Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość Kubusia Puchatka
To może ja napiszę w swoim imieniu. Uważam że faktycznie ignorujecie wypowiedzi dziewczyn które są nowe lub rzadko się udzielają. Jestem tu z Wami od początku ale naprawdę ciężko się wbić w dyskusje bo ciągle plotkujecie niemal wyłącznie w ścisłym gronie. Tylko, że mi nie zależy, nie moja pierwsza ciąża i nie pierwszy tego typu topik, więc wiem że czesto tak właśnie się kręcą, zignorowałyście raz, drugi, Ok, widać nie macie ochoty akurat ze mną gadać. Ale przynajmniej dajcie szansę tym które są mamami po raz pierwszy i mają naprawdę problem, mogłybyście chociaż życzliwym słowem wesprzeć i nie patrzeć na nik czy to któraś z Was czy obca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kubusia Puchatka
To może ja napiszę w swoim imieniu. Uważam że faktycznie ignorujecie wypowiedzi dziewczyn które są nowe lub rzadko się udzielają. Jestem tu z Wami od początku ale naprawdę ciężko się wbić w dyskusje bo ciągle plotkujecie niemal wyłącznie w ścisłym gronie. Tylko, że mi nie zależy, nie moja pierwsza ciąża i nie pierwszy tego typu topik, więc wiem że czesto tak właśnie się kręcą, zignorowałyście raz, drugi, Ok, widać nie macie ochoty akurat ze mną gadać. Ale przynajmniej dajcie szansę tym które są mamami po raz pierwszy i mają naprawdę problem, mogłybyście chociaż życzliwym słowem wesprzeć i nie patrzeć na nik czy to któraś z Was czy obca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubusia- pamietam dokladnie jak pisalam z Toba na jakis temat jak... jeszcze udzielalas sie na forum. dziewczyny naprawde nie rozumiem waszych zarzutów. Przejrzyjcie forum. Ja tez nie zawsze odpisuje tym z ktorymi w Was jestem w paczce. Odpisuje na tematy ktore mnie interesują a jak o czyms nie mam pojecia to sie nie odzywam. czasami pisze po kilku dniach przerwy mimo ze forum czytam nawet kilka razy dziennie. Prosze nie róbcie zamieszania. Ja tez czesto o cos pytam... czemu mi nie ospisujecie i sie nie udzielacie (do tych ktre czują sie poszkodowane)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha78
Wyskakuje pomarańczowe pole bo innego nie ma, nie wiedziałam,że powinno być inne:-) Nie wiem jak zmienić na niebieski;-) Ja rozpoczęłam tą dyskusje o zamkniętym gronie, bo jedna z dziewczyn napisał,że jej dziecko nie ma być może pęcherza i prosiła o radę i większość ją zlała. Tofilebork- nie ma co za bardzo stresować się, nawet jak badanie usg.wykaże jakieś nieprawidłowości, to i tak po porodzie może okazać się,że szkoda było tyle stresu. Mojej koleżance na usg.tym tzw. genetycznym wykazało,że dziecko będzie z zespołem Downa, miało powiększoną nereczkę....a po porodzie okazało się,że dziecko jest całkowicie zdrowe. Zatem ODWAGI:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się że dziewczyny dramatyzujecie z tym zlewaniem! każdy odpisuje na post w którym ma cos do powiedzenia. poza tym to jest tylko publiczne forum na którym dzielimy sie swoimi przeżyciami a czy ktos na to odpisze czy nie jest to indywidualna sprawa. nie uważam żeby na forum była tak zwana zgrana paczka a zwyczajnie niektóre z nas piszą na forum codziennie i dlatego są zapamiętane a jeżeli któraś z was zagląda tu raz na jakiś czas raz w tygodniu sie wypowie to czasami można to przeoczyć:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje posty też nieraz były zlewane...ale jakoś mnie to nie poruszyło, bo tak jest na forach i tyle...Ja też jak się na czymś nie znam to się nie wypowiadam, bo nie chcę zaszkodzić...Jak ktoś pytał o TSH, tarczycę, to odpowiedziałam co wiem...a jak o czymś nie mam pojęcia to co mam pisać? Ja też mam teraz pewien problem ale nie wywlekam go bo szczerze nie wiele czy mi może ktoś na forum pomóc, mam wizytę we wtorek i czekam na tą wizytę jak na zbawienie,bo się boję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda chyba 3 - dziewczyny są tu zzyte i całe forum o nich kiedy jedna z nich ma wizytę to tamte już piszą ojej ciekawe jak ta po wizycie czemu ona nie pisze a na inne dziewczyny totalna zlewka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, piszę po raz drugi :) proszę tylko o odpowiedź na pytanie jak się liczy te dni i tygodnie :) 12t+7dc = 13tc? czy 13 tc jest liczony po tym..? Na logikę dla mnie to juź 13...ale peirwsza ciąża wiec nie