Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość joe monster

moja żona zdradziła mnie w Egipcie

Polecane posty

Gość może ktoś ..
marytnika7 ja miałem podobnie.Na nk poznałem moją teraźniejszą kobietę.Jesteśmy już przeszło trzy lata. Co do NK to moja pierwsza miłość się odezwała i ... się spotkaliśmy ... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez to przerabiałam
Hurghada i okolice - większość wymarła;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie slyszalam ze Taba chyba jeszcze nie jest az tak zniszczona jak inne rejony. dobra nie smecę, juz z tą turystyką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fszyscy wiedzom lepiej
wtf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wy bidulki
i co sie stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczony przez życie
U arabrudasów kobieta nie założy takiego tematu. Nie zdąży bo ją wcześniej mąż utłucze na amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fszyscy wiedzom lepiej
Polki leca na takich sniadych, wiecznie napalonych chlopaczkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bieromona
a ja bym się pobzykała teraz z namiętnym arabem na słonecznym brzegu ciepłego morza, ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffggggyhjhy
Do nurkowania to fajne jest Dahab i Marsa el Alam. Zabawa nieziemska, ja zostawiłam w Dahab kawał serca, jest przepiękne, zwłaszcza Bellsy przy Blue Hole, ale i Caves i Golden Blocks (murrey garden i okoliczne) dla początkujących... W Marsa są piękne rafy i dużo życia, najładniejsze widoki jak zwykle do 10m, głębiej już nie jest tak kolorowo, bo barwy zanikają. I fajny wraczek przy Abu Ghusun... P.S. Spędziłam w Eg 5 lat, nigdy nie spałam z żadnym Arabem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hagsfto
araby czystej krwi ależ zapraszam do Janowa Podlaskiego , wyśmienite grono , arystokracja pierwsza klasa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale co teraz? Jak się żona zachowuje? Jakie są wasze relacje i co zamierzasz dalej? Cały czas idzie w zaparte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet sie zachowuje w święta udaje że hej teraz to patrzę na wszystko inaczej i zwracam uwagę na szczegóły ktorych wcześniej nie zauważałem,ale trudno zrobiła coś czego bedzie bardzo żalować przepisuje cały majątek pod pretekstem zmiany w firmie i zabezpiecznia go przed ewetualnymi zagrożeniami np US i tak się w tym nie orientuje i sie na wszystko godzi jak wszystko przepiszę to zakupie jej bilet do Egiptu z rezerwacją w jej wymarzonym hotelu (jej mina będzie bezcenna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja żona też poznała na wczasach jakiegoś muslima i straszna miłość była. Po przyjeździe zaczęła przesiadywać przed laptopem i nie rozstawała się z komórką. Po jakimś czasie zorientowałem się i przyparłem ją to się wydała sama, że z koleżanką razem się bzykały z jakimiś śniadymi i im to pasowało więc ją wywaliłem i teraz jest sprawa rozwodowa z jej winy bo w międzyczasie zdobyłem dowody, że się koorwiła na wyjeździe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polemelko
zbieraj skrzętnie dowody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczony przez życie
To ty jeszcze sypiasz z nią w jednym łóżku? Pierwsza rzecz to wyniósł bym się na kanapę w salonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dur brzuszny
smsy to teraz niepodwazalne dowody zdrady dla sądu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak spie obok trochę muszę poudawać że jest ok to zmniejszy to jej czujność ha ha ha i dowody trzeba zbierać to teraz najważniejsze jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4oldboy
zacznij się też rozglądać za jakąś fajną babeczką co by ci libido nie zfiksowało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stary Poznański Luj
Nie darmo w jezyku arabskim "słowianin" znaczy rownież "niewolnik"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stary Poznański Luj
Ciekawe co w arabskim oznacza "polka"? Puszczalska zdrajczyni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniakalny Maciej
Kolega pracował w Anglii, gdzie pewien pakistańczyk - kierownik, nachalnie i szantażem próbował zarywać polki. Twierdził, że miał trafione zatopione na koncie. Ale, gdy próbował zarwać jego niby wyzwoloną rodaczkę - pakistankę, to o mało nie obudziłby się z poderźniętym gardłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gps
Z faraonem a wiesz w której piramidzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czasu sie nie cofnie
Na nastepna partnerke poszukaj sobie mlodej skromnej samotnej matki. Taka co ulegla jakiemus frajerowi i zycie nauczylo ja pokory. Nastepne dzieciaki bedzie miec z Toba bedzie czula ze w koncu ma prawdziwa rodzine i bedzie o nia dbala nie myslac o romansach . W rewanzu ze wychowywanie 1 nie swojego dziecka bedziesz miec prawo do kochanki( oczywiscie nie mowisz jej o tym, ale to takie. rozgrzeszenie dla twojej moralnosci) dbajac o zonke tez w sypialni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alepierdoly
"W rewanzu ze wychowywanie 1 nie swojego dziecka bedziesz miec prawo do kochanki( oczywiscie nie mowisz jej o tym, ale to takie. rozgrzeszenie dla twojej moralnosci)" Ale głupoty :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×