Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość joe monster

moja żona zdradziła mnie w Egipcie

Polecane posty

Gość pytajnikowy
joe - nie da rady, coś musiało się stać i chyba jej się to bardzo podobało może dwóch ją brało..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kopnij kurrwę w dupę. 😴 Nie ma co się roztrząsać, bo zaraz przyjdą tutaj kurrwiszony i powiedzą ci, że do zdrady trzeba dorosnąć i to WSZYSTKO to Twoja wina. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola z wrocławia
może żonka posmakowała obrzezanego penisa i teraz twój jej nie jara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczony prze życie
Etnicznie Egipt jest podzielony. Północ (Alexandria, Kair a nawet Hurghada) zamieszkują Arabowie. Nad Górnym Nilem (Luxor, Aswan) mieszkają potomkowie starozytnych Egipcjan. Widać to nie tylko w wyglądzie ludzi (południowi egipcjanie mają bardzo ciekawy kolor skóry - miedzianobrązowy) ale i w umiejetnościach organizacyjnych (na północy panuje wszechobecny syf, na południu policjanci mają nie tulko wypolerowane buty, ale nawet mundury wyprasowane w kant).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroko
ale jego żona bzykała się w górnym egipcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczony prze życie
Jesli była w Hurghadzie, to bzykała się z arabem. Mieszkają tam jeszcze Koptowie, ale oni nie rzucają się na turystki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez to przerabiałam
zauroczyłam się jak głupia arabem, prawie na dwa lata. Różnica tylko taka że ja na wakacjach byłam z mężem. Chodziłam nieprzytomna jeszcze długie miesiące i żyłam tylko od maila do smsa... Z tym że ja z tym "moim" do łózka nie poszłam... Teraz jak sobie to przypomnę to leże i kwiczę jaką kretynką błam;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekafskaa
to co z nim robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem jak dorosła kobieta może być aż tak naiwna ? ;) poza tym dla mnie Ci podrywacze al'a Egipt są bardzo śmieszni; w życiu by mnie taki okaz nie podniecił. mission imposible :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez to przerabiałam
Nic szczególnego właśnie, kilka pocałunków to był max... Była barmanem w barze na plaży i tam spędziłam całe dwa tygodnie:) Tak jak mówicie zakręcił mnie tym, ze uczynił mnie w swoich oczach królową świata co podtrzymywał jeszcze telefonicznie, smsowo, skypowo itd. przez długi czas. Płakał na skypie rzewnymi łzami z tęsknoty i miłości do mnie;) Cyrk na kiju:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anoniestety
Mnie się wydaje że tam to nie tylko jeden ją brał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez to przerabiałam
kucharka Uwierz, ze teraz też mi się to w głowie nie mieści, ale to był fakt, że zwariowałam na jego punkcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ktoś ..
Widziałem w Niemczech,jak te głupie polki chodzą z tymi paparuchami,a to tylko polki ciągną do ciemniejszej skóry,ci muslemi mają tylko jedno w głowie,a kobieta to dla nich mniej niż zero. Szukajcie dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie - to bylas starsza niz ja teraz ;) mnie tacy wakacyjni amanci, barmani w ogóle nie kreca. typ południowca - wlocha, rozpieta koszula i ja w roli krolowej swiata itp to nie moja bajka. wole zwyklych, naszych facetów z jakąś tam już swoją historią życia (czyli ok. 40-15) która czyni ich ciekawymi... do tego musi mieć to coś, czyli w moim przypadku gadane. jak nie łapie w mig co mówię to choćby był bog wie jak przystojny dla mnie kicha. tacy mnie kręcą ;) na takich lece - przyznaje się bez bicia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez to przerabiałam
ja byłam w Egipcie 5 razy i nigdy żaden z nich mnie nie "zakręcił" Postawę miałam taką że to brudasy i bajeranci. A jednak za ostatnim razem zostałam ustrzelona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam raz w Egipcie i raczej juz tam nie wroce. wlasnie z tego wzgledu ze oni sa tam tacy natretni. wkurzaja mnie, za one dolar wszystko Ci powiedza, zrobią...zagadaj Cie na smierc a ja chce najzwyczajniej w swiecie odpoczac w spokoju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez to przerabiałam
mój mąż nurkuje dlatego tam wracaliśmy, zresztą polubiłam ten kraj od pierwszego wejrzenia Faceci i ich natręctwo też mnie drażni. Teraz czasem sobie zerknę na mojego lubego na facebooku bo znalazłam jego konto, ale nie robi już na mnie żadnego wrażenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -turystka
a ja tam lubię Egipt na wczasach nadrabiam seksualne zaległości z całego roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, chyba ze o nurkowanie chodzi. to faktycznie mozna tam jezdzić. ale sprzet bierzecie swoj? bo ja bym im nie zawierzyła swojego zycia ;) one dolar :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ktoś ..
Ale zerkasz i to już cię gubi kochana. Popatrz na kucharkę :) ma swoje przekonanie.Wie co się robi z takimi,ale nie wszystkie kobiety takie są. Też lubię pogaworzyć,ale nigdy bym się nie poddał jakimś zalotom na wyjeździe to nie realne.Jestem facetem z zasadami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez to przerabiałam
Zerkam, bo facet naprawdę wiele dla mnie znaczył w pewnym momencie życia i nic na to nie poradzę. Tak samo zerkam na profile byłych i chyba większość z nas tak ma że podgląda ludzi nie przyznając się do tego nikomu;) Kucharka: tak sprzęt wozimy ze sobą, co swój to swój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczony przez życie
Dla mnie w Egipcie jest za gorąco, a poza tym na ulicach nie ma ŻDNYCH kobiet oprócz turystek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ktoś ..
Co tu robisz w katolickim kraju przymulony muslemie :) szukasz durnych kobiet.One tak robią choć są matkami,takie podobno giną z waszych rąk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marytnika7
ja tak zerkałam kiedyś na NK na swojego byłego z liceum i od tego zerkania doszło do łóżka :) w młodości byłam płocha i tylko się całowaliśmy a teraz mogłąm zrealizować swoje młodzieńcze marzenia i nie schodziłam z niego całą noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ARAB: kobiety niech sobie same wybierają z kim do łózka chodzą :P ja nic do egzotycznych facetów nie mam, nie mój cyrk nie moje małpy jak to sie mówi... ale ja wole naszych ;) ani ze wsch, ani z zach, czy z pn, czy pd - po prostu naszych. kulturowo mi pasują i tyle. xxx tez... polecisz jakies miejsce do nurkowania? byłam tylko w blue whole czy jakos tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez to przerabiałam
Ja się z nim nie kontaktuję, nie czuje takiej potrzeby. Zawsze mogłabym mu wysłać zaproszenie. W chwili obecnej jest mi obojętny tak jak np. koledzy z liceum, których profile też zdarza mi się odwiedzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez to przerabiałam
Też byłam w blue hole, choć ja nie nurkuję, snorkowałam tylko... Z tego co mówi mój mąż genialna rafa jest w Tabie w przy Hiltonie (na granicy z Izraelem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×