Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

myskafff

szukam koleżanki :) pogaduchy o wszystkim

Polecane posty

a moim marzeniem jest wyszykowac nasz domek i tam zamieszkac :) i caly czas realizuje ale jak to bywa zawsze cos stanie na przeszkodzie :) no jakos cicho sie tu zrobilo zostalysmy chyba we trzy a zgrac sie nie mozemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Jak tam? U nas dziś słońce i wyszliśmy z Mateuszkiem i mężem na miasto. Teraz wróciliśmy i M zajmuje się Matim a ja odpoczywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maz pompuje opony ze starsza corka ,moja " klara " spi a ja po przezenie zapowiedzi pogody wpadlam w depreche ;) deszcz deszcz deszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mania oczywiscie ze mozesz :) Barambolina a u nas snieg i snieg slonca brak :) a tak po za tym jechalam do mamy i jutro mialam wracac a tu sie autko popsulo i nie wiem kiedy wroce do siebie i jak ja tu wytrzymam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super;D Jestem mamusia 16 miesiecznego Kubuisa moj Ukochany pracuje a ja sie nudze w domku!;-) mieszkamy u jego rodzicow a zanajomych mam w moim miasteczku 30 km z tad takze brak kogokolwiek do pogadania ,wyzalenia czy nawet pozartowania doskwiera;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mogę dołączyć? Najstarsza u koleżanki młodsze z mężem poszły na spacer to mam czasz wolny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) oj cos sie zgrac nie mozemy :D trzeba zapodac chyba jakis konkretny temat. Tesciowe juz poniekad obgadalysmy mozemy teraz obgadac mezow albo " kolezanki " ;) Wiosna sie u nas tymczasowo skonczyla I czekam na jej nawrot bo teskni mi sie do moich spacerow I hobby. Teraz zdecydowanie za zimno :( a w ogole to moje mysli kraza wokol urlopu, a wlasnie wybieracie sie gdzies dziewczynki na urlop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamaaa1 ale masz gromadke :) Barambolina no zgrac sie ciezko ;) a ja dziewczyny myslalam ze tylko ja taka samotna i nie mam z kim gadac ze wszystkie dziewczyny na swiecie prowadza bujne zycie towarzyskie i macierzynskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaaa. Szczegolnie nie wierze tym co glosno sie chwala jakie rozrywkowe zycie maja I co chwila na FB wstawiaja zdjecia z pseudo imprez czyli spatkan znudzonych I wystrojonych mamusiek ;) Podziwiam odwage mam posiadajacych wiecej niz dwoje dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam znajoma ktora pracuje studiuje ma meza i dziecko z szybkiejk wpadeczki bo chyba po 3 mies. i zawsze sprawia wrazenie ze ona ma na wszystko czas i spotkania i imprezy i dziecko i jest mega szczesliwa :) a ja czasem mam ochote rzucic wszystko i wyjsc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe byc moze :) nie mam teraz z nikim kontaktu bo usunelam sobie nk i fb :) stwierdzilam ze jak ktos chce pogadac to mozna sie spotkac lub zadzwonic a nie sledzic posty :) hehe troche to smutne ze macierzynstwo tyle zabiera ale nie zamienila bym sie z bezdzietna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wywalilam nk a fb zostal bo to jedyny moj kontakt ze znajomymi z polski czy szkocji. Latwiej mi sledzic fejsa czy wyslac wiadomosc niz pakowac sie na maila I wysylac kilka wiadomosci dziennie. No I to jest jedyna mozliwosc dla dziadkow zeby podejrzec wnusie bo cos na maila im zdjecia nie dochodza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ty jestes w innej syt :) twoi znajomi nie moga wpasc w kazdej chwili :) a ja sie wkurzylam bo jakis wirus mi przez fb wlecial na kompa i o :) no moi rodzice wnusia widza raz na tydz i im malo to wspolczuje dziadkom twoich :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje relacje z rodzicami nie sa najlepsze generalnie. Nie masz czego wspolczuc ;) kurde przeziebiona jestem :( gile do kolan I zaczyna gardlo drapac. Mam nadzieje, ze dziewczyn nie pozarazam. Nana ma teraz alergie na lekarzy po ostatnim szyciu glowy. Sila bym ja chyba musiala zaciagac o malej nie bede myslec. Rozchorowany 2 miesiecznie to masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to moze i lepiej ze tak daleko :) a co ona sobie zrobila ze szycie glowy miala :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako "szefowa" przedszkolnej bandy drombo zarzadzila zabawe w ganianego. Tak sie rozpedzila, ze zatrzymala sie glowa na rogu szafki :( moje dziecko jest bardzo zdolne. Blizna na brodzie, wybity przedni zab a ja coraz bardziej siwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak najwiekszy zawal mialam jak pilka pierdolnela z impetem doslownie 20 cm od niej miala wtedy jakies 15 miesiecy, siedziala z nami na plazy a na trawie towarzystwo gralo w siatkowke I ktos zaserwowal omalo nie zabijajac mi dziecka. Do tej pory mi sie to sni po nocach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to niezle :) moj Bartek dostal pilka od siatkowki juz w brzuchu ale naszczescie lekko no i ja gralam w ta siatke :) jeju az sie boje pomyslec i wyobrazam sobie jak padam jak widze krew u mojego dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczekaj dopiero sie zacznie ;) moja gwiazda zaczela szalec kolo 20 miesiaca, to dla ciebie lada chwila ;) pisalam, ze ruchliwy jest ;) bedziesz miala na poczatku 3 zawaly dziennie a potem sie przyzwyczaisz juz ;) to jest bartek bartosz czy bartek bartlomiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) nie było mnie całe 3 dni w domu- jestem padnieta, byłam się pouczyć (studiuję) jakoś mi tak dzis niedobrze, dziewczyny doradzccie, lekarz zmienił mi tabletki na trójfazowe wczoraj skonczylam blister i dzis kuły mnie jajniki i tak jakos dziwnie mi jest nie wiem co jest grane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje maluchy już spią u nas było dziś pięknae słoncze i 14 na plusie w sloncu :) jak wrocilam z uczelni, bylimy na spaceru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a juz myslalam,ze nasza zalozycielka nas opuscila ;)a to byl pierwsze opakowanie ktore wzielas? Moze ich nie tolerujesz, ja po cilest czy jakos tak czulam sie masakrycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barambolina - no pewnie tak bedzie ze zawaly morowane :) jak on szaleje czasem to kazdy chyba juz ten zawal ma :) Bartek - Bartlomiej :) Myskaff - to sie wydedukowalas :) a na tabletkach sie nie znam ale mysle ze tylko lekarz rowieje wszystkie twoje watpliwosci w tym temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez cale opakowanie czułam się super tylko teraz, wyszly mi pryszcze :P jakbym byla w wieku dorastania :P (nie ukrywam ze czasami przed okresem tez je mialam ale jeden gora dwa ale nie bralam wtedy tabletek) tak to moje pierwsze opakowanie TYCH nowych. ostatnio mam tyllle na głowie (studia) ciagle coś chca pelno projektów prac i innych dupereli więc muszę troszkę nad tym posiedzieć jak maluchy zasną .... pociesza mnie fakt ze jeszcze 2 miesiące i KONIEC!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×