Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość raz dwa czy wykładowca paczy

Też macie wrażenie, że większość facetów to

Polecane posty

Gość raz dwa czy wykładowca paczy

aroganckie, wyniosłe, złośliwie i wkurwiające świnie ? Czy są w ogóle jakieś unikaty różniące się od opisu :O ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghrrrrrrrr
nie ma z kazdego buractwo wylazi w swoim czasie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zauważyłem - zazwyczaj są zupełnie grzeczni , spokojni i wrażliwi :classic_cool: więc ci z tematu - to jakieś wyjątki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frankfurtynka
ha ha. no owszem, sporo tego chamstwa kroczy naokoło. ale nie ma co gorzknieć, są fajne chłopy. jak na lekarstwo, ale są*. ; > *zajęci/homoseksualiści/niezainteresowani Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci są fajni
tylko trzeba ich umieć używać, jeśli ich dobrze używasz to potrafią Cię naprawdę dobrze bzyknąć i zarabiać na Ciebie kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brązowooka brunetka
Buraczydła cholerne :classic_cool: Czemu faceci sa, jacy są? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raz dwa czy wykładowca paczy
Ooo kolejny przykład- nie dość, że świnie to i kłamliwe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrrrr
jest różnica w byciu dobrym dla drugiej osoby, a byciu "na każde skinienie" - to jest chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30 wiosen
Witam! Kompletnie nie zgadzam się z generalizowaniem przez autorkę tego postu. Sam mam wiele przyjaciółek (by nie było wątpliwości - jestem hetero), pracuję zawodowo, w trakcie dr, jestem zaradny i wszystko potrafię zrobić koło siebie sam (od wyprania po gotowanie i sprzątanie). Szanuję bardzo kobiety, zresztą jak każdego człowieka. Ale nie jestem "medialny" i niestety dla siebie umiem powiedzieć "nie". Jak widać asertywność nie popłaca, bo jakoś dziewczyn (w znaczeniu sympatii) w moim otoczeniu próżno szukać. Sam się zastanawiam z czego to wynika, skoro nawet koleżanki (są już zamężne) chcą mnie wyswatać, bo uważają mnie za przystojnego i świetnie rokującego (nie mi oceniać w tych kategoriach). Niestety dla mnie, mnie nie pociągają imprezy czy błahe problemy. Ale prawdziwe problemy "prawdziwych" ludzi, ich poglądy, hobby i realnie zrównoważone relacje w związku, co wcale nie jest takie oczywiste. Reasumując, proszę nie generalizować. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faceci to:
- gówna - zwierzęta - przygłupy - lenie - buraki - maminsynki - bezuczuciowcy - bezmózgowcy - brudasy - śmierdziele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ! Terenia !
- Śmieci - Debile - Oszołomy - Zje­by

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anelina
im te jaja to czasami mam ochotę odciąć i na wielkanoc sobie przyszykować ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _johny_bravo_
jakie damy tacy gentelmeni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SW 1313
Szkoda, że to właśnie kobiety wiodą prym w wychowywaniu dzieci. Zobaczcie co z tego wychodzi ? Tak jak wyżej napisane. Czyli Wasi potencjalni synowie też będą tacy dla następnego pokolenia kobiet. Marnie Wam wychodzi to wychowywanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ! Terenia !
SW 1313 - Ale chyba biorą przykład z tatusiów, prawda? :O Chyba matka synkom nie da wzoru jak być ekhem "prawdziwym" mężczyzną? :O Myśl zanim coś napiszesz 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SW 1313
Noo to skocz na pedagogikę albo wszystkie pokrewne kierunki kształcenia, na jakimś poważanym unwierze. Zoba ile tam facetów uczy się na przyszłych wychowujących dzieci. Zobacz kadrę akademicką związaną z tymi kierunkami. To one układają sposoby postępowania dla wychowujących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _johny_bravo_
matka hajtneła sie z tym tatusiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SW 1313
Poza tym tutaj nie raz, tutaj na tym forum, można było przeczytać głosy samotnych matek, czasami też nie samotnych. Bzdury tego typu, moje dziecko jest dla mnie wszystkim, jest najważniejsze na świecie, mam po co żyć, jest sensem mojego życia. Jeśli taka matka, tak naskakuję młodemu facetowi, czyniąc z siebie kucharkę, sprzątaczkę, praczkę, kelnerkę dla chłopaka, to nic dziwnego, że później z takimi postawami stykają się kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ! Terenia !
_johny_bravo_ - No a tatuś hajtnął się z matką, ja pie­rdole co to za argumenty z dupy????? :O Jakoś na zachodzie są lepsi faceci a tu w Polce takie szambo, ciekawe czemu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ! Terenia !
SW 1313 - W du­pie mam samotne matki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SW 1313
Oczywiście to przesada z tym zachodem. Ta jakaś moda na rozwody to przyszła do nas z zachodu właśnie. Ludzie w Polsce łapią, że u nas tera tyle rozwodów. Tam jest to normą. Rozwodzą się mężczyźni z kobietami. Oznacza to, że nie są tacy wspaniali jak tam ta z wykrzyknikami napisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _johny_bravo_
lepsi poniewaz? :) wyobraz sobie ze mieszkalem na zachodzie i moze maja fajniejsze ciuchy i lepiej nawijają makaron na uszy spragnionym komplementów niewiastom ale suma sumarum w zwiazkach niczym nie różnią sie od naszych chłopaków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ! Terenia !
_johny_bravo_ - A ty co? Pedał? Może byłeś w związku z jakimś obcokrajowcem? Jak nie, to się Polaczku nie wypowiadaj. Ja znam wiele, wiele Polek które są w związkach mieszanych i za żadne skarby świata nie chcą wracać do polskich buraków 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _johny_bravo_
a sama jestes z polaczkiem czy arabem z uk/de paszportem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ! Terenia !
_johny_bravo_ - Bardziej niż Polaczkami gardzę ciapatymi i murzynami, więc masz moją odpowiedź. Związać się mogłabym się tylko z białym mężczyzną - wtedy zachowam poczucie estetyki, piękna 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×