Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maternadha

Mąż opowiedział mi o swojej wizycie w burdelu...

Polecane posty

Gość maternadha

A ja wysłuchałam go z zainteresowaniem. Ową wizytę "sprezentował" mu ojciec na 18-ste urodziny. Nie obrzydziło mnie to, wręcz przeciwnie, wypytywałam się, co z nią robił i jak wyglądała. Jakoś mnie to bardzo zainteresowało i po cichu porównywałam się do niej. Opowiadał, że był taki zestresowany, że siedział na łóżku z gumką w ręku i nie wiedział co dalej robić (to mnie akurat rozbawiło :D), i że laska musiała go trochę "ośmielić", zakładając mu w końcu tą gumkę ustami. Na początku miał problem ale potem wykorzystał do maksa swoją godzinę :D Nawet chyba ona była zadowolona haha. Najlepszy był jego ojciec, bo jak wyszedł już z tego pokoju to wypalił do niego z tekstem "co ty tam tyle robiłeś!?" a on taki speszony nie wiedział co odpowiedzieć haha. Ojciec za to zlał się z ciągu pięciu minut i marudził, że chciał znowu ale kazała mu zapłacić za kolejny raz. Nie wiem chyba jestem jakaś dziwna, że nie zniesmaczyła mnie ta historia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziubek chyba
no chyba jestes :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beznadziejna prowokacja
prawiczka, który chce iść do burdelu by stracić cnotę i chce uśpić wyrzuty sumienia, bo do burdelu chodzą przegrańcy i jest to żałosne i obrzydliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolonna
ohydne, jeszcze śmiejesz się że nie wiedział co robić, przecież był jeszcze dzieciakiem to co kurva mial robić debilko ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgytuio
dla mnie to patologia, choc to pewnie prowo ale kto? ojciec idzie z synkim na jego 18stke na kurvy, jak to trzeba miec we lbie nasrane to sie w glowie nie miesci. a ty wyszlas za mąz za takiego kurviarza, za takie gowno smierdzące, za tanie DNO i jeszcze sie glupio cieszysz tylko z czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maternadha
Śmiałam się, bo wiem, że potem już nie miał z tym problemu :D Jak go poznałam był niezłym "casanovą", koledzy nie wierzyli, że się w końcu zakochał. Dlatego wydało mi się to śmiesznę :) I nie jestem pravikiem ;p Mam pochwę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maternadha
no a co to takiego? Ja to akurat jestem dumna z tego, że jest ze mna na tyle szczery, że normalnie mi to opowiedział. Wiele facetów korzystało w swoim życiu z dziwek ale nigdy się do tego nie przyznali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maternadha
a pozatym to było 15 lat temu, więc co, miałam płakać? Ja też mam swoje za uszami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maternadha
i podoba mi się też to, że z ojcem ma takie dobry kontakt, że potrafili tam iśc razem. No ale cóż, co dla jednych jest patologią dla innych jest czymś pozytywnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turban to ty sam jesteś
to niezly pasztet musi być twój mąż, że w wieku 18 lat nie mogł sobie laski znaleźć tylko musiąl płacić za sex :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszczowa piosenka 266666
Czyli jego ojciec zdradził swoją żonę a matkę Twojego faceta czy był wtedy wolny np. rozwodnik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolonna
to gratuluje teścia, który uczy syna że kobieta to przedmiot do spuszczania jeszcze jakby sam szukał puszczalskiej to mozna zrozumieć że młody i głupi ale widać jaka rodzina , syna dziciaka do kurvy zaprowadzić na rzyganie bierze a pewnie od zony wymaga świętości , czy tak jak on popuszczałaś dziury każdemu facetowi ? nie wyobrażam sobie żeby mój mąz uczył tak naszego syna :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maternadha
teść nie zyje z jego biologiczną matką, ma druga żonę, z którą no nie żyją zbyt dobrze. Odkąd urodziła im się córka, jego żona wyprowadziła się do niej do pokoju i od tamtej pory ze soba nie sypiali. Co do tego pasztetu - nie mój mąż nie jest pasztetem :D Jego ojciec myślał, że on jest jeszcze prawiczkiem, dlatego go tam zabrał. Mąż wtedy miał już jakieś dziewczyny za sobą. A teraz są inne czasy, mąż jest mężczyzną i jesteśmy szczęśliwą rodziną i każdy każdemu jest wierny. MOżecie tego nie rozumieć, ale ja akurat jestem taka, że lubie wiedzieć o wszystkim co wyprawiał za młodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszczowa piosenka 266666
Aha, a ta druga żona dowiedziała się o tym i nie była wściekła? Mam nadzieję, że ojciec nie "uczył" Twojego męża, że wierność nie jest taka ważna i można sobie "wyskoczyć" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maternadha
