Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość k.s.a

Administracja na politechnice śląskiej

Polecane posty

Gość gość
miał ktoś bezpieczeństwo publiczne z panią Gembalską-Kwiecień? jak wrażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaretka93
Referaty do przygotowania i wygłoszenia z pamięci. Poza tym marudne babsko. Czeka mnie z nią bezpieczeństwo wewnętrzne na 2 roku mgr z zarządzania. Liczę, że przepisze ocenę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim razie mam nadzieję, Margaretka93, że ci się uda przepisać tę ocenę :) A wiesz może jak wygląda u niej kolokwium? My mamy mieć z nią kolokwium... Jak ze zdawalnością u niej? Uwaliła kogoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciężko było u Gembalskiej zaliczyć te prezentacje? Bardzo się czepiała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wyglądają obrony? Jak jest z kolejnymi terminami? Czy tak naprawdę bardzo trudno się obronić za pierwszym razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma żadnego problemu, 99,5 % ludzi się broni za pierwszym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
administracja na politechnice...brzmi jak kuriozum;p Dziwię się uczelni, że takie coś wprowadzili. Wykładowcy muszą się nieźle śmiać między sobą. Słyszałem też o marketingu i zarządzaniu na wydziale oceanografii. Na pewno wykształcą nam wybitnych fachowców;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość na 5
Nikt się nie śmieje cymbale tylko ty! program 3 letni na kierunku Administracja Publiczna na polibudzie jest lepiej opracowany niż na Uniwersytecie Sląskim. Ponadto wykładowcy bardzo lubią studentów zaoczych, za dziennymi nie przepadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba powiedziała to osoba na studiach albo po studiach zaocznych. Tak samo osoby z dziennych mogą powiedzieć że wykładowcy lubią dziennych a zaocznych nie. Nie wchodźmy w to czy wykładowcy lubią czy nie lubią dziennych/zaocznych tylko piszmy jak naprawdę wygląda ten kierunek na polibudzie. Prawdopodobnie mamy lepszy program ale czasami zajęcia są robione w formie olewania co niestety nie skutkuje najlepiej na przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma ktoś złoty rady jak dobrze wypaść na egzaminie na licencjata? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś ze starszych roczników jest w stanie podzielić się jakimiś przydatnymi materiałami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak bylo we wczesniejszych komentarzach starsze roczniki ostatnio wolą żeby do nich podejsc na korytarzu i o to osobiście zagadać :) a jak chcesz notatki to udostepnij swojego meila moze ktos ci jednak cos wysle i napisz z ktorego roku chcesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaretka93
Właśnie, podaj meila i napisz co chcesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aleksandra97@poczta.onet.pl Najlepiej 1-szy rok. W październiku dopiero zaczynam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ma ktoś jakieś informacje na temat dr inż. Maciej Wolny statystyka matematyczna na mgr z administracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margarerka93
Polibuda chyba nie ma mgr z administracji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi dokładnie o zarządzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwonemigdały
Witam, również jestem ciekawa wszelkich informacji odnośnie drugiego stopnia z zarządzania na Polsl :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magisterka w porównaniu do licencjatu to przepaść. Cały czas projekty, prezentacje itp. Na licencjacie było wszystko (albo prawie wszystko) podane na tacy. Na magisterce wymaga się więcej pracy własnej od studenta, Na początku to trochę zraża, ale później jakoś leci. W sumie 2 lata zleciały tak szybo... Na dzień dobry dopadła nas statystyka matematyczna, 99% osób na pierwszych zajęciach zadawało sobie pytanie: "...Boże, co ja tu robię...?" Ale jak zwykle starach miał wielkie oczy. Wszystko szło przeskoczyć. Co do egzaminu dyplomowego UWAGA! jak będziecie się zapisywać w drugim roku na seminarium dyplomowe, zwracać uwagę, z jakiej katedry jest prowadzący, gdyż egzamin zdaje się na zasadach obowiązujących na danej katedrze. Pomimo, ze byłam na kierunku zarządzanie kadrami, to zdawałam egzamin na katedrze zarządzania produkcją, gdyż z tej katedry był prowadzący seminarium i tym samym promotorzy i recenzenci. Najłatwiej mieli ci, którzy mieli promotora z katedr tzw :miękkich". Nas nikt o tym nie uprzedził i nie wiedzieliśmy czym się kierować przy wyborze seminarium. Nie muszę mówić, że "zarządzanie produkcją" jest katedrą "ścisłą" i łatwo nie było... Większość broniła się we wrześniu i grudniu. Z innych katedr w lipcu już mieli to za sobą. Osobiście polecam uczelnię i kierunek. Większość wykładowców poważnie podchodziła do swojej pracy i dzięki temu wiele wyniosłam z tych studiów. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0/100000000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś zaczyna w pazdzierniku administracje na pol sl ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaczynam dzienne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ives i sth_new możecie powiedzieć cos wiecje przesłac jakies notatki ? Mozna sie z wami jakos skontaktować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie wszystkich :) Miał ktoś z Was prawo cywilne z dr Jarosławem Antoniukiem? Jak z zaliczeniem? Macie może jakieś notatki? Bo ten przedmiot wydaje mi się jakiś dziwny i trudny ;p proszę o info tu albo na maila piter123413@wp.pl z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma się czego bać, z prawa cywilnego robi test ABC i jeśli uwazalas/es na wykładach i trochę poczytasz kodeks to dasz radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sem5adm
Polecam przeczytać też zbiór testów od dr Antoniuka. Na tej podstawie układa pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś ma jakies materiały testy dotyczące egzaminie z prawa cywilnego z Antoniukiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sadiee

halo, a wybiera się ktoś na Administrację na WSEH w Bielsku-Białej? otwiera się od tego roku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×