Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość jaki ma być0000

Jaki telefon/smartfon polecacie?

Polecane posty

Gość Emmillyy

Ja mam blackberry ten nowy z androidem i spokojnie mi 2 dni trzyma bateria. Używam go do pracy, pojęcia nie macie jak taka klawiatura ułatwia pisanie maili ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgosa

zdecydowałam się na ten blackberry, bałam się, że długo mi zajmie przypomnienie sobie jak to było z tą klawiaturą ale okazuje się, że jet to dużo łatwiejsze niż myślałam, szybciej piszę i bez błędów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

a wielkość wyświetlacza jak dla ciebie jest ok ? pytam bo chciałbym kupić ten biznesowy telefon.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgosa

jest ok, nawet mniejszy niż telefon który mialam wcześniej więc nawet na upartego w kieszeni można nosić, to co mi się podoba to to że tak szybko dziala i że ma dodatkowe zabepieczenia danych, a sporo poufnych wysyłam przez telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vateri

Prowadzę niewielką firmę i niedawno zdecydowałem się na zmianę naszych telefonów właśnie na BlackBerry. Bardzo sobie chwalę, zdecydowanie łatwiej ogarnąć wszelkie sprawy mailowe (klawiatura to zbawienie), wyświetlacz jak najbardziej ok, no i BATERIA MARZENIE! telefon jest w ciągłym użyciu, a bateria trzyma nawet dwa dni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita89

Nieźle, 2 dni. Ja swój telefon czasami ładuję 2 raz dziennie. A jak z bezpieczeństwem danych w takim telefonie? Są jakieś zabezpieczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajra

Ma dużo zabezpieczeń, fajne jest to, ze ma takie przyciemnianie ekranu jak np w tramwaju czytasz służbowe maile, wtedy nkt wścibski nie patrz ci się w ekran. Poczytaj sobie na stronie producenta o bezpieczeństwie, pan w sklpeie mi mówił, że to obecnie najlepiej zabezpieczony telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smarytanka
Dnia 27.08.2019 o 00:04, Gość Vateri napisał:

Prowadzę niewielką firmę i niedawno zdecydowałem się na zmianę naszych telefonów właśnie na BlackBerry. Bardzo sobie chwalę, zdecydowanie łatwiej ogarnąć wszelkie sprawy mailowe (klawiatura to zbawienie), wyświetlacz jak najbardziej ok, no i BATERIA MARZENIE! telefon jest w ciągłym użyciu, a bateria trzyma nawet dwa dni. 

A które masz? U nas właśnie zamówili BlackBerry Key2 i powiem szczerze że już nie moge się doczekać. Szczególnie że to dualsim więc bedę mogła korzystać zarówno służbowo jak i prywatnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znajka

Ej te Key2 to te z fizyczną klawiatura? Zawsze się zastanawiałam jak bardzo to jest wygodne. Dużo osób mówi że znacznie poprawie to komfort korzystania z tel. Też tak uważacie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deborah

Ja osobiście nie lubię klawiatury mechanicznej. Wciskanie przycisków, nietrafianie w nie, zawsze byl jakiś problem z tym. Ja osobiście polecam niedrogi telefon lg q6, gdyż bardzo fjanie się sprawuje, ma piękną - dużą rozdzielność, FullVision ekran, dzięki temu mimo że telefon jest całkiem kompaktowy to ekran wydaje się całkiem spory. Ja mam go na umowie abonamenckiej w Play, ale z tego co wiem to do 650 zł można go kupić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alonso
Dnia 29.07.2019 o 11:02, Gość rgosa napisał:

długo Ci bateria w tym telefonie trzyma? Mój smartfon to ładuję 2 ray dziennie nawet, masakra, jak mam duzo służbowych spraw do załatwienia to jest problem szczególnie w podróży

tez mam takiego Key2 w robocie i raz na 2-3 dni ładuje a dzwonie z niego non stop , wiec baterie ma super 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lobsterka

myślicie że ten blackberry nada się na telefon firmowy? Mam taką pracę że dużo poufnych danych leci przez mojego maila a nie raz muszę wysyłać z komórki, dlatgo szukam telefonu z lepszą ochroną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angie

One są mega bezpieczne, ja często czytam dokumenty firmowe na szybko w różnych miejscach i żeby nie było widać na laptopie to biorę swojego BB i włączam taką opcje do przyciemniania ekranu żeby nic nie było widać dla ludzi, którzy stoją blisko mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lobsterka

kupiłam i od prawie miesiąca używam, do zastosowania firmowego jak najbardzij ok, cieszę się, ze ma tyle funkcji dodatkowych, które dbają o bezpieczeństwo danych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luizka89

Xiaomi też są spoko, ja sobie kupiłam nie dawno w Bestcena.pl, tam warto poszukac smartfona, mają korzystne ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElkaOnyk
Dnia 27.10.2019 o 18:02, Gość lobsterka napisał:

kupiłam i od prawie miesiąca używam, do zastosowania firmowego jak najbardziej ok, cieszę się, ze ma tyle funkcji dodatkowych, które dbają o bezpieczeństwo danych