wiem..Dzięki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewciu jezeli masz np. 12 t 3 d to zanczy ze tyle czasu juz upłynęło ci w ciąży i obecnie trwa 13 tydzien. Po upływie pelnych 13 tyg zaczyna sie 14 itd. Jezeli na usg lekarz stwierdzi ze ciaza wygląda na np. 13 t i 5 d tzn. ze wygląda na 14 tydzien. A nie pisałysmy bo juz wielokrotnie ten temat byl poruszony iwszystko wytłumaczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gocha78....musisz się najpierw zalogować, a potem trzeba będzie wpisać w miejscu gościa nik, a potem hasło. A ja zapytam tak: czy któraś też się męczy z alergią? mnie właśnie dopadło kichanie, katar, ratuje się tylko wapnem. Chciałam kupić Nosaller, ale coś nie ma u nas w aptekach, jest problem z tymi kroplami w ogóle w hurtowniach. Może jeszcze coś znacie na alergię w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja, zapomniałam wpisać, głupie to jest, powinno iść automatycznie, a nie za każdym razem wpisywać nik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ja też się wypowiem. Faktycznie często posty nowych osób są pomijane, też to zauważyłam. Ja także nie odpisywałam na wszystkie przyznaję ale moje posty też bardzo często były pomijane.Jak napisałam, że nie czuję jeszcze wielkiej radości z powodu ciąży, to też odpisało mi tylko kilka osób a reszta mnie niestety zignorowała a naprawdę potrzebowałam wsparcia duchowego...Oczywiście mi też mógłby ktoś zarzucić, że wchodzę sobie tylko raz na jakiś czas, sama nie odpisuję innym a oczekuję zainteresowania. Jak ktoś rzadko pisze, to nie może spodziewać się od razu pełnej uwagi. Dlatego nie czuję urazy. Takie są uroki forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem co można na alergię w ciąży niestety, nie borykam się z tym problemem na szczęście, więc nie wiem...ale wierze, że jest to bardzo męczące....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ProVitamina - dziękuję za odpowiedź. Być może pojawił się taki temal, ale niestety, nie jestem w stanie śledzić wszystkich wątków od początku :/ niemniej jednak , dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesuuu, na moje posty odpowiada czasem jedna osoba, i co mam się obrażać?...czasem aż odechciewa się pisać na takich forach... Ja czasem mam też gorszy dzień, co napiszę, coś odpiszę, ale nie wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początku myślałam, że tu jest jakaś zgrana hermetyczna paczka, ale później zmieniłam zdanie. Tą niby paczkę tworzą dziewczyny, które nie obrażają się na brak odpowiedzi na swoje posty (bo każda z nas odnosi czasem wrażenie, że jej wiadomości pozostają bez echa) i piszą dalej. Nie wiem dlaczego kobiety zawsze muszą mieć do siebie na wzajem pretensje i nie mogą wyjaśniać takich rzeczy na bieżąco. Jak komuś zależało na odpowiedzi, to pytanie powtarzał i wtedy dziewczyny od razu na nie odpisywały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
provitaminka, elizabet, monteblack, kroptuska, raven, czarne oczy,deli, justyszak,malgosia- osoby wokol ktorych kreci sie forum!!! reszte maja w d***e a jak juz provitaminka napisze o wymiotach to juz wielkie zamieszanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odbiegając od tego. Jeśli chodzi o alergię, to mnie uczula jedno z drzew, które teraz pyli. Rano lecą mi łzy strumieniami i kicham. Uczula mnie też trochę kot, robią mi się czerwone plamy. Ale nic na to nie biorę, bo jeszcze nie jest to dokuczliwe. Dziś byłam na basenie. Świetnie mi się pływało i super mnie to rozluźniło. Ale od razu po powrocie dopadła mnie migrena i właściwie cały ten piękny dzień straciłam :/ Leżę i oglądam dokumenty o więźniarkach, które urodziły dzieci w więzieniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tłumacze te dziewczyny i ich czepianie się burzą hormonów. W koncu wszystkie nas łaczy ciąża a to stan w ktorym poczuc sie mozna roznie :) Mysle ze gdyby zaczely czesciej sie udzielac zmienilyby zdanie. Ale czy naprawde uwazacie ze na pisanie o spioszkach, wozkach i ogolnie o wyprawce to jest jeszcze za wczesnie? ja sama pamietam ze opinie o wozkach jak chcialam kupic dziecku to czytalam prawie od poczatku ciazy. Mnie to interesowalo i nigdy nie pomyslalam ze mam jeszcze czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mnie też basen super działa!!! Od razu bóle kręgosłupa