Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agniesia2509

Czy moje dziecko naprawde dużo waży???

Polecane posty

Gość żaba z buszyc
Martula ale jeśli masz limit 7razy po 120ml to nie dasz 8razy po 210ml-prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgaw
Oczywiscie ze dziecko spasione .Czy wy nie wiecie ze nalazy przynajmiej 4 godzinna przerwe robic .Zoladek musi odpoczac nie nalezy futrowac co 2 godziny . Czy to tak trudno przyznac sie ze dziecko jest za grube . Robicie tylko krzywde dzieciom ,pozniej one cierpia psychicznie i czesto cukrzyce maja . Nie kazdy placz oznacza ze glodne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martula2402
żaba nie chodzi o taka rozbieznoiść.chodzi mi o to ze sztywnio nie trzymam sie tabel.raz dalam 180 ml i zobaczylam ze mala potrzebuje wiecej albo na odwrot czasdem jest tak ze wypije 150 a powinna 210.dziecko normuje sobie ile potrzebuje.tak samo jedno woli jablko drugie banana.trzymanie sie tabel i schematow jest dla mnie smieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martula2402
a co mam zrobic jak np.ma w butli 180 i nie wypije do konca mowi nie i rzuca butla na sile wmuszac?a na drugi dzien wypije te 180.Wy tez nie macie roznych apetytow raz mniej raz wiecej zjecie.bez przesady.trzymajcie sie schematow,schemacikow powodzenia zamiast poznac wlane dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia2509
dzieci sa rózne mój jest duzy ale je 220 ml co 6 7 godz to naprawde tak duzo? daje mu jesc kiedy sie domaga a nie wpycham na siłe... a tak wogóle sa wieksze dzieci bo rodza sie po 5 6 kg jak w szpitalu słyszałam... i jak miały by 6 mc i wazyły by 6 7 kg to by było chyba cos nie tak.... a przychodzac tu do osrodka bedac do tej pory pod reka pediatry dzieciecego mówiacego ze taki juz urok duzego dziecka i mozna cos robic z nadwaga jak pójdzie na nogi a nie teraz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup nową :D
Martula ty to jesteś ograniczona umysłowo prawda? Nikt nie mówi że co do mililitra dziecko ma wypić tyle ile w schemacie ale tak jak dziewczyna napisała nie dasz dwa razy tyle co wolno :O i ty masz dziecko z takim ograniczeniem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup nową :D
Agniesia ale butlą nie karmi się na żądanie :O karmi się w wyznaczonych porach. poza tym co 6-7 godzin? to co to dziecko je 4 razy na dobę? to ci powiem że źle karmisz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja zjadlam
moj synek majac 6 miesiecy mojego odciagnietego mleka jadl 180ml co 2-3 h.od 6 rano do 21.00, i cala noc przesypial a i wazyl 7,500, teraz konczy 7 mies.i wazy 8kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia2509
To mam mu wpychac na siłe? Daje mu jesc jak robi sie głodny a nie bo jest taka pora... Jak jest taka pora to nie chce i wypycha butelke bo nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja córka
agniesia2509 -a oprócz mleka synek je coś jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja zjadlam
uwazam ze powinnas dawac czesciej a np.mniej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia2509
Tak leci mu 7 miesiac wiec juz podaje mu obiadki nie duzo bobovita pół słoiczka czy gotowanej marchwi a w miedzy czasie zje starte jabuszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz dokładnie godziny
Napisz w jakich godzinach i co je twoje dziecko. powinno 4razy mleko po 180 i obiadek. 210 to za dużo :O mniej a częściej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia2509
napisałam juz to wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3465777
Moj tyle nie wazy majac 10 miesiecy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj się autorko! Mój starszy syn urodził się z wagą 3330 g a na 6 msc ważył 8600 g (więc też nie mało). Teraz chudzina ;) Młodszy jak się urodził to wazył 4275 g a na pół roku 9400 g. Dziecko później wolniej przybiera. Na rok miał 12,2 kg. Córka szwagierki z wagą ur. 3030 g karmiona przez 6 msc tylko piersią na pół roku ważyła 9100 g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,mój syn miał rok jak ważył 10 kg więc pól roczne dziecko ważące tyle to bardzo dużo byś później nie szukała ratunku jak zmniejszyć wagę u dziecka'' ale on miał 5 kg jak się urodził ! to co musiałby wcale nie przybierać na wadze bo wasze dzieci są mniejsze? Jest duży chłop ale wg mnie taka jego uroda i nie będzie gruby. Lepiej tak niż wychudzone dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martula2402
