Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość giguigi

Jakie macie ukończone kursy lub szkolenia? Płatne czy darmowe?

Polecane posty

Gość Daaria
Byłam w Krakowie na takim o mediach społecznościowych w przyszłości. :) Warsztaty są dostępne w miastach z Idea Hubami i dla klientów Idea Banku są dostępne za darmo. Tylko trzeba śledzić kalendarz wydarzeń na ich stronie albo fanpage, żeby odpowiednio wcześnie się zapisać, bo z miejscami trochę ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak mam czas i pasują terminy to staram sie wyszukiwać różne szkolenia, które dadzą mi nowe kompetencje z zakresu pedagogiki specjalnej. Wiele fajnych organizuje Soyer. W tym roku byłam u nich na szkoleniu z terapii ręki i z integracji sensorycznej. Liczę, że przyszłym roku będą mieli kolejne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mesmed
Ja skończyłam płatne szkolenie. Wiadomo ze dobrze jest iść na szklenie , które oczywiscie jest związane z naszym zawodem . Ja byłam na szkoleniu terapii ręki ( jestem naczycielem ) w zeszłym roku z firmy Soyer . Świetne szkolenia , prowadzone przez super wykładowców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowitka431
Ja ostatnio skończyłam szkolenie Cad od firmy informatycznej Szansa na ZwCad akurat miałam zamiar kupić ten program, więc fajnie się trafiło. Dali praktyczną wiedzę, potrzebne informacje i dobrali szkolenie pod moje wymagania. Konkretna robota ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczestniczyłem w szkoleniach BHP w Warszawie realizowanych przez firmę http://bhpexpert.biz.pl/szkolenia-bhp. Widziałem już wiele szkoleń, na których sama obecność była męcząca jednak tutaj śledziłem wszystko z dużym zaciekawieniem. Takie szkolenie warto mieć. Ponadto mam zrobiony płatny kurs obsługi excela ponieważ jest mi bardzo potrzebny do pracy którą wykonuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcecie zdobyć praktyczne umiejętności, to polecam zapoznać się z oferta tej firmy szkoleniowej ze Śląska http://www.effect.edu.pl/. Prowadzą też szkolenia BHP, ale ja osobiście byłam na warsztatach dotyczących obsługi klienta oraz reklamacji i oceniam ****ardzo pozytywnie. Mają bardzo dobrą ofertę szkoleń biznesowych i dla branży budowlanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panterkas1
Ja np wziąłem od brasco http://brascorecruitment.pl/ kursy z niemieckiego i szczerze powiedziawszy był to dobry wybór - za niedługo wyjeżdżam do niemiec bo załatwili mi tam dobrze platną pracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem kierowcą i niedawno robiłem kurs w http://okz.wloclawek.pl/ na ADR czyli przewozy towarów niebezpiecznych. Polecam gdyby ktoś szukał, kurs dobrze prowadzony i cena w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kimmi
na darmowe to ja się nie załapałam, ale z płatnych to polecam rzeczywiście Soyera. Bardzo dobrze prowadzone kursy, rzeczowo i w przyjemnej atmosferze! także na prawdę warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia090
Ja ostatnio byłam na szkoleniu z Cad w firmie informatycznej Szansa i jeżeli chodzi o jakość przeprowadzonego szkolenia na prawdę trzeba im przyznać, że wiedza jak to się robi. Zwrócili uwagę przede wszystkim na to co jest mi potrzebne najbardziej, jak dobrze poruszać się po ZwCad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Booya1
Ja ostatnio zapisałam się na kilka szkoleń od soyer http://www.soyer.edu.pl/ Bardzo przydały mi się ich szkolenia a także certyfikat,który otrzymałam po ich ukończeniu. Były bardzo profesjonalne. Ponadto mają miłą atmosferę zajęć :) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szymmon44
Jeśli szukacie profesjonalnych kursów czy szkoleń to według mnie możecie zajrzeć na https://aasynetu.pl/ bardzo wartościowe nowoczesne kursy i szkolenia z zakresu pomocy w użytkowaniu komputera i internetu, szkolenia z tabletu czy facebooka - rewelacja !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałgorzataSzurmik
Ja nie dawno ukończyłam szkoleniez programu CAD w firmie informatycznej Szansa, która jednoczesnie zajmuje się obsługą ZwCad. Świetna załoga, która słucha klienta i prowadzi szkolenia merytorycznie. W ciągu calego dnia zwrócili uwage na wszystkie elementy, które mi nie wychodziły i pokazali sztuczki skrótowe. Jeżeli ktos potrzebuje pomocy w ogarnięciu tego programy to zdecydowanie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam ukończony kurs masażu w Bydgoszczy w www.kursal.pl. Byłam bardzo zadowolona zarówno z zajęć teoretycznych, jak i praktycznych. Ośrodek ma wszelkie uprawnienia i certyfikaty, więc na pewno nie idzie się w ciemno. Wszystkim polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście. I co najlepsze, w tematach kosmetycznych więcej miałam po tych szkoleniach, niż dziewczyny mają po kilku latach studiów. Ale to mi pokazuje, że właściwie wybierałam i przynajmniej nie traciłam czasu na bzdury. Zawodu uczyłam się szkoleniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy kurs może się do czegoś przydać. :) Ja zastanawiam się nad kursami masażu. Mieszkam w mieście turystycznym i z pewnością mogłabym tutaj znaleźć pracę w tym kierunku, ale zastanawiam się, jakie trzeba mieć predyspozycje? Oprócz chęci do nauki oczywiście. Postawić na naukę powszechnych rodzajów masażu czy może na jakiś konkretny? Odkryłam stronę http://www.szkolamasazu.com i zastanawiam się nad zrobieniem jakiegoś kursu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galwinka3
Najbardziej cenię sobie szkolenia od firmy Soyer http://www.soyer.edu.pl/- moim zdaniem to najlepsze centrum szkoleniowe z tego zakresu. Mają wielu zagranicznych specjalistów oraz interesujące metody rozwiązywania różnych problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele istotnych (szczególnie uprawnień elektrycznych) kursów możecie odnaleźć na www.galileum.pl . Firma również oferuje szkolenia BHP i wiele innych, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzymonT32
Moim zdaniem jednak lepiej jest troche zapłacić i mieć porządne szkolenie z dużą dawką wiedzy. Dlatego myślę, że możesz zrobić jeszcze szkolenie z obsługi Pakietu Microsoft, bo przy pracy biurowej i np. na stanowisku menagera trzeba mieć te umiejętności. Moi zdaniem możesz zrobić je w Firmie Informatycznej Szansa, gdzie podchodzą indywiudalnie i starają się rozwiązać wszystkie problemy i przekazać konkretną dawkę umiejętności. Na koniec oczywiście potwierdzają to certyfikatem Microsoft :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się zastanawiam nad kursem, ale językowym, W przyszłym roku chcę podejść do egzaminu CAE by mieć certyfikat, tylko waham się czy lpszy kurs, czy prywatne korepetycje? :o W sumie wolę pracować indiwidualnie niż w grupie i na prywatnych korkach można więcej konwersować, ale cena za lekcje wychodzi sporo wyższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko to słabizna! Są takie szkolenia, po których macie prawdziwe umiejętności dzięki którym poradzicie sobie nie tylko na tej planecie ale też w innych układach słonecznych ale w Polsce tego nikt nie uczy bo nie chcą mieć suwerennych niezależnych obywateli (takich się nie da zastraszyć i kontrolować w żaden sposób)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Golka2
Płatne, ale moim zdaniem warte zachodu bo Soyer organizuj***ardzo porządnie szkolenia. Szczerze mówiąc jestem z nich bardzo zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NOVA Centrum Edukacyjne ma bogatą ofertę edukacyjną! Podczas gdy inne szkoły skończyły nabór, my prowadzimy go dalej! Posiadamy w ofercie blisko 100 kierunków kształcenia w szkołach policealnych, liceach ogólnokształcących, liceach eksternistycznych, kursach maturalnych, kursach zawodowych i językowych. Nasze atuty to: - NOWOCZESNOŚĆ - szkoły w centrum miasta i pracownie wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt! - RZETELNA WIEDZA - najlepsi wykładowcy! - INDYWIDUALNE PODEJŚCIE - ceny na każdą kieszeń! Wydajemy też legitymacje i zaświadczenia do ZUS! Zapraszamy do naszego Sekretariatu w centrum miasta: Zielona Góra, ul. Dworcowa 39/1 tel: 883070678, 683070678 Można zapisać się również za pośrednictwem naszej strony internetowej - www.nova.edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze oceniam kontakt z Delta Training, mają szeroki zakres szkoleń można znaleźć coś dla siebie. Ja polecam zwłaszcza coaching sprzedażowy, bardzo indywidualne podejście, ekspert do dyspozycji, fachowa wiedza ale też ludzkie sympatyczne podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja postanowiłem trochę się rozwinąć w temacie pierwszej pomocy i zapisałem się na kurs medycyny pola walki, który oferuje firma www.tacticalriskgroup.com Teraz wiem jak nieść pomoc osobom, które zostały postrzelone lub ranne w wybuchu. Polecam wam ich kursy jeżeli interesują was tego typu tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurs obsługi klienta , darmowy unijny właściwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×