mijają. Lekarz kazał mi chodzić jak najczęściej. Pływam spokojnie żabką i bardzo dużo na plecach. Mam dyskopatię i swego czasu zagrożenie rwą kulszową .Basen już na całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ProVitamina- jak na początku pisałyśmy tylko o wymiotach, wizytach, i czy serduszko juz bije to pomarańczki też miały żal, że ciągle to samo i rzygać im się chce jak nas czytają...jak piszemy o wózkach i wyprawkach też się nie podoba... Nie dogodzimy każdemu, ja nie rozumiem tylko jednej sprawy,...ja jak wchodzę na forum i mi się nie podoba temat, czy osoby na nich piszące to nie mam tego tematu w ulubionych, wychodzę i zapominam, ...jeśli tak bardzo komuś ten temat nie pasuje to po co zmusza się do czytania, i jeszcze ma pretensje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu wymieniles nie jakąs tam paczke tylko osoby które sie czesto tu udzielaja a to roznica.pisze o wymiotach bo dokuczaja mi strasznie i kaza z nas (tych udzielajacych sie) co raz pisze jak sie czuje. Co ja zrobie ze ja akurat tak to znosze? Nie tylko ja tu wymiotuje i nie tylko mii dziewczyny tego wspoczują. wez wyluzuj. A jak cie tak bardzo uwiera nasze towarzystwo to naprawde kochana nie męcz się czytaniem naszych postów. xxx Ja tez juz pisalam ze mnie rwa znow dopadla (kto zna to wie jaki to bol) i jakos nikt mi nic nie napisal w tym temacie? czy strzelilam focha pod osłoną pomaranczowki ? Naprawde żal mi niektorych. Forum w necie od ch.o.lery ! jak tu komus zle to ja juz nic nie poradze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie interesuję się wózkami ale chętnie poczytam...nie wiem czemu ma to komuś przeszkadzać. Jak poznam płeć ,zacznę powoli kompletować wyprawkę.To już może w lipcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze jak widac nie jestem pomaranczka. Po drugie czytam forum na biezaco nawet po kilka razy dziennie w telefonie. Udzielalam sie kilka razy ale wlasciwie za kazdym razem bylam omijana dlugim lukiem i nie mialam o to pretensji ale gdy dowiedzialam sie ze dziecko nie ma pecherza szukalam ratunku gdzie sie da aby choc jedna osoba napisala ze miala podobnie a okazalo sie ze jednak bylo wszystko dobrze. Sledze problemy innych na biezaco wiec liczylam na choc mala podpowiedz w mojej sprawie (wydaje mi sie ze dosc waznej) bo gdyby dotyczylo to ktorejs z Was (czego oczywiscie nie zycze) to juz na pewno wszystkie by sie tu udzielily. Ja sie nie odzywam codziennie nie z braku czasu tylko widze jak kto i komu udziela odpowiedzi. Forum powinno byc dla wszystkich. Nawet jezeli ktos ma pretensje to tez ma prawo o tym glosno powiedziec. Sorki ale musialam sie wygadac. I dziekuje tym ktore odpisaly bo widac mozna jednak innych zauwazyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tofilebork a nie sądzisz, że może to wynikąc z faktu, że jeszcze dziewczyny Cię nie znały?. Weszłaś tylko kilka razy, nicku nikt nie kojarzył..Gdzieś może Twój wpis umknął uwadze..Też tak jest, że często jakaś dziewczyna nowa wchodzi.Jedno zapytanie i tyle..Nawet się nie przedstawi,nic o sobie nie powie ,tylko coś w stylu: hej podczytuję was od jakiegoś czasu i mam pytanie....Pojawia się potem po dwóch tygodniach albo wcale. No to czego tu oczekiwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi lekarz na usg genetycznym powiedział tylko, że widzi żołądek i że wszystko ok. Nawet nie wiedziałam, że mogą zobaczyć na zdjęciu inne organy,a nawet że powinni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Były tu tez osoby, które wchodziły raz na tydzień. Nie brały udziału w żadnej dyskusji, nikomu nie odpisywały tylko nagle : hej hej dzionek minął mi miło , byłam na wizycie blablabla i tyle. Zadawały pytanie nie interesując się ani trochę co inne piszą. Potem po dwóch tygodniach znowu wejście i to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam propozycje :) Skończmy już ten temat ;) Dla tych ktore czują sie źle w naszym towarzystwie, nie chca dać nam szansy lepiej sie poznać, udzielać sie częściej-proponuje założenie nowego tematu. Widzialam ze tematów lipcówek czy tam majówek tez bylo kilka. Nikt tu nikogo na sile nie trzyma. I propunuje poczytac forum od początku i zobaczyc jak każda z nas sie wdrążała w forum. Przed takimi zarzutami powinnyscie to zrobic/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×