Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Bea, dzięki, uspokoiłaś mnie. Czytałam, że ciężko to wyleczyć. U nas urlop to trochę drażliwy temat, bo mój mąż naobiecywał przyjaciołom, że tu pojedzie, tam pojedzie i często zostaję sama na kilka dni. Trochę mi przykro, że nie zostawia tego urlopu, żeby z nami pobyć, jak już dziecko się urodzi. Mi też będzie trudno, bo od kilku lat wyjeżdżałam na długie 3-tygodniowe eskapady, a z tak małym dzieckiem chyba się za rok nie zdecyduję. Może właśnie przez to, że go gonię do roboty i remontów, tak ucieka ;) U nas podział obowiązków jest dokładnie w połowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarne_Oczy....u nas nigdy tak nie było,żeby któreś z nas osobno pojechało na wakacje. Ale mnie dzisiaj ten katar męczy, calutki dzień. monteblack....oj uważaj na siebie, mogli cie już puścić do domu jak się tak słabo poczułaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielononozka
ProVitamina nie ma co zalowac wakacji jak zaczynacie budowe domu. Dla takich inwestycji warto sobie odpuscic. My robilismy kompleksowy remont ogromnego domu i przez 3 lata nigdzie nie bylismy, ale warto bylo :) + bea1984 nie czytaj tych bzdur bo stres Ci moze najbardziej zaszkodzic. Ja w pierwszej ciazy ze soba jak z jajkiem, ale teraz czuje sie szczesliwa ze jestem aktywna i nie czytam stresujacych informacji. Tak naprawde wszystko szkodzi bo takie mamy czasy. + deli82 ja farbuje odrosty co 6 tygodni i nie ma z tym problemu. pytalam lekarza i fryzjerki i jak najbardziej mozna. Co do kremu do depilacji to ja mam tak malo wlosow, ze raz w tygodniu maszynka cos podgole a i tak nie widac :) + Sesilka kazda ciaza jest inna i ja tez ta inaczej przechodze. + atomooffka no pomylka sie wkradla :) wszystko jest super i gin kazal dopiero za 5 tygodni sie pojawic :) Ja tam jem na okraglo sery plesniowe i wszystko ok. W pierwszej ciazy i teraz jem bardzo ostre potrawy bo takie lubie i tez nie ma komplikacji. A co do wlosow to ja masakre bo mam bardzo dlugie i geste wlosy. Ktos by powiedzial, ze narzekam ale w ciazy jeszcze wieksza czape futrzana mam na glowie niz zwykle :) Nic tak nie cieszy ja zakonczony remont. U nas skonczylismy robic wlasnie kuchnie na innym pietrze, kuchnie z prawdziwego zdarzenia z wyspa na srodku i calym sprzetem itd. Myslalam, ze nasz pracownik nigdy tego nie skonczy. Do tego d**y chyba nie myl i w pierwszych tygodniach myslalam, ze zwymiotuje na niego. My tez na urlop tak na 5-6 dni, nie dluzej bo mamy kontrakty i trzeba wracac :( + monteblack zaskocze Cie i napisze, ze wlasnie wczoraj tak mi wywalilo brzuch do przodu, ze juz nie da sie ukryc :) ale bardzo sie sobie podobam. Teraz jeszcze sie nie roztylam i fajnie brzuszek widac :) no ale wszystko przede mna + tofilebork niestety wszystko to kasa, ktora nas ogranicza. My zrobilismy wszystko bez najmniejszego kredytu poszlo tyle kasy, ze mozna by bylo postawic drugi dom, ale lapalismy wszystkich zlecen jakie sa. Ja robilam na 3 etaty itd. Odkad tesciowa pokazala rogi to nic juz tu wiecej nie bedziemy remontowac, choc juz wszystko zrobione ;/ Wiesz ona zawsze moze nas poprosic zebysmy sie stad wyprowadzili :) A prawda jest taka, ze gdyby nie my to ta ruina juz dawno by sie zawalila. + Dziekuje za mile slowa co do usg, a ja czekam na dobre wiesci po Waszych wizytach. Wszystko mnie boli bo sie napracowalam, ale