Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość joe monster

moja żona zdradziła mnie w Egipcie

Polecane posty

Gość joe monster

Moja żona będac na wycieczce w Egipcie prawdopdobnie zdradziła mnie z Egipcjaninem.Po powrocie seks to bardzo marny tylko wymuszony na facebooku zauważyłem ze ma nowego znajomego z Egiptu,a jak dzwoni do koleżanki z którą była to tak abyn nie słyszał o czym mówi wychodzi do drugiego pokoju i mówi przyciszonym głosem (czego nigdy wcześniej nie robiła) i zapowiedziała że następny wyjazd również jedzie do Egiptu do tego samego Hotelu bo tam super wypoczeła jak nigdy dotąd co mam robić ?dowodów nie mam ale znam ją 20 lat i taka nie była nie była .W domu wszystko niby po staremu ale obserwuję ją i myslami jest gdzieś indziej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joe monster
ona taka szmata to nie jest mam do niej uczucia. Łatwo ci powiedzieć za dużo nas łączy dzieci dom rodzina itp gdy to było 5 lat po ślubie to inaczej ale taki szmat czasu przeżyliśmy a tu takie coś mnie spotkało.Jestem tak zdołowany że szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joe monster
dodam jeszcze w temacie że nowszy model to może i dobry pomysł ale chyba na kochankę niż żonę a kto mi zagwarantuje że to będzie lepszy model młodszy na pewno ale czy lepszy hmmm wkurwia mnie ta cała sytuacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 36 i jedna trzecia
Zaproponuj że pojedziesz z nią teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam kilka razy w Egipcie i muszę Ci powiedzieć, że musiałabym albo być bardzo sfrustrowana albo na straszliwym głodzie coby iść do łóżka z Arabem. Może po prostu ją adorowali co mają w zwyczaju. My kobiety lubimy być adorowane a partnerzy czasami o tym zapominają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za bardzo się przywiązaleś
Nie bój sie zmian, nowa kobieta może być ładniesza, sympatyczniejsza, mieć więcej wdzieku, lepiej gotować i w ogóle fajna, a wyobraź sobie swoja obecną, ona cie nie szanuje, rogi masz jak jeleń, a ilu takich jak ten Arab bylo wcześniej? No chyba że nie masz brania u kobiet i jesteś na nią skazany. To byłaby bardzo niekomfortowa sytuacja, kobieta wyczuwa jak facet jets od niej uzależniony i zaczyna sobie pozwalać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joe monster
Po co mam jechać do egiptu patrzec na to tylko z innej strony jak Polki i Rosjanki rozwydrzone spuszczone z łancucha dają się omamić miejscowym trochę o tym tu poczytałem w 90% pewnie to prawda ale cóż każdy ma swoje problemy.Muszę się tu troche wyżalić bo mam doła a nie chce nikomu opowiadać że mi Ślubna po 20 latach Poroże dorbiła !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam b
To spytaj ja wprost. A jesli nie to najpierw spytaj co sie dzieje, czemu jest jakas inna, czemu ucieka z telefonem do innego pokoju. Lepsze to niz zastanawianie sie, bo tak to dlugo nie dasz rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj kobiecie pożyć
i tak za moment do piachu a ty smęcisz....żenua

