Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

myskafff

szukam koleżanki :) pogaduchy o wszystkim

Polecane posty

witamy :) ej to tylko ja z jednym szkrabem :)? nie wiem jak wy dajecie rade dwoje ogarnac ja narazie nie wyobrazam sobie miec dwoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My z mężem chcemy mieć niespodziankę. Pierwszy raz jak rodziłam to naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lece spać :) bo właśnie sobie przypomniałam że jutro muszę wczesniej wstac do juterka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggfffghjbb
Gghhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he no czasem mam przeblyski o coreczce ale naszczescie znikaja :D juz wasze posty sa nie wiem co sie dzialo :) ja tez zaraz uciekam choc bede sie wylegiwac do 8 jak zwykle ze szkrabem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) ja wczoraj przymusowo wymieklam. Glodomorek mi sie obudzil ;) Kaja moja corka ma na imie Klara :) tylko wersja z rodzinnych stron meza :)mam nadzieje, ze wszystkie bedziemy mialy beztroski dzien ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, tez chetnie pogadam :) jestem Karolina mam 23 lata i 8tygodniowego synka ja niestety mieszkam z tesciowa i ona to pobila Wasze wszystkie tesciowe hehe, jak maly mial zaledwie tydzien to powiedziala zeby go nie karmic papkami tylko zeby mu dawac w kawalkach jedzenie haha a ja karmie tylko piersia wiec wogole nie wiem o co jej chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahhh te nasze tesciówki, one chyba zapomniały że kiedyś też miały małe dzieci (czyt.naszych mężów) no ale chyba aż tak źle nie było bo jakoś nam urosły te nasze chłopy :) na tych kostkach jedzenia ;-) no mój chyba rzeczywiście kostki jadł :) hihi. jak tam dziś u Was? moja mała właśnie zasnęła, obiad już zrobiłam, i za kilkanaście minut jadę po mojego urwisa do przedszkola, czekam właśnie na sasiadkę zeby przyszła popilnować małą :) widziałam w sklepie ptasie mleczko o smaku srenika chyba się skusze - straszny łasuch ze mnie na słodycze :) dziś moja Miśka zrobiła sama 2 pierwsze kroki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez dzis spokoj zaraz niunio pojdzie spac maz tez sie zmywa reperowac autko a ja w spokoju sobie poprasuje :) a obiad mezowi dala mamusia jego czasem dobrze mieszkac blisko mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie WIOSNA dziewczyny :) starsza wlasnie maz zabral do przedszkola a ja mala na taras wystawilam niech grzeje pieluche w sloncu ;) Gratulujemy pierwszych krokow :) teraz to dopiero bedzie sie dzialo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dziś śnieg i 1 w plusie :) zero słońca zimno..... mała znów poszła spać a mały robi to co kocha najbardziej, układa puzzle :) na mnie czeka sterta prasowania, wyprałam biały sweterek i miał niebieskie dodtaki i zafarbowały mi a prałam na 30 nie wiem dlaczego tylko raz go miałam ubranego, co mogę zrobić by te plamsko puściło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeeeeej to gdzie ty mieszkasz ze u ciebie wiooosna :)??? ja juz chyba zapomnialam jak slonce wyglada :( moze wybielacz na bluzeczce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam we francji :) u nas jest taki produkt do odzyskiwania bieli ale nie wiem czy by dzialalo na taka plame :/ moze zwykly. Vanish pomoze. Kurcze no szkoda bluzki. Coraz wieksze buble w tych chinach robia a kase corazwieksze placi sie za to.kupilam corce bluzke z vertbaudet, niby dobra I dosc droga firma. Zaplacilam pol ceny na wyprzedazy a paski na bluzce miala do pierwszego prania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barambolina ale ci fajnie :) jak sie zyje za granica i co sklonilo was do wyjazdu :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja historia zyciowa od poznania meza do wyjazdu do francji jest dosc pokrecona. Po krotce poznalismy sie przez przypadek. On mieszkal w angli ja w szkocji :) A POTEM to juz z gorki. Maz jest francuzem choc z krwi I kosci wlochem ;)najbardziej pokrecona sytuacje ma starsza corka., pol polka pol wloszka urodzona w angli majaca obywatelstwo francuskie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie nie ma tak wybuchowej mieszanki :D nie masz przynajmniej nudnego zycia :) ja to matka polka jedna z wielu mieszkajaca na wsi troche wegetujaca i czekajaca az sie marzenie spelni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To my sie pytamy co tam u ciebie? ;)cos nam wszystkim czasu I zapalu chyba zabraklo bo cos ucichlo tutaj ;) Mammusia a co masz za marzenie?poza tym to sie nie siedzi I nie czeka az sie marzenia spelnia tylko sie je spelnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) mnie wczoraj nie było bo mój synek dostał wysoka gorączkę i bolało go uszko,naszczęscie dzis już wszystko spoko :) ale się dziś umęczyłam z tymi moimi łobuziakami, wstały obydwa o 6.10 mała poszła spać o 10 spała do 12 a pozniej już obadwa :P buszowały do 20.30, jutro mamy piżama party z synkiem i zamawiamy sobie pizze :) mały już przeżywa :) a co tam u Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie fajnie, dziś młodego zabrała babcia na pare godzin to miałam dla siebie czas terez już Mati śpi, a ja nie wiem co robić bo nie chcie mi się narazie śpać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam genialny dzien :) I bardzo wyczerpujacy :) bylo sloneczko wiec godzine ganialam pilke ze starsza Corka potem budowalysmy zamek, przywleklysmy na taczkach ona na swojej ja na meza ;) drewno do kominka a mlodsza w tym czasie smacznie drzemala. Teraz drogie panie padam ze zmeczenia. Niestety nie te lata nie ta kondycja. Na szczescie starsza idzie jutro na caly dzien do przedszkola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barambolina ale ci fajnie :) ja tez marze o slonku ze wyjde z Niuniem pograc w pilke pochasac pospacerowac i wogole :) a narazie jest tak mokro ze glowa mala do sasiadow ciezko przejsc ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×