szczesliwa jestem jak widac ze "dom zyje". Jutro znowu mam ciezki dzien bo druga tura zakupow plus mase spraw firmowych do zaltwienia. Cały czas mam uczucie, ze muszxe ze wszystkim zdarzyc bo jak bedzie dzidzia to juz nie dam rady hhheheh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deli83---->Nie puścili bo nic nie powiedziałam nikomu...Ale dziś na razie zostaje w domu,leb mnie boli i zle się czuje.Mierzylam ciśnienie,jest ok,nie wiem co mi... Zielononozka--->ja w ciąży tez nie przytylam,wrecz przychudłam ale ja jestem z tych plaskogrubych,i teraz jak zaczyna mi wywalać brzuch robie się jak olinek-okraglinek z bajki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też liczę jak większość z Was, skoro ostatnia miesiączka 23 marca to 23 każdego miesiąca zaczynam kolejny miesiąc :) a że owulacja opóźniona o tydzień stąd termin lekko późniejszy :) Większość z Was poleca ten materac kokos-pianka-gryka i raczej się na niego zdecyduje. Jak narazie zostało nam jeszcze malowanie pokoju, składanie mebli itp i jak to wywietrzeje przez lato to dopiero łóżeczko. Ale miałam przez ostatnie dwa dni przygody.. uważajcie dziewczyny na jedzenie, szczególnie latem jak jest upał! dostałam zatrucia pokarmowego, odwodniłam się i wczoraj wylądowałam u swojego lekarza prowadzącego na izbie przyjęć. Na szczęście podali co trzeba, kroplówki i dziś wracam do żywych :D ale generalnie blee... nieprzyjemne doświadczenie, no i w ciąży niewiele można sobie wziąć z leków więc jest trudniej sobie samemu poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki. Dzień powitałam tradycyjnie (wiadomo czym) ale juz jestem po sniadaniu i troche mi lepiej. Dziś mam w planie zająć się tylko sobą- pogolić tu i tam, zrobić ładnie włoski, manicure, pedicur, henna... Troche zapyziałam przez ostatnie dni. Powiedzcie mi proszę czy Wam też wywaliło tak cellulitem w ciaży. No masakra, nie ma jak nałozyć krótkich spodenek. Zawsze miałam jakąś tam skórke pomarańczową ale teraz to jest mega widoczna. Wstyd jak diabli na plaży sie pokazać. Gruba nie jestem (68 kg/178 cm). Przed ciążą przytyłam 7 kg a w ciąży już 10 zgubiłam. Może to dlatego ze mało się ostatnio ruszałam? Może woda się zatrzymuje. No uda wyglądaja koszmarnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koszulka_nocna
Dzisiaj w sklepie www.pizamy24.pl mamy Happy Hours 9.00-21.00 czyli WYSYŁKA GRATIS. W ofercie sklepu piżamy, koszule nocne, szlafroki dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Tylko polscy producenci, tylko jakościowe produkty. Jęśli potrzebujecie koszulę dla cieżarnych lub piżamę dla karmiących u nas ją znajdziecie. Zapraszam www.pizamy24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś nie idzie mi ta waga ale naprawdę staram się jeść prawidłowo. Jem bardzo małe porcje. Na obiad np. dwa małe ziemniaki i micha sałaty z oliwą. Mięsa raczej nie tykam. Na śniadanie dwie kanapki z ciemnym chlebem (nie żebym tu byla na jakiejsc diecie, po prostu nie lubie jasnego pieczywa), masłem, wędliną i ogorkiem. Nabiału też nie tykam bo źle sie po nim czuję (a wiem ze powinnam). Śledzie mi dobrze wchodzą, zupy...i hamburgery :) W karcie ciazy z wizyty na wizytę, waga zamiast rosnąć to spada. Naprawdę sobie niczego nie odmawiam tylko najgorzej z tą ochotą na coś. I piję niestety ale tylko gazowne (wodę lub napoj pomaranczowy). Woda doprowadza mnie do wymiotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atomooffka, nie mówiłam w pracy o ciąży, bo zaczęły się u nas przejścia do nowych projektów, a taka informacja sprawiłaby, że nikt nie rozważałby już mojej osoby. Ostatecznie i tak musiałam powiedzieć, bo planowali mnie wrzucić na odpowiedzialne stanowisko, którego za 3 miesiące prawdopodobnie nie miałabym siły i energii wykonywać. Tyle z tego dobrego, że nowy dyrektor docenił moją lojalność, znalazł mi coś lżejszego na początek i powiedział, że za rok wrócimy do rozmów. Co do samotnych wyjazdów męża, to mi to nie przeszkadza. On chce sobie pojeździć na motocyklu, ja teraz nie mogę. Lubię czasem zostać sama, nigdy się nie nudzę. Tylko szkoda mi, że te dni urlopowe tak trwoni. Chce się wyszaleć przyszły ojciec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kirdka
Witam dla wszystkich przyszłych mam na sprzedanie wyprawkę dla chłopca urodzonego w zimę ponad 200 sztuk same firmowe 12 kurtek i kombinezonów naprawdę śliczne ubranka ponieważ prowadziłam sklep z odzieżą i wybierałam perełki :) cena za szt 2,50 w razie jakich kolwiek pytań proszę pisać na meila k.pokora@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monteblack - może warto by było powiedzieć? W końcu jesteś w 2 trymestrze. Pracodawca z pewnością Cię odciąży, a poza tym nikt nie będzie zdziwiony, jak weźmiesz kilka dni wolnego lub nagle przestaniesz przychodzić do pracy. Wydaje mi się, że trzeba być fair wobec wspólpracowników - w końcu, gdy Ciebie by nie było - ktoś będzie musiał przejąć Twoje obowiązki. x Czarne_Oczy100 - sądzę, że bez problemu będziemy mogły wszystkie gdzieś pojechać w przyszłym roku na wakacje. Dzieciaczki będą miały min. te pół roku - więc czemu nie? x Dominisia0611 - oj biednaś. Dobrze, że jest ok. Faktycznie trzeba uważać na to co się je. Ciężko jest się oprzeć owocom - jeszcze na zakupach - by nie skubnąć jakiegoś. Trzeba wszystko dokładnie myć. x ProVitamina - kurcze, bardzo Ci współczuję tych wymiotów. Może porozmawiaj z lekarzem, bo już powinny przejść. Ja w ciąży tylko przybieram na wadze ;/ Ale tak jest, jak nie można być aktywnym. Mam nadzieję, że jutro GP pozwoli mi chociaż na basen chodzić. x Czarne_Oczy100 - oj rozumiem. Ja prowadziłam w pracy jeden ze strategicznych projektów firmy. No i musiałam przekazać moje obowiązki. Na szczęście komuś, kto będzie mógł poprowadzic go dobrze - i na tym eszcze coś zyska. Strasznie podobał mi się projekt - no ale cóż - i tak bym go nie poprowadziła do końca. Mam nadzieję, że jak wrócę znów będę mogła zrobić jakiś ciekawy projekt. No i dobrze, że masz lżejszą pracę. Praca projektowa jest ciekawa, ale jak same wiemy - dosyć stresująca...szczególnie jak podwykonawca nawala - a Ciebie góra ciśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziś jestem w domku atomooffko:) Gdybym nie była fair siedziałabym na L4 od kilku tygodni;)Finanse o niebo lepsze,i swiety spokoj;) Ale szkoda mi moich babczek,szczegolnie ze sezon urlopowy i moja nieobecność pokrzyzowalaby wszystkim plany...A oprócz kilku incydentow tragedii w samopoczuciu nie ma w sumie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie wiecie ile bym dala zeby wrocic do pracy :( ... narazie zamierzam pilnowac dziecka kolezanki zwlaszcza ze staramy sie o kredyt na mieszkanie i kazdy grosz sie przyda. monteblack tez bym powiedziala. zawsze to jakis wiekszy spokoj i mysle