kup nowa to chyba Ty jesteś ograniczona.chodzi o to, ze dziecko je tyle ile potrzebuje i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vjbujkiuk
nie porównujcie dzieci karmionych mieszanką z dziećmi karmionymi piersią, ponieważ one mają więcej brązowego tłuszczu takiego jak nabywa dziecko w życiu płodowym, jest go łatwiej spalić i komórki zanikają zupełnie w przeciwieństwie do tłuszczu białego, którego komórki zostają z nami na zawsze, tylko zmniejszają swoją objętość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
mój synek na 6 miesięcy ważył 9800, a waga urodzeniowa to 3540 i 62 cm. Lekarka też powidziała, że to trochę dużo ale stwierdziła, że zna takie dzieci które płaczą jak im się nie da jeść. Powiedziała że mam się nie przejmować bo po 1 roku życia tempo wzrostu wagi się zachamuje. Miała rację na 1 roczek synek ważył 13 kg przy jego wzroście zupełnie nie było tego widać. Na 2 urodziny ważył już tylko 13800 więc przybrał przez rok 800 g. Na 3 urodziny ważył 15 kg. Teraz jest cały czas na 85 centylu i śladu nie ma po pulpeciku z przed kilku lat. Natomiast drugi synek waga urodzenioewa 3640 i 62 cm, obecnie ma 2 latka i waży 11,5 kg. To klasyczny niejadek, czasem mam wrażenie że się złamie bo taki chudy. Robię mu non stop badania bo praktycznie nic nie je. Są dni, że zje 2 butelki mleka i dzubnie trochę warzyw. Mięsko jest beee. Ma non stop niedobór żelaza. Mam dość, nie da się go karmić bo od razu pluje jedzeniem wszędzie. Syropy na apetyt nie pomagają, proźba, przekupstwa, groźba też nie. Ten kto nie ma dziecka niejadka nie umie docenić dziecka które je z apetytem. Nie przejmuj się głupim gadaniem, dziecko potrzebuje to niech je. Potem i tak wszystko zgubi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gngbn
Teraz rodzą się ogromne dzieci. Matki są często otyłe. Otyłość to choroba. Nie obrażajcie się tylko przyjrzyjcie się sobie i dziecku. Tu nie chodzi o krzywe spojrzenie obcych tylko przyłość waszych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsafsafs
przebije się poprzez setkę odpowiedzi? AUTORKO MÓJ KOSTEK WAŻY 10KILO 800 GRAM-10,8 MA ZA TYDZIEN SIEDEM MIESIECY, PODCZAS SZCZEPIENIA W 6 MIESIACU WAZYL 10,2. WAŻYŁ PO PORODZIE 4700:) WIĘC TYLE CO TWÓJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kciukiem mobilna
spaslak :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsafsafs
do gbng rodza się duze dzieci, bo matki karmione są tonami winamin. a jak bylo u mnie? ojciec ma 194cm wzrostu-wiec i dziecko duze. ale nie o tym od 12 tygodnia tak ogromny glod,ze od 3 w nocy zrec. jak na badaniach to plakalam z bólu z glodu, a nikt nie puscil, nikt:( mdlalam i ciagle jesc. nei dalo sie nie zjesc. z przyjemnosci(po najedzeniu) zjadlam moze ze 2 razy. i ciagle wisnie,czeresnie i ciasto drozdzowe. o boze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsafsafs
je 3 butelki 240-250! owoce i obiadek-duzyc cholernie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n o to powodzenia
Dziewczyny dużych dzieci jak autorka nie wysilajcie się i nie piszcie że wszystko jest w normie bo te ograniczone idiotki i tak nie zrozumieją że te dzieci nie są otyłe i nie będą w kolejnych miesiącach :) takie są i z czasem waga już tak nie będzie rosła :) nie trzeba mieć nadwagę żeby urodzić większe dziecko kretynko wyżej, faktem jest że mamusie otyłe rodzą większe dzieci ale te z normalną wagą też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko wszystko jest ok z Twoim synkiem i nie przejmuj sie :) Jakbys napisala na poczatku w inny sposob np; moje dziecko przybiera niepelny kg miesiecznie to moze by to bardziej ogarnely co niektore tutaj ;) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość charaker?
tyle że nie zawsze duża waga urodzeniowa jest przyczyną potem dużej wagi. Jak się daje podwójną porcję dobową MM to sorki ale upasiesz każde dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjljyy
kto rodzi duże dzieci? Zazwyczaj duże mamy. Znam dwa takie przypadki obie mamy były częstymi gośćmi fast foodów i lubiły napoje gazowane ze szczególnym uwzględnieniem coca coli. Jedna dostała cukrzycy ciążowej, druga nie ale obie urodziły przed terminem dzieci prawie 5 kg. Trudno żeby szczupła mama, mająca szczupłego męża urodziła tak duże i ciężkie dziecko, choć czasami z tuszą idzie w dziadków lub w listonosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×