Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

myskafff

szukam koleżanki :) pogaduchy o wszystkim

Polecane posty

do lekarza już wstyd mi iść, byłam już w tym miesiącu w tamtym dwa razy, w ciązy nie jestem bo od ponad miesiaca celibat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wyedukowałam się że na końcu zamiast Pani Profesor to PROSZEEEM PANIOOM jaka siara :P ale tak to jest jak 12 godzin z jedna kobietą zajęcia non stop z małymi przerwami, na odatek babka nie potrafi zainteresować i czyta i czyta i ciagnie się to jak flaki z olejem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartlomiej pieknie :) fajnie w ogole uslyszec to imie. Nie mam nic do popularnych imion ale pawia czasem mozna puscic od sluchania w kolko tych samych imion ;) a czemu ten post w sypialni? ;) u mnie tez posucha ale ja to jeszcze w pologu jestem ;) swoja droga dzis w koncu doprowadzilam sie do stanu uzywalnosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma czasu na sex , chęci, sił...np zapalamy siwece nalewamy winko w tle musyczka wypijemy winko on sie przytuli a ja zasne :P albo na odwrót :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba zaraz zmykam bo już oczy same mi się zamykają, ten tydzień będzie straszny muszę zrobić kilka prac dodatkowo chce skonczyć pisać magisterską żeby później mieć spokój, jakbyktóraś się nudziła może mi pomoc hihihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe tez nie lubie oryginalych imion wole te polskie tradycyjne :) a ile wogole kobietki macie lat :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocki, ja tez zmykam. Mialam nadzieje, ze mala sie przebudzi jeszcze na jedzonko ale niestety:( Pewnie ledwo zasne I trzeba bedzie wstawac nakarmic glodomorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moje dzieci na pewno nie maja polskich tradycyjnych imion. Spotkalam sie tutaj na forum z bardzo niemila opinia na temat imienia starszej corki. Zostalam zrownana z ziemia z innymi mamami ktorych corki mialy okreslone imiona. Nie wiem skad w polakach Ta mentalnosc przypasowywania imion to np. Patologia to od fryzjerki to dla psa :/ Oj studia to ja juz dawno skonczylam, juz nawet zqpomnialam co studiowalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barambolina a jak twoje dzieciaczki maja na imie :)? ja to nawet nie mialam co myslec o oryginalnym imieniu bo chyba by mnie tu zlinczowali ze jak mozna tak dziecku na imie dac :) i tak gadali ze Bartek a nie jakis Kamilek itp :) choc dla mnie to samo :) a wogole jak wy macie na imie :) ? bo ja jestem Justyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja generalnie mam w nosie co inni mysla o imionach moich dzieci ale irytujace jest takie szufladkowanie podparte rzekomo jakimis sondarzami :/ ja juz w wieku17 lat wiedzialam jak bedzie miala na imie moja corka. Wzgledy sentymentalne ;) maz sie zgodzil I mamy Roksane :) ani Kornelia ani Isabella przy drugiej corce nie przeszla boto maz tym razem mial decydowac wiec jest Chiara :) babcia moja czasami cos tam pogada ze czemu nie Kasia tylko takie amerykanskie jakies ale zawsze jej tlumacze ,ze marzenka czy bozenka to raczej nie przejdzie bo nikt mi tego imienia nie wypowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie na szczescie Kubus od 2 miesiecy nie choruje , a do roczku chorowal co miesiac .Jak nie gardlo to kaszel a to gile masakra byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz spi a mama sie nudzi;) posprzatane juz spacerek byl,ciuszki wyprasowane obiad tesiowa zrobila bo dzis miala pierwsza zmiane .....a co ja mam ze soba zrobic?;) mam ochote na zakupy wiosenne ,jaks bluzka a moj Ukochany sie ze mnie smieje ze przeciez jeszcze troche w kurtkach pochodzimy bo kwiecien moze nas zaskoczyc;p lepiej niech nie kracze juz za sniegiem po tej zimie nie zatesknie!;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chyba utknelam u mamy na dobre :( odebralismy samochod od mechanika jedziemy szczesliwi do domku a tu znowu to samo :( oszaleje tu :( czlowiek sie czasem chce wyrwac z domu ale gorzej jak utknie poza domem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej jak ty czworo dzieci tak szybko jestes w stanie polozyc o tej porze spac :)? jeeeej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łatwo. ( Tomek i Kornelia) wcześniej wybierają bajkę jaką chcą oglądać i o 18 oglądają. O 19 Nelka idzie do łazienki potem Tomek,Oliwia i Amelia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w sumie to juz duze dzieciaczki :) mozna wytlumaczyc :) moj chodzi spac o 21 ale u babci jak jestesmy to czasem dluzej szaleje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, ja dziś znów cały dzień walczyłam ale prawie wszystko zrobione :) Moje M&M juz spały ale....mała Miśka objadła się dziś pospała 25 minut (od 19 30) i wstała chwilkę przed 20 i teraz bawi się z mężem, patrze na nich to ten przysypia a ta ostro sie bawi i ani o spaniu nie myśli... włączyłam sobie m jak miłość ale od jaiegoś czasu wogóle nudy i nic ciekawego tam się nie dzieje... zaraz idę spać, bo jakaś taka zmęczona jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko jak mają kopiel to zajmuje to więcej czasu i trzeba planować o której ich posyłać do łazienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wytrzymam Mateuszek chory a jeszcze teściowa przyjechała jedyny taki plus że mam chwile spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj samochod umarl smiercia naturalna :( moja piekna zabka :( a tak ogolnie jestem u mamy dalej i jutro naszczescie wracam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×