no a poza tym ja się tym nie szczycę i to nie były koorvy tylko jedna koorva. Tu nie ma nic do szczycenia, ale spłyneło po mnie co on robił 15 lat temu. Nawet się tym zainteresowałam, i podpytywałam, żeby sie upewnić, czy to prawda, że facetom podobają się takie blond dziunie które by tylko pieprzyli ale już żony wybierają normalne. Ale okazało się, że mąż od początku miał preferencje do ładych kobiet, nie przesadzonych, nie zbyt wyuzdanych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolonna
twój mąż za pare lat tez znajdzie sobie lepszą i młodszą od ciebie , na pewno dla niego jest wazne posuwanie chętnego młodego ciała narazie ci sie to wydaje niemożliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maternadha
druga żona nie dowiedziała się o tym do tej pory. A mój mąż swój rozum ma i nie bierze przykładu z ojca. To była jednorazowa wyprawa a on jako jeszcze szczeniak co ledwo dowód dostał był zachwycony. Tak jak piszę, to było bardzo dawno, teraz jest mężczyzną i zupełnie inne podejście do życia niż jego ojciec :D Naprawdę nie rozumiem po co tu odrazu wyzywać od kurwiarzy itp. Ciekawe czy wasi mężowie byli tacy święci, ale oni wam tego nie powiedzą, bo mają żony takie jak te co tutaj piszą, że zaraz by ich od dziwkarzy i kurwiarzy wyzwały. Mój przynajmniej nie ma przede mna tajemnic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maternadha
hahahah no tak, ma zmarnowane całe życie :D Hahahaha. Stoczył się na samo dno po tym wydarzeniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolonna
kłamiesz, mówisz że na osiemnaste urodziny go zabrał do burdelu a dowód wydają po ukończeniu 18 lat i to trochę trwa , wniosek i wydanie więc wymysł coś innego gimgóvniaro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaasanooojek
akurat w burdelach dziewczyny są czystrze od niejednej darmowej "cichodajki" imprezowej. One mają tam opiekę lekarską i bez gumki nic z toba nie zrobią. No i jak słusznie autorka zauważyła, wiele mężczyzn korzysta z tego typu usług ale niliczni sa w stanie se do tego przyznać zwłaszcza swojej żonie, także szacun dla niego i dla niej, że ma normalne podejście do życia i do tego co było wiele lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maternadha
a to prezentu na urodziny nie mógł dostać troche później? Zwłaszcza, że nie mieszkali ze sobą w tedy tylko w 2 innych miastach (mąż mieszkał z biologiczną matką) i nie mogli spotkać się akurat w dniu urodzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolonna
jak wszystko znasz ze szczególami, pewnie wiesz jeszcze dokładną datę i godzinę, kiedy przyjechał, że było to jakiś czas po urodzinach pewnie wiesz ile czasu kurva obciagała mu fiuta i czy się spuścił do gumki czy na ryj ohydne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbbbbbzyk
Ale prezent na osiemnastkę, co za popier..... ojciec. Jeśli to nie prowo... A jakby twój mąż miał mózg na swoim miejscu to podziękował by za taki prezent...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maternadha
nie znam dokładnej daty i godziny. :) widze ze tu same frustratki siedza. Szkoda, że żaden mężczyzna nie zabierze głosu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maternadha
haha pokaz mi 18-latka który by nie skorzystał... chyba moze tylko w przypadku jakby spanikował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolonna
jesli będziesz miała dzieci to zrób to samo z synem lub z córką, zaprowadź ją do casanowy żeby ją pozbawił dziewidztwa ohydny babsztylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuuuuuuuuu :(((((
ale sie podniecacie, ludzie robia gorsze rzeczy. kobiety tez takie swiete nie sa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z mężem opowiadamy sobie całkiem inne anegdotki rodzinne ..... gratuluję męża qrwiarza i wejścia w patologiczną rodzinę :O ale pasujesz tam, skoro cieszysz michę z takich "historyjek obyczajowych".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"haha pokaz mi 18-latka który by nie skorzystał..." no mojemu byłemu kumple się już złożyli na dziwkę, ale wyobraź sobie odmówił. No ale ja mam normalnych znajomych, a Ty widzę lubisz tkwić w patologii i jeszcze z radością wychodzisz za jednego patola za mąż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbbbbbzyk
No pewnie, że znam takich którzy by odmówili. Widocznie w twoim towarzystwie same kurestwo. Ojciec z synem do burdelu-swietną mają relację haha no po prostu super.I frustracja nie ma tu nic do rzeczy...Po prostu normalny człowiek tak reaguje na nienormalne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×