A który BlackBerry masz, ten Key2? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lobsterka
Dnia 30.10.2019 o 22:04, Gość ElkaOnyk napisał:

A który BlackBerry masz, ten Key2? 

tak, key2, bardzo udany model, wygodnie mi się z niego korzysta, szybko działa, nie łapie zawiech, da się szybko i sprawnie napisać maila służbowego, na czym mi bardzo zależało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc


czyli warto kupić BB key 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz
Dnia 12.09.2019 o 22:01, Gość lobsterka napisał:

myślicie że ten blackberry nada się na telefon firmowy? Mam taką pracę że dużo poufnych danych leci przez mojego maila a nie raz muszę wysyłać z komórki, dlatgo szukam telefonu z lepszą ochroną

On jest idealny na służbowy tel. Powiem wam, że można sobie wszystkie dane bezpiecznie trzymać i bez problemu pracuje nawet przy wiekszej ilosci jednoczesnie dzialajacych aplikacji. Wszystkie maile sa na biezaco a ja jestem bardzo zadowolona. Mam model Key2. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maxx

Ja mam Huawei mate 20, tego dokładnie www.play.pl/telefony/huawei/huawei-mate-20-pro/
I chyba nie mogłem zrobić lepszego zakupu w tej cenie. Aparat robi świetne zdjęcia, z cudowną głębią koloru
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modliszka
Dnia 2.12.2019 o 08:16, Gość zaraz napisał:

On jest idealny na służbowy tel. Powiem wam, że można sobie wszystkie dane bezpiecznie trzymać i bez problemu pracuje nawet przy wiekszej ilosci jednoczesnie dzialajacych aplikacji. Wszystkie maile sa na biezaco a ja jestem bardzo zadowolona. Mam model Key2. 

Te BackBerry są na androidzie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parawanka
Dnia 16.12.2019 o 08:03, Gość modliszka napisał:

Te BackBerry są na androidzie? 

Tak BackBerry mam od miesiąca. Jest na najnowszym androidzie. Martwiłam się czy nie będzie się nic wieszać przy tak intensywnym jak moje użytkowaniu ale wszystko jest idealnie. Nawet jak korzystam z wielu aplikacji jednocześnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sevia

Ja akurat polecam wszelkie huaweie, gdyż są to najtańsze telefony pod względem jakości.
Choćby taki  Huawei p30 pro, który ma nheisamowity aparat a w porównaniu z niektórymi Iphonami cenowo jest tani i niezawodny. Bardzo polecam, pomimo, że ten model akurat nie jest super tani to w umowie play, przy miesięcznej spłacie wcale nie wychodzi dużo drożej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nsawi

Ja mam Huaweia mate 20 pro, mialem lite i bardzo sobie chwalę. Aparat bardzo dobry. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mosie222
48 minut temu, Gość Sevia napisał:

Ja akurat polecam wszelkie huaweie, gdyż są to najtańsze telefony pod względem jakości.
Choćby taki  Huawei p30 pro, który ma nheisamowity aparat a w porównaniu z niektórymi Iphonami cenowo jest tani i niezawodny. Bardzo polecam, pomimo, że ten model akurat nie jest super tani to w umowie play, przy miesięcznej spłacie wcale nie wychodzi dużo drożej

Oj akurat cena taka jak iPhone 11 pro i sama 11. Przeszło 3 tys. Ale ja również polecam. Nie jestem przekonany do Iphona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od niedawna mam Alcatel 1S z tego roku w nowej odsłonie i jestem nim zachwycona. Robi świetne zdjęcia, ma trzy aparaty tylne i jeden z przodu. Jest wytrzymały, bo po naładowaniu spokojnie wystarcza na cały dzień. Android oczywiście 10 i dual sim. Bardzo warto wziąć go pod uwagę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dosyć sporo teraz czytam o tych telefonach alcatel. W sensie sporo osób zaczyna o nich mówić i ciekawe jestem jak pod względem performance daje radę ta marka? Coś ktoś wie?
Z innej strony zastanawiam się nad spróbowaniem lg g8x 
https://www.play.pl/telefony/lg/lg-g8x/ tu możecie zobaczyć, że telefon ma podwójny wyświetlacz, któy można dołączyć albo działać jedynie na jednym i dodatkowo ma jeszcze panel OLED. Zastanawiam się, czy ten dualscreen nei będzie przypadkiem rewolucjolnizujący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam alcatel 3L 2020 i syn ma 1S 2020. Oba jak najbardziej warte uwagi, zwłaszcza, ze to telefony za 500-600 zł. Przyznam szczerze, że cudów nie oczekiwałam, ale działają płynnie, robią świetne zdjęcia. Jakość dźwieku przy rozmowie też jest jak najbardziej dobra. Udźwigną sporo aplikacji i gier, przynajmniej do tej pory syn jeszcze nie narzeka, że coś nie daje rady 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×