Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość giguigi

Jakie macie ukończone kursy lub szkolenia? Płatne czy darmowe?

Polecane posty

Gość gość
W moim przypadku jest to kurs z Rozwoju Kompetencji Osobistych w którym brałem udział za sprawą Ośrodka Szkoleń i Informacji Effect http://effect.edu.pl/ . Zorganizowali bardzo solidne szkolenie, dzięki któremu uzyskałem porządną wiedzę, niezwykle potrzebną w mojej codziennej pracy. Jestem im za to ogromnie wdzięczny, gdyż z pewnością osiągnę sukces. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre szkolenia w zakresie makijażu permanentnego prowadzi Perfect Glamour z Wrocławia https://www.perfect-glamour.pl/szkolenia.html Skończyłam u nich szkolenia I i II stopnia. Szkolenia mega profesjonalnie, jestem bardzo zadowolona. Co ważne pracują tam na świetnych pigmentach Biotouch, są bardzo wysokiej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robiłam kurs pierwszej pomocy we Wrocławiu, kiedy jeszcze tu studiowałam. Serdecznie polecam :) Po przeczytaniu tego wpisu https://controlbhp.pl/pierwsza-pomoc uświadomiłam sobie, że jakbym była świadkiem jakiegoś wypadku, to bałabym się cokolwiek zrobić. Szkolenie z pierwszej pomocy dodało mi odwagi :) Każdy z nas powinien umieć pomóc innym w razie zagrożenia życia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam kilkukrotnie na darmowych szkoleniach i nie były one dla mnie satysfakcjonujące. Zazwyczaj mają na celu promocję jakiejś firmy a szkolenie jest organizowane przy okazji. Zdecydowanie wolę te płatne i zwykle chodzę na szkolenia z medycyny estetycznej do Lukomades. Sama kadra jest wystarczająco zachęcająca - są to lekarze aktywni zawodowo, odnoszący wiele sukcesów. Mają naprawdę wiele wartościowej wiedzy do przekazania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam www.apaviation.pl ich oferta jest skierowana dla biznesu jako narzędzia do poprawy własnej mobilności oraz dla ludzi chcących związać swoje życie i pracę z lotnictwem śmigłowcowym. Serdecznie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mczay
Jako że jestem osobą starszej daty, nie mam na ten moment ukończonych żadnych kursów. Nie ukrywam, że chciałabym to zmienić, przez co poważnie zastanawiam się nad tym, czy nie skorzystać z oferty szkoły językowej https://www.speak-up.pl/angielski-dla-seniorow i czy nie rozpocząć nauki języka angielskiego (zawsze chciałam go poznać, jednakże nigdy nie byłam w stanie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sovngarde
Ochrona imprez masowych to bardzo dobra inwestycja w siebie, teraz coraz więcej jest takich imprez. Możesz się zgłosić do Konsalnetu, bo oni zabezpieczają te największe w kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja raczej wybieram płatne kursy, bo według mnie są dużo bardziej wartościowe, a jak poświęcam swój czas to chcę żeby to było tego warte. Chodzę bardzo często do Lukomades, bo wszystkie szkolenia na jakich tam byłam były bardzo merytoryczne. Ostatnio robiłam kurs z trichoskopii i mogę go polecić. Na pewno się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ośrodek szkoleniowy www.galileum.pl to idealne miejsce na zdobycie dodatkowych uprawnień. Mój mąż zrobiła u nich dwa kursy. Poza zdobyciem dokumentu dużo się nauczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szeroką ofertę kursów można znaleźć we wspomnianym już tutaj www.kursal.pl w Bydgoszczy. Począwszy od kursu pedagogicznego, a skończywszy na kursie operatora koparki czy ładowarki. Bardzo kompetentnie i profesjonalnie przekazywana wiedza i możliwość faktycznego jej zdobycia, a nie tylko papierku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FionaD45
Zależy jeszcze jakie szkolenia. Moim zdaniem wato zrobić na pewno z Pakietu Microsoft bo samodzielnie naprawdę ciężko się w tym wszystkim odnaleźć. Ja na takim szkoleniu byłam u Firmy Informatycznej Szansa i zdecydowanie polecam. Super nauczyciele, którzy zwracają przede wszystkim uwagę na potrzeby klienta. Do tego dają konkretną dawkę wiedzy i umiejętności. W mojej opinii było warto, a dodatkowo otrzymałam na koniec certyfikat Microsoft więc mogłam to spokojnie dołączyć do mojego CV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście korzystam z kursów oferowanych przez firmę Kar Group. Uważam, że warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio byłam na szkoleniu z umiejętności miękkich w MDDP. Szkolenie płatne, ale z racji swojego stanowiska w firmie, musiałam w tym zakresie się rozwinąć. Bardzo fajne szkolenie. Umiejętności, które zdobyłam przydają mi się nie tylko w pracy, ale też w życiu codziennym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też byłam na tym szkoleniu z MDDP, ale nas wysłał szef za damo. Potwierdzam, że baaardzo ciekawe szkolenie. Chyba najlepsze, na jakim byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdgh

Ja mam tylko  kurs 1 stopnia w zawodzie sprzedawca 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chillina

w głównej mierze szkolenia związane z prowadzeniem terapii. niedługo też będę odbywać kurs z Terapii Par w Centrum CBT, odbędzie się 15 i 16 czerwca ponieważ jestem bardzo zainteresowana tematem i chcę rozszerzyć swoje umiejętności w tej dziedzinie. z tego co się od znajomych po fachu dowiedziałam to wcześniejsze edycje były prowadzone w formie warsztatu z nastawieniem na zdobycie umiejętności praktyczne, więc teraz zapewne będzie podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merecki

Rożnego typu kursy na wysokim poziomie będziecie mieć w łódzkim Zakładzie Doskonalenia Zawodowego. www.zdz.lodz.pl w ofercie m.in. kursy księgowości, BHP, kursy na wózki jezdniowe. To dobrzy profesjonaliści, więc kursy u nich dużo wam dadzą. Zakład działa w różnych miastach województwa łódzkiego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan_Zet

ja uznaje tylko techniczne szkolenia, inne uważam nie mają sensu. Ostatnio szlifowałem umiejętności obsługi programu IRONCAD, na kursie organizowanym przez przedstawicieli programu w Polsce. Merytorycznie, dużo mięcha i ciekawie. Takie szkolenia lubię 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcxz

ja pracuje bez  kursów i  Szkół bo jestem inteligentiejszy od was 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norbert

Ja to co i rusz chodzę na jakieś szkolenia i powiem Wam, że cieszę się, że tak łatwo teraz poszerzyć swoją wiedzę. We wrześniu idę na szkolenie organizowane przez Kancelarię Klisz i Wspólnicy o bezpieczeństwie członków zarządu. Zastanawiam się nad otwarciem spółki zoo, więc chciałbym wiedzieć dokładnie jaki jest zakres mojej odpowiedzialności w  takiej spółce.Gdyby kogoś to interesowało i chciałby pójść ze mną to szkolenie będzie w Gdańsku 5.09.2019. Można się na nie zapisać na stronie kancelarii Klisz i Wspólnicy, w zakładce "szkolenia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amanda
Dnia 21.08.2019 o 22:46, Gość Norbert napisał:

Ja to co i rusz chodzę na jakieś szkolenia i powiem Wam, że cieszę się, że tak łatwo teraz poszerzyć swoją wiedzę. We wrześniu idę na szkolenie organizowane przez Kancelarię Klisz i Wspólnicy o bezpieczeństwie członków zarządu. Zastanawiam się nad otwarciem spółki zoo, więc chciałbym wiedzieć dokładnie jaki jest zakres mojej odpowiedzialności w  takiej spółce.Gdyby kogoś to interesowało i chciałby pójść ze mną to szkolenie będzie w Gdańsku 5.09.2019. Można się na nie zapisać na stronie kancelarii Klisz i Wspólnicy, w zakładce "szkolenia"

Gdzie dokładnie w Gdańsku? Zaintrygowałeś mnie tym szkolenie. Też chętnie się dowiem, jaki jest zakres odpowiedzialności zarządu w spółce z o.o., bo nie wiem czy otwierać jednoosobową działalność czy od razu spółkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Retek

Z wykształcenia elektronik, ale jestem dodatkowo po kilku kursach - robiłem je w warszawskim ośrodku Kontimex. Część opłaciłem sam, a część pracodawca. Jak się chce zatrzymać dobre stanowisko pracy, to trzeba się stale rozwijac i podnosic swoje kwalifikacje zawodowe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2018 o 15:12, Gość gość napisał:

też byłam na tym szkoleniu z MDDP, ale nas wysłał szef za damo. Potwierdzam, że baaardzo ciekawe szkolenie. Chyba najlepsze, na jakim byłam.

Polecam Akademię. Mają szeroką ofertę kursów. Swoją drogą widziałam, że Akademia MDDP zmienia nazwę na ADN Akademia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurs podologiczny, kurs kosmetyczny, kurs rzęs i paznokci : ) kurs sprzedaży internetowej... szkolenie z podstaw Photoshopa itp itd od sasa do lasa... teraz wracam do tego co od dziecka mnie kręci i nęci, ale dobrze jest trochę zbaczać z obranej drogi by w ten sposób weryfikować trafność swoich wyborów.

Edytowano przez marawstala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy... a temat stary ale nowe co chwilę są usuwane przez co średnio chce się tu pisać. 

Na dobranoc : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×