Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość Puchatka Kubusia
Śluz ciążowy jest taki biały i obfity macie taki? Pytam bo w ostatnih ciążach nie miałam go na samym początku tylko w pierwszej mialam a potem to tylko na bardziej zaawansowanym etapie a teraz czasem aż czuję że leje się ze mnie a dopiero co zrobiłm test i jestem jeszcze przed terminem @ :O Więc nie wiem kiedy najwcześniej się pojawia iczy to w ogóle normalne no może nie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puchatka Kubusia
Nieszczęśliwa, z dzieckiem już nigdy nie będziesz sama :) Dbaj onsiebie teraz a reszta ułoży się potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie przyszłe mamusie. Ale nas dużo Szczególnie mocno witam Ciebie Puchatkowa bo jesteśmy w identycznej sytuacji. U mnie też już 3 w domu w podobnym wieku do twoich i teraz czwarte w drodze. Nieszczęśliwa może jeszcze się wszystko poukłada po Twojej myśli czego Ci bardzo mocno życzę. O objawach swoich pisać nie będę bo pojawiają się i znikają każdego dnia co innego się dzieje. Mam dziś ogromną ochotę na lody i chyba zrealizuje zaraz swoje pragnienie ku uciesze młodszej części rodzinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny Puchatka Kubusia ja tez po poronieniu w listopadzie 2011 strasznie to przezylam teraz 6tc z czego sie ciesze ale drze i martwie sie czy wszystko bedzie ok podobnie jak Ty ja wyobraz sobie tez nic nikomu nie powiedzialam ha ha ,ostatnio rozgadalam wszystkim ze szczescia i w 9tc serduszko przestalo bic;( Jeali chodzi o sluz ciazowy to pojawil sie mniej wiecej w okresie spodziewanej @ W sride ide na usg i napisze wam wiecej pozdrawiam wszystkie szczesliwe mamy i fasolki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śluz tez miałam tylko w 1 ciąży i teraz w tej tez mam. Pojawił się przed owulacją i jest do dziś. Czasem go więcej nieraz mniej ale nie ma uczucia suchości jak przy poprzednich ciążach. Nie wiem czy to jest ważne. Chyba nie. Widocznie można różnie przechodzić przez ten okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puchatka Kubusia
Czaroffnica, jak fajnie:) Oj to będzie z kim pogadać ;) i jak się czujesz bo ja już się powoli przekonuję że każda jedna ciąża jest inna. Mnie odrzuciło od coli i to był w zasadzie pierwszy sygnał jak zaczęłam wszystkim mówić, że Coca Cola zmieniła chyba przepis bo zupełnie inaczej smakuje a dopiero koleżanka zasugerowała zże to może mi się smak zmienił i zrobiłam test i faktycznie już wiem skąd ta zmiana;) Bella galleria; wiem co przeżywasz. Ja nigdy nie pomyślałam że po trzech zdrowych ciążach może mnie spotkać poronienie i to dość późno bo w 9. tygodniu :( Ja nikomu nie zamierzam narazie mówić. Boję się. Może po pierwszym usg powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puchatka ja tam uwielbiam Colę nadal. O zgrozo bo to sam syf. Kawę też piję ale słaba taką zbożową bardziej albo z cykorią i dużą ilością mleka. Ogólnie słodkie to moja zmora. To raczej za wcześnie na ciążowe zachcianki ale mogłabym się żywić czekolada zapijać ją colą i przegryzać lodami i by mnie nie zemdliło. Jedyne co mi przeszkadza to ze niektóre rzeczy pachną bardziej intensywnie niż przed ciążą. U mnie pierwszy objaw to były piersi które się powiększyły o 2 rozmiary i zaczęły boleć. I pierwsze kilka dni wymiotowałam ale nie wiem czy to ciąża czy się strułam ? Potem doszła senność i zmęczenie i to w zasadzie tyle. I tak sporo. Pamiętam poprzednią ciążę to kawa mi smakowała jakby ktoś dolał do niej ocet a potem się rozchorowałam po tej kawie i wymiotowałam cały dzień. Planowaliście kolejnego malucha? My bardzo chcieliśmy ale wyszło nam za 1 razem i jesteśmy w ogromnym szoku bo liczyłam ze uda się z terminem na marzec, kwiecień albo maj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puchatka Kubusia
Ja też uwielbiam słodkie zamiast kawy piję gorącą czekoladę albo też zbożową. Ale ostatnio ciągnie mnie bardzo do owoców więc zdecydowanie zdrowszy ten rodzaj słodyczy. Oczywiście najlepiej smakuje sałatka owocowa z bitą śmietaną :P tak w zasadzie to nie mam jakichś zachcianek . My się staraliśmy o dziecko i udało się prawie od razu po poronieniu bo poroniłam w styczniu i jestem już w ciązy znowu oby oby oby! tym razem wszystko było ok. Bardzo marzymy o dużej rodzinie i 4 pociechy to tak w sam raz:) grudzien to piękna pora święta itd my wszyscy jesteśmy urodzeni w miesiącach listopad-luty i trochę żałuję że nigdy nie możemy zrobić żadnych urodzin przy grillu w ogrodzie, ale z drugiej strony jakbym miała teraz termin na jakiś wiosenno- letni miesiąc to dziwnie by to jakoś było;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas terminy urodzin rozciągnięte w ciągu roku od wiosny do jesienie, ale zimowego solenizanta jeszcze nie było. Też mi się podobają duże rodziny, chociaż nieraz uszy puchną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja uwielbiam kawe teraz przeszlam na zbozowa ale strasznie mnie korci czasem napic sie normalna z mleczkiem ,co myslicie???moge raz na jakis czas??? Ja szczerze mowiac boje sie cieszyc ta ciaza ,ostatnio to az tanczylam ze szczescia ale po ostatnim poronieniu ciagle mysle pesymistycznie,mam nadzieje ze w srode u gina na usg uslysze pocieszajace nowiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha kochane powiedzcie mi czy wy macie bole w jajnikach ja na piczatku mialam gorsze teraz mi troche zelzalo ale jak duzo chodze to nadal boli,nie jest to silny bol ale jest a ja juz na zimne dmucham,bardziej mnie chyba boli lewa strona ta z ktorwj bylo jajeczkowanie,czy to normalne????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puchatka Kubusia