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coż, zdradziła...czasu nie cofniesz. Trzeba się tylko cieszyć, iż to nie romans na miejscu bo miałby szansę na rzowój a tak.....pozostaje Ci jedynie przeczekać a następnym razem polecieć do Egiptu razem z nią. Zdrada boli okropnie ale nawet jeśli z nią porozmawiasz to pewnie i tak prawdy nie powie bo Ty tego zweryfikować nie będziesz mógł ...musisz przeboleć, przetrawić i nie dopuścić aby poleciała tam znów sama :) Pocieszające jest, iż takie wakacyjne romanse to nic powaznego :) Będzie dobrze - nie ty pierwszy i ostatni - zdrada faceta w związku wychodzi zdecydowanie częściej na jaw ale kobiety , zwłaszcza żony z większym stażem też zdradzają, i to dosyć często - są tylko bardziej czujne i jeśli już się ujawniają to albo dlatego że same tego chcą albo.....mają przyjaciółkę zazdrosną :) Dasz radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też byłem w Egipcie
Na pewno ma kochanka Egipcjanina. Jest spokojna o to, że sięnie wyda, bo nie pojedziesz i nie będziesz jej sledził. Byłem w Egipcie i widziałem co tam się dzieje. Sorry, ale beszczelne obmacywanie turystek, także w obezcności partnera to nie jest adorowanie. A tam, na prawdę ładne dziewczyny szły do łóżka z brudnymi konusami, a wyjeżdzając płakały rzewnymi łzami. najwyraźniej do takich nalezy twoja żona. Jak bedzie kupować sobie wycieczkędo Egiptu po raz drugi, możesz jej powiedzieć, by wzięła sobie bilet w jedną stronę. Tak będzie lpiej dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joe monster
Myślisz że nie pytałem co się stało dlaczego jest inna i nie jest zainteresowana mną tak jak wcześniej i ponadto zauważyłem pisze na facebooku non stop ale robi to bardzo późnym wieczorem nawet w nocy się zdarza 1-2 czyżby oni(Egipcjanie ) o tej porze byli na FB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porozmawiaj na spokojnie z żoną.....nikt tutaj nie napisze recepty na to co czujesz. Jedynie szczera rozmowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam b
No to podejdz do niej jak siedzi na tym facebooku i zobacz co pisze. Ma Ci pokazac i tyle! Co to za małżenstwo, w ktorym żona ma potajemne rozmowki nie wiadomo z kim. Nie wiem jak mozesz spokojnie na to patrzec i nie reagowac. Troche odwagi, co z Ciebie za facet ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj kobiecie pożyć
chłopie ale smęcicz romans ? jaki romans ? facet pewnie szuka pierwszej naiwnej dzięki której zdobędzie wizę a twoja żona nakręca sie bo lubi być adorowana ten romans ma w sobie tyle uczucia co produkt czekoladopodobny czekolady.... założę się że twoja żona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgffff
Wielkie mi co. Jak ja mam wolne to potrafie siedziec przy kompie cala noc, grac w tere do 4/5 rano albo ogladac moj ulubiony serial :D Nawet jesli cie zdradza to zabawa z Egipcjaninem jest tylko czasowo, pare numerkow i po zawodach. Sluchaj czego oczy nie widza, tego sercu nie zal. Daj sobie spokoj, moze po tych 20 latach potrzebuje lekkiej odmiany. To tylko seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgffff
Aha i nie rozmawiaj z zona, bo jesli naprawde cie zdradza to przeciez ci nie powie. Powiedzialaby ci sama tylko i wylacznie gdyby to bylo cos powaznego i chcialaby sie rozstac. Nie panikuj, wez kolegow, idz na piwo itp. Sam sie troche pobaw, wrzuc na luz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgffff
Adam b ja bym nie pokazala :D bo cenie sobie prywatnosc. Nie ma czegos takiego, ze ma mu pokazac to jest jego zona, a nie dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joe monster
Pewnie nie było by tematu gdyby nie zmieniła zachowania wobec mnie teraz każdy dotyk jej przeszkada seks ze mną jest udręką zmusza sie i pyta kończ szbciej bo mi się nie chce to mnie najgorzej wkurwia .Bo gdyby przyjechała nic bym nie podejrzewał a nawet była by rozbudzona seksualnie to ok ale zachowanie przestawiło się 0 180stopni>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malyna33
Pilnuj kasy bo moze sponsoruje brudasa - czesto tak bywa, oni sa cwani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj jej trochę czasu, być może to jakieś dziwne zauroczenie. Odpuść sobie na jakiś czas sex, poczekaj aż sama będzie chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgffff
A moze sprobuj byc dla niej mily. Rob rzeczy, ktore ona lubi, nawet jakies bzdury, jakies jej ulubione jedzenie itp. Niech sobie przypomni jakiego ma wspanialego meza i ze moze wiele stracic. Nie awanturuj sie, nie kochaj sie na sile, badz spokojny, wyzyj sie pod jej nieobecnosc, kumpel, czy tez komp, od czego mamy internet tu mozna narzekac ile sie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgffff
malyna33 ja tez mysle, ze powinien zwrocic uwage na kase :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najważniejsze - nie nadskakuj jej , nie pokazuj że Tobie zalezy bardziej niż jej - odpuść na moment !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgffff
mika biała najważniejsze - nie nadskakuj jej , nie pokazuj że Tobie zalezy bardziej niż jej - odpuść na moment !!!! Olewka to zła opcja w takiej sytuacji, bo wtedy kobieta sila rzeczy porownuje mysli: "Poznalam fajnego, rozrywkowego faceta, nie to co moj maz stary, nudny, olewa mnie, ma mnie w dupie, dupska nie ruszy, nigdzie mnie nie zabiera itp. Kiedy ostatnio bylo romantycznie?..." I tego typu sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdkazniebaniebieska
Nie ma co panikowac ani sie wkurzac. Albo jej przejdzie po jakims czasie, albo cie zostawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malyna33
Zaraz sie okaze, ze potrzebuje kasy na bilet do Polski albo siostra mu zachorowalo i musi zaplacic za operacje a chwilowo nie ma kasy po zainwestowal i nie moze wycofac i ona jest jego jedyna nadzieja bo ja tak kocha, teskni itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×