Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciotkaklotkadwa

Beżowy salon - jaki kontrastujacy kolor wybrac

Polecane posty

Gość ciotkaklotkadwa

Ściany mam w kolorze zimnego beżu, meble w odcieniach ciepłego, ciemnego brązu. Nie mogę się zdecydować na kolor dodatków. Chciałabym żeby troche ozywił ten beżowy, nijaki salon. Podoba mi się fuksja i turkus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhdnsvolewjnporknfvdl
śnieżna biel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIopot
fuksja i sliwki fiolety do do szarych albo rudych skór... a do brązów - zieleń ciemna w jakieś złote desenie, ogólnie złoto pasuje.. Moja mama właśnie w tych kolorach ma i wygląda elegancko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciotkaklotkadwa
Jakie konkretnie dodatki w złotym odcieniu ma Twoja mama?? Ja potrzebuje poduszek, nie mam tez bieżnika na ławe czy podkładek, ani zasłon. Nie przepadam za zielenią i czerwienią, łazienke mam juz fioletową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonazajączka
mocny rdzawy kolor+zieleń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciotkaklotkadwa
dzieki, niestety za pomaranczowym takze nie przepadam :o co sadzicie o fuksji lub turkusie?? Podobno ten ostatni juz nie jest w modzie, ale czy warto to brac pod uwage...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chleba i igrzysk :)
u mnie ściany są beżowe - nie lubię ale nie miałam prawa głosu :P Za to miałam prawo przy wyborze dodatków i postawiłam na mocne rdzawe kolory i ciemne brązy. Wygląda fajnie, bo łamie trochę te jasne (do porzygu) ściany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może coś z czerwienią? ja mam takie barwy w salonie i jest ładnie. Tylko nie mozna przesadzić - jesli czerwień to raczej w ramach dodatków, np kup obraz na płótnie od DCN Gallery w tej tonacji i będzie pięknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaangażowana70
Niezależnie od koloru ścian, zawsze można je ożywić obrazami, już ktoś o tym pisał , ja również skorzystałam z oferty DCN Gallery, wybrałam reprodukcję dzieł znanych malarzy, ich jakość jest znakomita a koszt nieduży polecam ich stronę http://www.dcngallery.pl/2/obrazy-na-plotnie/malarstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem beżowy to na tyle wdzięczny kolor, że do niego pasuje właściwie wszystko, dlatego w każdym połączeniu wygląda po prostu dobrze. Może być to zielony, turkusowy, żółty, pomarańczowy :) Jednak zestawiając beżowy z mocniejszym kolorem, nie wolno na pewno przesadzić z ilością dodatków, by nie wprowadzić w pomieszczeniu niepotrzebnego chaosu. Ja osobiście jestem zwolenniczką stonowanych kolorów, które działają na mnie relaksująco. Dlatego też w swoim salonie, wszystko mam w odcieniach beżu i brązów. Jednak najbardziej jestem zadowolona z podłogi, która jest wykona z konglomeratu kwarcytowego firmy Technistone, w tym kolorze http://technistone.com/pl/color/15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manianaa
Ja proponuję się pobawić kreatorem i zamówić próbki farb http://testery-sniezka.pl/ - sama już nie raz miałam tak, że w sklepie mi się kolorek podobał a w domu przy innym świetle już mniej... a tak to sobie można porównać, zestawiać kolory i efekt będzie idealny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkim, którzy mają problem z doborem odpowiedniego koloru polecam wyposażyć się we wzorniki. Sprzedażą takich wzorników zajmuje się firma www.scaffo.com To zdecydowanie ułatwia wybór odpowiedniego koloru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala

Ja wyposażyłam się we wzornik kolorów. Dzięki niemu dobieranie odpowiednich kolorów stało się znacznie łatwiejsze. Jeżeli też jesteście tym zainteresowani to skontaktujcie się z firmą http://scaffo.com/ Od nich można zakupić wzorniki kolorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

A może naklejki na ścianę?Zamawiałam z naklej-to.pl i są świetne!! Łatwo poszło z ich naklejeniem, a trzymają się super. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margarita

Też mam beżowy salon a ożywiłam go czerwonym pledem i poduszkami z miękkiej włóczki z Pracowni Sznurka. Zamawiałam przez ich fanpage, to rękodzieło, więc unikalne. Beż i czerwień świetnie ze sobą współgra. Teraz mam w wazonie bukiet tulipanów w tym kolorze i myślę że tyle kontrastów wystarczy, aby nie przesadzić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×