Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

myskafff

szukam koleżanki :) pogaduchy o wszystkim

Polecane posty

Barambolina a na co cie znieczulali :) Mamma1 jakos leci :) niunio moj jakos wczesnie wstal i trzeba zaraz sniadanko mu szykowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy porodzie. Po pierwszej corce tez mialam koszmarne migreny :(generalnie migrene posiadam od 3 roku zycia :( moje dziecko w dodatku nie przestaje mowic ;) cale dnie dziab dziab dziab tym malym dziobem ;)mam nadzieje, ze to taki wiek u jej tak nie zostanie;jesli tak to przegada nawet mnie :D. U nas podaja, ze w niedziele bedzie 22 stopni. Nie moge sie doczekac zeby zobaczyc jak bardzo sie mylili ;) o ktorej przewaznie wasze dzieciaki wstaja?moja dopiero od jakiegos miesiaca pozniej niz o 5 rano :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, ja dzis postanowiłam zrobić sobie wolne od nauki :) już po nocach mi się śni :) co do pytań które ostatnie padły, ja mam naimię Małgosia i mam 25 lat :) (wiem wiem jestem młoda gówniara :p ale to chyba mnie nie dyskwalifikuje z rozmowy :P i z forum) mam dwójkę dzieci jak już wiecie synka M i córeczkę M , mąż też M :P co do wstawania syn wstaje o 6.30 bo na 7 do przedszkola córeczka też się przebudza wtedy ale daje jej butle i śpi do po 9 :) także luuuusss blusss :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja Wam zazdroszczę że już studia macie za sobą :) ale ja też zaraz będę je miała, o ile zalicze, człowiekowi już sie nie chce bo ciagle coś, wiem wiem zrzedze jak babcia ale 2 dzieci szkoła i praca w domu plus etat kury domowej czasami daje mi sie we znaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no :) jak syn idzie do przedszkola a mała zasypia to.... ja szybko robię łóżko małego i łóżeczko małej bo mała wyleguje się u nas i zabieram się za obiad plus zbieram papierki po słodyczach z wieczora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie zamówiłam tonę węgla ;/ masakra tej zimy spaliliśmy około 8-10 ton już nie pamiętam dokładnie, myślałam że to już koniec przygody z paleniem w piecu no ale u nas wiosny nie widać a z dnia na dzień pogoda gorsza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malgorzato :D ja tez mam 25 lat ;) wiec ja jestem gowniara nr 2 :) u mnie tez strasznie duzo opalu poszlo glownie drewna ale jest duzo lasu wiec sie jedzie i przywozi :) a moje dziecko to straszny spioch :) ma prawie poltora roku i spi od 21 do 8 rano minimum :) jak wstanie przed 8 tak jak dzis to najchetniej by poszedl spac jeszcze :) i w dzien spi jeszcze z godzinke min :) takze i sie wyspie i duzo zrobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wychodzi na to, ze stara baba ze mnie ;)nie pamietam kiedy ostatni raz sie wyslalam :( I nie pamietam kiedy ostatni raz prasowanie robilam :P. Czeka na mnie sterta ogromna a ja udaje, ze nie widze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka ja mam chwileckę bo siostra moja przyjechała i taka dobra ciocia że zabrała dzieci do galerii jak skończyły odrabiąć lekcja ( Tomuś kończył o 11:30, Oli o 13: 30 a Ami o 14:30 a dziś.miałam wolne to Nelkę oddebrałam o 13:30).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej mamma1 podziwiam cie :) skad taka decyzja o tak licznej gromadce:)? wybacz ze pytam ale to nie jest spotykane w dzisiejszych czasach miec tyle dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dzieci już w łóżkach tylko Amelka jeszcze jest w łazience. No więc tak odpowiem na pytania nazywam się Monika i mam 35 lat, dzieci wstają o 6:00 lub 6:30. Przyznam strzeże ze Amelka to była wpadka, a Oliwka już nie potem chceliśmy trzecie dziecko a potem zdeczydowaliśmy się że chcemy czwarte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mamy dwie 25 latki I dwie 35 latki :D gdyby nie wiek to moze I skusilabym sie na jeszcze jedno ale 4 to za duzo na moje nerwy ;) jak ty ogarniasz je na zakupach na przyklad albo jak nie daj borze sa chore! ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc jest godzina 22 ja znow po ciezkim dniu padam z sil mam 4 miesieczna corenke i od porodu jescze nawet nie usiadlam padam...poradzcie cos ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja to mysle tylko nad jednym zeby zostac :) a pani co napisala ze pada juz po porodzie bo caly czas na nogach :) spij kochana wtedy kiedy maluszek jak raz nie odkurzysz albo zrobisz pranie na drugi dzien to sie nic nie stanie :) trzeba dbac tez o siebie a nie tylko o malenstwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dzieciaki w szkole i przedszkolu ja zrobiłam porządki niedługo idę na zakupy a w co porabiacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dzieci w szkole, ale ja sobie leże trzy dni wolnego od pracy ( przedwczoraj, wczoraj i dzisiaj) i dopiero teraz odpoczywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo przy takim
witajcie moje drogie, no widzę że jedne sił nie mają drugie wypoczywają :) ja właśnie zrobiłam obiad, mała śpi a urwis koloruje, zaraz mąż z pracy przyjedzie zjemy i wybieramy się na zakupy, jakoś tak szaro dziś caly dzien pada u nas... kupiłam dzis ptasie mleczko o smaku sernika - wiecie jakie pyszzzzzzne :-) a ponadto od 3 tygodni mam wstretny kaszel i nie moge sie go pozbyc a co 4 dni boli mnie gardlo mam dość tej pogody. do szkoły wszystko ogarniete wiec choc jeden wieczór bez tych bzdur będzie :) a jak u Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Mamaaaa ja też Cię podziwiam, bo wiem ile nerwów sił kosztują dzieci, o reszcie nie wspomne :) no ale co się nie robi dla tych naszych pociech :) fajnie jest mieć dużą rodzinę, moje oba to wpadka :Dwyszłam za mąż mając niecale 19 lat, zaczelam dzienne studia a tu nagle wiadomość na wizycie kontrolnej u lekarza jest Pani w ciazy :) pierw szok ale poźniej byłam najszczesliwasza na swiecie ;) zmieniłam tryb studiów z dziennego na zaoczne, mały miał 2 i poł roku jak znów zaszłam, zaczelam sie odchudzac wszystko mi sie poprzestawialo no i mamy małą kruszynke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×