Kawy możesz się czasami napić! Ja w poprzednich ciążach piłam kawę codziennie rano niby to używka ale bez przesady nie jakaś specjalnie mocna, bardziej martwiłabym się o alkohol czy fajki ale kawa to tylko kawa, jeśli dodatkowo nie pijesz codziennie tylko chcesz się jej napić od czasu do czasu to jak najbardziej Ok. Ja nie piję teraz normalnej kawy ale przestalłam niezależnie od ciąży, po prostu któregoś dnia bardziej posmakowała mi gorąca czekolada i tak już zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puchatka Kubusia
Co do bóli w jajnikach to mnie pobolewa podbrzusze i okolice jajników, niby te bóle miałam w każdej jednej ciąży i były wyjątkowo uporczywe ale mimo to tym razem trochę mnie to męczy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puchatka ja tam zniose wszystko moze bolec chcialam tylko wiedziec czy to normalne ale widze ze Ty mialas w kazdej ciazy wiec troche odpuscily mi nerwy Musze chyba wyluzowac i przestac sie bac ale nie jest mi latwo po istatnim horrorze dziekuje za pomoc ,jak usg wyjdzie ok to chyba powiem mezowi a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puchatka Kubusia
Ja na bank po usg powiem. Ja będę mieć pierwsze usg ok 12 tygodnia może trochę wcześniej ale sama nic nie chcę przyspieszać. Jakoś wytrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam w ta srode usg ,jestem troche do tego zmuszona w zwiazku z praca,jestem tlumaczem i sporo podrozuje sa to nieraz loty dwa razy w tygodniu,piniewaz ostatnio poronienie nastapilo bezposrednio po locie samolotem tym razem nigdzie nie polece,musze wiec przyniesc do szefa zaswiadczenie ze jestem w ciazy. Chcialabym to jeszcze w pracy zachowac w tajemnicy ale sie nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Ja miałam iść na wizytę dopiero za tydzień w poniedziałek, ale już jutro spróbuję się gdzieś dostać:( Wczoraj wieczorem miałam na bieliźnie malusieńką różową plamkę...później już nic, całą noc nic, a z rana dzisiaj tylko na papierze brązowy śluz, ale na bieliźnie czysto...i cały dzień znów mam czysto... hmmm tylko, że ja mam pracę fizyczną i się boję że nie dotrzymam do następnego poniedziałku:( Mąż stwierdził że mam gdzieś szukać wizyty na jutro i zwolni się z pracy i pojedziemy. Dziewczyny, myślicie, że to coś złego? W pierwszej ciąży w tym samym dniu cyklu też miałam ale jedną wielką kroplę czystej krwi a później już nic, potem na usg wyszło, że to był krwiak i brałam dufaston...boję się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabet tylko spokojnie,takie niewielkie krwawienie nic nie znaczy ale zrobisz dobrze jak pojdziesz jutro do ginekologa i sie upewnisz, lez duzo i odpoczywaj!!!!! Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie plamień nie było, tylko ciągle ten śluz, wiecznie wilgotno. idzie się przyzwyczaić, brzusio pobolewa a biust to już w ogóle. dziś miałam okropny odrzut od jedzenia strasznie mnie zemdlilo od sosu w pulpecikach... bleee straszne uczucie. Jutro rozpoczynam 5 tydzień :) jeszcze tydzień i w końcu upragniona wizyta u gina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ohoj (jak mawiał Krecik) :) Witam nowe dziewczyny. Ja od wczoraj mam takie wzdecia ze ledwo chodze. Ciagle mi sie odbija, mam jakąs nadkwasnosc w buzi i ogolnie chyba zaczynam girzej funkcjonowac. Planowlam wizyte na piatek ale chyba pojde w środe. jutro zaczynam 7 tydzien. Moze juz cos bedzie słychac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pro Vitamina a ja zaczelam 6tc i w srode bedzie 6t i 5dni i tez chce zobaczyc bijace serduszko ale nie wiem czy to nie za wczesnie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunflowersun
bella galleria u mnie w 5t 5d serduszka nie było widać, ale był pęcherzyk - lekarz powiedział że na ten etap wszystko ok. Ja mam długie cykle, jak są krótkie 28 to w tym momencie i serduszko można zobaczyć, ale to różnie bywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunflowersun
Elizabet będzie dobrze! Idź do lekarza, niektóre dziewczyny plamią przez pierwsze miesiące a dzieciątka mają się dobrze, nie ma reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elisabeth ja takie brązowe plamienia miałam do 10 tc. Ciągle biegałam na usg i było wszystko ok. Duphaston dostałam najpierw 2 tab, a później 3 tabl. Te plamienia raz były raz nie. Teraz już półmetek i wszystko ok. Wiec głowa do góry. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo bym chciala zobaczyc serduszko a jeszcze bardziej uslyszec ze wszystko jest dobrze z moja fasolka.Musze czekac i nie wariowac choc nie jest mi latwo,przechodze z histerii w radosc haha zobaczymy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×