ze dziewczyny z pracy moga miec ci za zle ze nie powiedzialas wczesniej. w koncu to nie grzech byc w ciazy. a powiedzienie/oznajmienie nie musi oznaczac odejscia jesli masz wyrozumialych pracodawcow. u mnie tak nie bylo. jak powiedzialam o ciazy to kazali mi isc na zwolnienie bo nie chca miec klopotu. super. ProVitamina tez bym porozmawiala z lekarzem. na temat wymiotow i spadku wagi. to nie jest normalne i trzeba cos dzialac bo zaszkodzisz sobie i dziecku.. przeciez ciagle wymioty sa leczone przez lekarzy!! :/ wynalezione : odpowiedz lekarza medycyny Utrzymywanie się wymiotów w okresie II trymestru budzi podejrzenie istnienia innej przyczyny niż ciąża. W razie wątpliwości należy zasięgnąć rady lekarza prowadzącego, który zapewne zleci badania w celu określenia przyczyn złego samopoczucia. Może warto sprawdzić funkcję tarczycy? Leczenie szpitalne jest konieczne jeśli wymioty są nasilone i powodują odwodnienie organizmu, ale o jego konieczności powinien zadecydować Pani ginekolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominisia....a wiesz czym się zatrułaś? Współczuje to musiało być wykańczające. Ja dzisiaj nadal smarcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monteblack - no ja też przeoczyłam, że wiedzą u Ciebie w pracy. To dobrze ;) x malgosiaa - ja też bym chętnie pracowała. Tymczasem siedzenie w domu trochę mnie drażni. Leżeć, siedzieć, nic nie robić. Ja tak nie mogę... Ale wiem, że to dla dzieciaczka. Mój dyro - tylko powiedział, by mój GP się wypowiedział czy widzi szanse powrotu do pracy - czy nie (przed 2 wizytą), by mógł zatrudnić kogoś na zastępstwo. Ja to rozumiem jak najbardziej, więc szybko dałam mu znać, że może śmiało zatrudniać. x Z dzisiejszych pyszności - wszamałam prawie pół ananasa :) Jejku - uwielbiam ten smak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prowitamina ja tez zygam dzien w dzien do tego mdli mnie do nocy masakra z tym ze ja mam tez chory zoladek, w pierwszej ciazy w 7 mies gin skier mnie juz do szpitala bo powiedzial mi ze nie ma takiego czegos jak wymioty cala ciaze przez ciaze, zrobili mi gastroskopie i bralam od 7 mies leki na zoladek helicid/polprazol, mysle ze jesli u mnie samopoczucie sie nie zmieni to pojde po recepte na ten lek i bede brala . widzialyscie dziewczyny ze na kafe pojawily sie juz marcowki:) tak sobie mysle jak to my mamy duuzo blizej niz one:Da niedawno tez bylysmy poczatkujacymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sesilka widzialam widzialam i tak sie pod nosem usmiechnelam ze jeszcze dwa miesiace temu ja sie dowiedzialam i myslalam ze caly rok przedemna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoksik:)Ja co chwila się gubie i zanim cus skomentuje to 2 razy upewniem się czy o dobrej osobie mysle:D Zjadlam w końcu jakiegoś kanapulca bo mój lokator dawal znac ze glodny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie rozmawialam z lekarzem o tych moich wymiotach. Teraz juz da sie jakos zyć. Rzygne sobie i mam spokój do następnych wymiotów a wczesniej to miałam 24godzinną chęć zwymiotowania. Cos strasznego. Lezałam w szpitalu ale niewiele mi pomogli. Lekarz twierdzi ze taka już moja natura bo wyniki wszystkich badań mam całkiem dobre jak na swój stan. Nie robiłam tylko tarczycy. x Też widziałam już marcówki i powiem Wam szczerze że nie zazdroszcze. na szczęście jak widac czas leci całkiem szybko i mam nadzieje że nim sie obejrzę nastanie chocby listopad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Monteblack
