Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Pracowita ..

Lekarz rodzinny KIELCE

Polecane posty

Gość Pracowita ..

Temat skierowany do osób z Kielc i okolic. Mianowicie niedawno przeprowadziłam się do Kielc. Szukam dobrego lekarza rodzinnego, który przyjmuje prywatnie. Czy możecie mi polecić kogoś zaufanego?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chodzę do omegi
na jagielońskiej w cefarmie, to przychodnia prywatna jak masz ubezpieczenie prywatne to akceptują (ja medicaver) lub kartą czy gotówką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do jakiego lekarza chodzisz w tym centrum medycznym? chodzi mi o lekarza rodzinnego, widzę, że maja tylko dwóch a informacji na internecie za wiele nie ma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chodzę do omegi
więcej jest, w różne dni przyjmują, a z ogólnych kosakowskiego nie polecam chyba, że zwolnienie potrzebne łatwo mu kit wcisnąć chłop osłuchiwać nie umie, nie rozpoznał mi kiedyś zapalenia oskszeli, często do dyrektorki chodzę, dobra lekark

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anna Walczak-Bomska wyjatkowo bezczelna Pani Doktor, tej z pewnoscia nie polecam, choc podczas prywatnej wizyty moze byc bardzo mila, jak wiekszosc tego typu pseudo lekarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migmi
Ja też odradzam leczenie u tej mściwej, aroganckiej baby. Trzymajcie się od niej z daleka. Takich przykrych dla pacjentów lekarzy powinno się eliminować z zawodu. Pacjenci nie będą jej w życiu przeszkadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodze do p.Doktor Anny Bomskiej i wcale nie jest arogancka jedna z milych lekarzy i bardzo sympatyczna i nie chodze prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarz chyba tylko dla pieniędzy, na pewno nie z powołania! Nie wiem dlaczego nie ma selekcji lekarzy przed ich zatrudnieniem. Nad wyraz nieuprzejma i niemiła, badanie przeprowadzone chyba na wyścigi choć nie było innych pacjentów. Powinny obowiązywać jakieś standardy obsługi pacjentów i takie chamstwo nie powinno mieć miejsca! Pani ta sprawia wrażenie że pracuje za karę, że ktoś ją zmusza do odbywania dyżuru... A za takie weekendowe dyżury stawka za godzinę jest przecież nieźle wysoka, w tym przypadku złamanego grosza nie warta! Że też pieniądze z podatków idą na takie pomyłki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo niesympatyczna i niekompetentna "lekarka" powiedziałabym wręcz obcesowa mowa oczywiście o wspomnianej Pani doktor na którą miałam nieszczęście natrafić oby jak najmniej takich lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klarabeata
lekarki rodzinne to Żydówki więc to normalne że nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZXC

Również nie polecam dr. Bomskiej. Zachowuje się jak mały, rozwydrzony dzieciak który jest wiecznie niezadowolony z tego że żyje. Wiedzę może i ma ale cóż nam po takim lekarzu z zerowym podejściem do ludzi? Bezczelna, chamska i arogancka baba. Dziwię się że ona jeszcze leczy ludzi w dzisiejszych czasach, kiedy to serdeczność wkracza na salony. Poniżanie ludzi to jedno z zajęć które p. doktor wykonuje najchętniej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja O.

Nie polecam lek. Anny Katarzyny Walczak-Bomskiej. Odwiedziłam ją wczoraj w przychodni w Nowinach. Przyszłam z ogromnym bólem kręgosłupa, prawie zasłabłam na korytarzu... byłam zarejestrowana na około godzine 15. Gdy zobaczyłam uchylone drzwi gabinetu tej Pani, zapytałam czy mogę wejść. Niestety nie uzyskałam odpowiedzi. Zapytałam więc kolejny raz, ale również cisza. Zapytałam trzeci raz, ale również brak odpowiedzi. Dodam tylko, że byłam godzinę przed czasem, bo miałam nadzieję, że ktoś mnie szybciej przyjmie, no ale dobrze. W tym czasie Pani Anna Walczak- Bomska nie miała żadnego pacjenta, wnioskuje więc, że nie przyszli. Przez ponad godzine była sama w swoim gabinecie. Czekałam na swoją kolej i godzinę 15. Gdy weszłam po trzech nieudanych próbach wejścia do jej gabinetu, Pani Anna Walczak-Bomska stwierdziła, że nie ma mnie w komputerze, wstała otworzyła drzwi i kazała wyjść. Ludzie czekający na korytarzu, byli w szoku jak można tak potraktować osobę po której ewidentnie widać, że trzeba jej pomóc. Było to bardzo niemiłe. Rozumiem, że ta Pani ma płacone za godziny a nie od ilości osób jaką przyjmuje, ale z takim chamstwem jeszcze nigdy się nie spotkałam. Na szczęście trafiłam w ręce świetnego lekarza Pana Kowalczyka, który również pracuje w przychodni w Nowinach i jest lekarzem z powołania a nie tylko dla pieniędzy i w porównaniu do Pani Anny Walczak-Bomskiej dużo pracuje a nie tylko zamyka drzwi i siedzi w pokoju nie robiąc kompletnie nic. Miesiąc temu również odwiedziłam Panią Annę Walczak- Bomską i w czasie badań wyjeła telefon i rozmawiała ze swoim dzieckiem, kompletnie nie zwracając na mnie uwagi. Każda wizyta jest potwierdzona w karcie pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem w stanie polecić pediatry na nfz, ale jeśli szukacie pediatry prywatnie, polecam kontakt z doktor Wójcicką. Ma swój gabinet w nowym budynku na Okrzei https://www.pediatrakielce.com/ Na stronie jest kontakt.

Świetna specjalistka. Podejście do pacjenta i rodzica na najwyższym poziomie i do tego rzeczowa i konkretna.

Lubi dzieci, dzieci lubią ją. Tak wiec nie boją się wizyt. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×