsca na pudle są trzy, choć zawodników też jest trzech, myślę, że nie mniej ciekawie będzie z obsadą, pod stołem, bo to wyścig podwodny za ogonem glonojada ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradzony też
w/w Kali ukraść krowę dobrze, Kaliemu ukraść bardzaooo żle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popikol
gminazjalny koniobijca amstaf :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradzony też
Koleżanko Żyleto dlatego nie wariowałem. Jeśli ktoś czyta ze zrozumieniem to wyciąga wnioski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zradzony też
Na pewno by się nie ośmielił. ! Ale ,,świat bez kobiet byłby jak ogród bez kwiatów"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popikol - lecisz ostro na narciarza jak tchórzofretka na ubojnie ;) Zawsze to jakiś możliwość, tzo by zostala nagrodzona zaszczytem oddania swej skóry na zatzny cel, zostania peruką jakiejś barokowo wystrojonej kurtyzany :D Ale nitrz to, mimo że sztuczna czapa widnieje na lbie jak latarnia morska z pijanym latarnikiem na stanie, ona wie, że jak znajdzie amanta to będzie latała po sułtańskim namiocie jak kura w kurniku po odmówieniu wściekłemu kogutowi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popikol
leszczu jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooooo jaka reakcja ofiarna i szybka, to już sensacjone ofiara pękniętego kondoma się postarała zwichnęła swoje zęby na płycie chodnikowej i zupelnie centralnie z półwoleja przypierrdoliła swoim paznokciem w gipsie, przechodzącej armadzie stonek ziemniaczanych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Egipcie mówią że „Polki to najgłupsze i najbardziej zeszmacone kobiety na Świecie”. Wstyd mi za nie, jak można szanować takie kobiety, przecież robią z Polski pośmiewisko i kraj szmat puszczając się co chwilę z czarnymi. Cały film dokumentalny jest na YouTube po wpisaniu: Egipt Egypt Sex w Egipcie HBO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdradziła w Egipcie- to nie tak źle, gorzej jakby zdradziła w Bydgoszczy;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×