Monteblack napisali o tobie w temacie "kafeterianki mnie zadziwiaja,tworza co chwila nowe slowa " :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!! Ostatnio coś rzadko tu zaglądam więc napiszę po krótce co u mnie bo nawet nie wiem o czym aktualnie dyskutujecie( może wieczorem znajdę trochę czasu to poczytam i nadrobię zaległości:) A więc tak mąż mi wrócił do domu po miesięcznej nieobecności i wiecie jak to jest pranie, gotowanie jakieś sprawy to załatwienia i czas leci. Myślałam, że może wybierzemy się gdzieś na krótkie wakacje ale zjechał akurat w takim terminie, że chyba nie damy rady. Moi rodzice z którymi mieszkamy mają gospodarstwo a dokładniej nastawieni jesteśmy na sadownictwo no i po niedzieli pewnie ruszymy ze zbiorami owoców więc nie zostawimy taty samego z tą robotą a my na wczasy. Trochę mi przykro bo chciałam odpocząć, wyrwać się gdzieś tym bardziej, że parę lat do tyłu też nigdzie nie byliśmy:( No cóż jakoś to przeżyję:) U mnie brzuszka jeszcze nie widać, ruchów też nie czuję, samopoczucie średnie:( Ogólnie to nic mnie nie cieszy:(Wizytę mam 5 lipca, liczę na to, że może poznam już płeć. Zobaczymy dam znać co i jak. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Odebrałam dzisiaj wyniki krwi, toxo ujemne uff, ale za to mam podniesione krwinki białe...Jak to wygląda u Was?? bo czytałam, że w ciąży można mieć troszkę ponad normę. Wizytę u gina mam dopiero za tydzień i nie wiem czy zgłosić się do niego wcześniej. Ogólnie trochę kicham i mam katarek, ale myślałam, że to alergia... I powiedzcie mi jeszcze jak to u Was z tym kremem do depilacji???Używacie czy nie???Wąsik mi się pojawił i chciałabym się go pozbyć, ale mam obawy przed kremem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kremow nie używam,ale depilowalam wasik woskiem u kosmetyczki.Wlosy tez maluje tak jak malowałam;) Co do krwinek białych nie mam pojęcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy ktoras z was byla w rewalu?zastanawiamy sie w tym roku wlasnie nad rewalem co roku jedziemy gdzie indziej w tym roku che jechac do mniejszej miejscowosci i gora na 3-4 dni na wiecej chyba nie mam sily,z jednej strony wcale nie chce mi sie jechac z drugiej corka ciagle marudzi kiedy pojedziemy ona ma tam prawdziwa frajde wiecej zawsze korzysta z wszystkiego niz my,po drugie chcialabym odpoczac od garów sprzatania i tesciow ktorzy tez dzialaja mi na nerwy! ale boje sie ze bede sie zle czuc i na co mi takie wakacje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania7912 - warto jednak znaleźć chwilkę na krótki odpoczynek. Chociaż parę dni. x bea1984 - sądzę, że spokojnie możesz poczekać do wizyty u lekarza. Tydzień chyba nic nie zmieni. Krem do depilacji, maszynka, depilator, wosk - wszystko jest dozwolone ;) x Sesilka - ja Ci mogę napisać coś o Rewalu. Byłam tam ze 2-3 lata temu. Jest to niewielka miejscowość (Jarosławiec wydaje mi się być mniejszy jednak), bardzo dużo rodzin z dziećmi - w zasadzie to one dominują. Mało młodzieży w związku z tym brak dzikich imprez. Dosyć dobra rybka, plaża fajna, całkiem czysto. Byłam tam tylko 2 dni - bo w zasadzie pojechałam tam po tatę, by nie wracał PKSem czy PKP. Ogólnie podobało mi się i pewnie tam wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×