Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość gość
zxc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolka Ty biegaj jak najszybciej do szpitala. Ja nie chce Cie straszyc ale lepiej takie rzeczy sprawdzic i zbadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I już pewnie dziś postów u mnie widać nie będzie na kafe...coraz bardziej mnie denerwuje to forum, bo to jest nagminne... Miłego popołudnia i wieczorka, pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnbvcbvccccccc
b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabet mnie też to strasznie wkurza bo ja nawet swoich postów już nie widzę.... Wiola jak się czujesz coś lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny miałam badanie zwykłe oraz usg lekarz który mnie badał to stwierdził tak z karty ciąży wynika 12tc a na usg u niego 7tc i5 dz i brak echa zarodka . Plamienie bo pękło naczynko , jedyne co to wrócic do domu i czekać do pon na bhcg lub porządne krwawienie bo to z czym sie zglosiłam to nic niepokojącego . Dzis krwawienie przy oddawaniu moczu dośc obfite wraz ze skrzepami ale podpaska czysta, brzuch boli jak przy @ lub porodzie. Ale co zrobić czekam az mnie zaleje bo w szpitalach same konowały! Ado tego jeszcze mąż w pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola z tego co piszesz znaczy ze ciaza przestala sie rozwijac w tym 7tyg i 5 dniu a wczesniej na usg nic nie wykazywalo? Czy Ty nie mialas od tego czasu robionego usg? I teraz co , masz czekac nie wiadomo ile az moze poronisz i sama sie oczyscisz? To jest poprostu jakies chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam wczesniej robione usg ale mój prowadzący lekarz badając mnie stwierdził że ciąza jest zbyt młoda i że nic jeszcze nie widac oprócz pęcherzyka , to był 29 kwiecien a nastepna wizyte miałam 25 maja wiec na tej wizycie lekarz stwierdził ze nadal b.mało widać i skierował mnie na bete wiec w pon poszłam zrobić ale ze to teraz świeta to nastepna beta w pon . A że miedzy czasie wyszło to plamienie i cała reszta no to już dalej radź se sama :(To jest jakaś masakra! Niewiem już sama co mam robić , mąż w pracy a w domu 2 dzieci ! Siedze i odchodze od zmysłów !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolka - to faktycznie w kropce :(( ja mam termin na ten sam dzien co Ty tak 13-14 i tez na poczatku mialam jazdy bo pierw nic nie bylo widac potem pechrzyk bez zarodka i to bylo jakos w polowie kwietnia, potem mialam wizyte 8 maja w 9 tyg i byl juz maluch 2cm... wiec moze jeszcze mlodsza ta Twoja ciaza nie wiem dziwne skad te skrzepy - a maz nie moze sie zerwac z pracy, nie dziwie sie ostatnio sama czekalam na swojego z dziecmi jak plaminlam by jechac do szpitala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie że nie da rady , bo odrazu zwolnią wiecie jak to jest! Jeszcze by tego brakowało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolka....powinnaś jechać do pierwszego lepszego szpitala na izbę przyjęć. Mi lekarz mówił kiedyś, że jak są plamienia/krwawienia a nie boli brzuch, to nie ma sie czym martwić, gorzej jak są plamienia i ból brzucha, wtedy jest duże prawdopodobieństwo poronienia. U mnie to się zgodziło. Pierwsza poroniona ciąża- cały dzień bolał mnie brzuch, potem krwawienie, druga, plamienie i bez bólu brzucha, zatrzymali mnie tylko w szpitalu na obserwacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny słyszałyście o tym że dziewczynki są silniejsze? np urodzone za wcześnie dają sobie lepiej radę niż chłopcy? słyszałam takie coś już od paru osób i chciała zapytać czy Wam nie obiło się coś podobnego o uszy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda...tak, właśnie jak leżałam w szpitalu z plamieniem to koleżanka właśnie mi powiedziała, że jak to dziewczynka to będzie wszystko dobrze, bo dziewczynki są silniejsze i przeżywają takie ekscesy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie też tak słyszałam że to prawda hmmm to po moich ekscesach wychodzi na to że dziewczynka ale ja i tak mam przeczucie że chłopak :) zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiolka037 skoncz juz bo tego sie sluchac nie da. jak krwawisz to nie siedz na necie i nie oczekuj wspolczucia tylko lec do szpitala i walcz o swoje. zaden oddzial cie nie wygoni jesli masz krwawienia echa zarodka nie slychac itp. mnie z bolem brzucha polozyli do szpitala a okazalo sie ze to sie poprostu macica rozciaga. to nie wydziwiaj bo juz zal mi tego sluchac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Trochę optymistycznych wieści ode mnie. Zrobiłam badania przesiewowe, wyszły w porządku. Mój maluch ma już 57mm. Jest tak super spokojny, że przez całe badanie pomachał tylko nogą. Chyba wykończyło go ganianie po sklepach (mnie też). Wrzucam wyniki, bo pewnie będziemy teraz porównywać: serduszko: 165 ud/min NT 1,3 mm Wyniki dla 30-latki: Zespół Downa - podstawowe 1:622, obliczone 1:12443 Zespół Edwardsa - podstawowe 1:1469, obliczone 1:16182 Zespół Pataua - podstawowe 1:4621, obliczone 1:92426 W stosunku do OM rozwój dziecka jest o 4 dni do przodu. Awansowałam na naszej liście z TP na 9 grudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiola87, niech już ja będę katem. Rozmiar płodu wskazuje, że przestał się rozwijac kilka tygodni temu, brak echa, że obumarł. Norma bHCG wskazywała 6-7 tydzień ciąży, nie 12. Druga beta w pon. jak mniemam ma być gwoździem do trumny (i całkowitej pewności, że tej ciąży już nie ma). Krwawienie ze skrzepami wskazuje na poronienie samoistne, zwłaszcza przy bólach jakie opisujesz. Jeśli masz cień nadziei, że jest to może ciąża o miesiąc młodsza, to leć do tego cholernego szpitala, zostaw dzieci u sąsiadki, zrób cokolwiek tylko nie siedź. Swoją drogą uważam za skrajnie okrutne, że tego co napisałam ja, nie powiedział Ci lekarz, połozna, ktokolwiek, tak żebys wiedziała co się dzieje. Boże... przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
justyszczak napisałas prawde, to samo uwazam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarne_Oczy100- super wieści, a wyniki masz super:D Ja jak dla 35-latki też miałam w porządku i tego się trzymam, zresztą nie ma innej opcji, opisywałam wyniki we wtorek:) Justyszak.----obawiam, się napisałaś prawdę :( Nie pisałam tego bo miałam nadzieję, że ta ciąża Wioli jest po prostu młodsza....:( I może lekarz też się tym sugerował? Nie zmienia to faktu, że konieczny jest szpital...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfd346
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hęęęęęęęęęę
hm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem tylko,a wrecz w pale mi sie nie miesci co za konowal odsyla w takim ukladzie do domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutno na tym forum.. Az glupio sie chwalic ze po wizycie jest wszystko w jak najlepszym porzadku, pierwszy raz widzialam jak moj Babelek macha raczkami :) d*pka juz od dawna nie biore, samopoczucie tez bardzo dobre.. Oby tak do porodu. Teraz tylko czekanie na usg genetyczne. Milego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabet, właśnie, widziałaś? Masz mniejszego dzidziusia ale termin porodu wcześniej niż ja :) Nie wiem jak to liczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bbbbbbbbbbbbbbb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×