Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

morning_coffee

Czy Wy też nie przepadacie za Świętami?

Polecane posty

Swieta to przedewszystkim czas rodzinnych spotkan i rodzinnej atmosfery. Jezeli nie lubicie swiat to albo nie potraficie tej atmosfery stworzyc, albo mieszkacie w patologicznej rodzinie w sumie na jedno wychodzi macie w domu brak milosci i zaburzenia emocjonalne. Ludzie przestancie narzekac i wezcie sie za siebie i swoje zycie i los w swoje rece! Tylko w tej polsce narzekaja i narzekaja! Zycie jest piekne nie patrzcie monochromatycznie tylko na to co materialne i zle dostrzezcie bogactwo barw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może czas się przełamać, skoro lubisz teściów to czas spędzony z nimi i z mężem i z dzieckiem może być bardzo miły i humor Ci się poprawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henkakaaaaa
e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henkakaaaaa
nie potrafie sie przelamac i jechac pociagiem. siedziec ponad 2 h w pociagu i czuc caly czas napiecie, ogormny stres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znosze swiat i zadnych rodzinnych imprez. Te sztuczne usmiechy ehh... Mimo tego, ze zapraszala nas zarowno moja rodzina jak i meza, zostalismy w domu. Chcemy nasze pierwsze wspolne swieta spedzic razem. tak ja siedze na kafe i jem pomidorowke a maz oglada telewizje. Cisza i spokoj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trupa dłoń ...
Ja mam dość teściów i świat z nimi spedzanych. Wole z moja rodzina. Tyle, ze oni mieszkają bardzo daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie lubie szczegolnie Wielkanocy za to kochan Boze Narodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×