Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rudaagatka

Adipex - Zakaz ofert handlowych !!

Polecane posty

Ja się skusiłam na jednego gołąbka, bo myślałam że mi język do tyłka ucieknie hehe :)Za to na kolację zjem tylko jogurt:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tej godzinie można zjeść golabeczka a przecież to tylko ryż i mięso mielone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak szczerze powiem Wam,że biore tab. ok.14stej,a około 18stej musze sie pilnować bo czuje głód,nie wiem,nie za krótko ona działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę krótko ale kajamanka te tabletki nie powodują ze całkowicie nie chce ci sie jesc tylko pomagają walczyć z podjadaniem :) dlatego trzeba jesc te 3-4 posiłki dziennie bo co zrobisz jak nie będziesz brała adiego? Proste będziesz jadła bez opamiętania a tak to nauczysz sie jesc małe porcje a częściej bez podjadania :) ja tak robię i powiem ci ze na razie skutkuje bo nie podjadam :) a i powiem wam ze nie mam problemu z oproznianiem jak to dużo dziewczyn pisze :) myśle ze jak zjesz kolacje o 17-18 to nie bedzie żadnego problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o 17stej jem kolacje,a pozniej ewentualnie jabłko,.poprostu musze przyzwyczaic sie do nwych nawyków bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam kiedyś gdzieś, ze ostatni posiłek powinien być nie później niż 3 godziny przed pójściem spać. Dlatego ja swój ostatni posiłek mam ok.19-tej bo kładę się późno tak ok. 24 -1 w nocy. Ale od jutra zacznę brać Adi ok 14-tej i zobaczymy jak będzie wieczorem. Oczywiście Wam powiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ze tak :) po prostu musimy od nowa nauczyc sie systematycznosci a nie jak zawsze w biegu :) ale co zrobic jak takie glupie czasy nastaly czlowiek goni nie wiadomo za czym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fabia**
Witam Dziewczyny, Jestem nowa na tym forum, ale temat nie jest mi obcy, kilka lat temu udało mi się zrzucić zbędne kilogramy na adim. Niestety u mnie również ciąża i inne warunki spowodowały wzrost wagi ;( Teraz mam do zrzucenia znów jakieś 10 kg. Kurację zaczynam od wtorku zamówienie złożone czekam na przesyłkę. Mam nadzieję że znów się uda. Jak tylko dostanę paczkę zacznę opisywać również swoje poczynania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny dołączam do Was , pozdrawiam wszystkie ,a w szczególności Sabe 77 .Saba mam inny nick bo tamten był zajęty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja a na mnie na prawde dziwnie ten adik działa,wczoraj chcialo mi sie spac i dzis popoludniu a teraz nic a nic.Jesc tez nie.Tak sobie mysle ze moze przez zwolniony metabolizm pozniej po prostu u mnie wszystko bedzie sie działo. Ale ogolnie czuje sie dobrze. Wiecie my jestesmy troche takie roliczki doswiadczalne :P zadziałą czy nie a jesli tak to jak ? hihi No coz czego sie nie robi by siepozbyc zbednych kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie dzisiaj od rana glowa boli cholibcia i nawet tabletka nie pomogła :( moze spruboje jutro kawy nie pic za duzo :) Was tez na poczatku bolała głowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide jednak spac bo mi sie cos literki mylą :P a przynajmniej sie połoze spokojnej nocy wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki powpisujcie sobie z jakiej wagi startujecie pod spodem i od kiedy :) jak sie czyta komentarze to wszystko wiadomo jak na kogo działa i kiedy zaczoł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero uspilam malucha ale mi sie wyszalał długo dzisiaj :) i w koncu chwila relaksu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniolek9871
Hej , dziewczyny ... Moze zaczne od tego ze jestem bardzo bardzo gruba . mam 160 cm i okolo 95 kilo . Wygladam okropnie .. Do tego mialam 2 cesarki i boje sie nawet zeszczuplec zeby moj brzuch nie byl wiekszym workiem niz teraz.. Kilka miesiecy temu kupilam lek ktory mi polecala znajoma " Hcg " .. Oczywiscie tak sie cieszylam ze nie przeczytalam ze mam wieksza mozliwosc zajcia w ciaze po nim :( a ja juz wiecej dzieci nie chce ... Powiedzcie cos mi o adipexie ? Czy szczuplejecie .. jak sie czujecie ? I czy latwo go dostac bo ja mieszkam w Irlandi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po adipex naprawde idzie zejść z wagi po własnym doświadczeniu polecam!Po pierwszej ciąży pomógł mi wrócić do formy teraz jestem po drugiej ciąży i właśnie zamówiłam tabletki bo wiem że mi pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaszalałam dziś, poszłam z moim do bru, wypiłam kamikadze i gin z tonikiem... No i jak to przy alkoholu, jeść mi się zachciało... Poszliśmy na stację na hot dogi, pokłóciłam się z nim o durny sos, bo 3 razy mu mowilam ze chce musztarde a on mi z jakims sosem wzial... i tak jest ciagle, jakby zyl w innym swiecie i mnie nie slucha... Powiedziałam mu zeby sie ode mnie odczepil i poszlam sobie... Przez Adiego i alkohol wybuchlam jak cholera i teraz mi z tym zle;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniolek9871
haha na pocieszenie ty przynajmniej gdzies wychodzisz .. ja siedze w domu . Na piwie nie pamietam kiedy bylam . Moj facet nawet sie do mnie nie odzywa , spimy w roznych lozkach i raz na miesiac sobie przypomni . HAhaha w zyciu nie sadzilam ze majac 25 lat bede miec 2jke dzieci , faceta co nie chce pracowac ,ponad 90 kilo . Jeden plus studiuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapomnialam dziewczyny jak macie dola na temat swojego ciala jest taka amerykanska stronka ze zdjeciami dziewczyn po porodach , cesarkach .. Macie tam zdjecia piersi brzuchow- wszystko tylko wiekszosc bez twarzy . Super stronka po ktorej uwierzylam ze nei tylko ja tak wygladam i to jest normalne .. theshapeofamother.com Tam sa tez historie tych kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubaska aśka
Rudaagatka wow ale Ci waga leci w dol... jak to robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw sie rudaagatka każdy ma czasem zły dzien i kurcze musi sie na kimś wyżyć bo jest akurat pod reka :)pogodzicie sie i szybko zapomnijcie o całej sprawie zobaczysz :) witaj aniołek9871 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny .. ja też zamówiłam Adiego czekam na przesyłkę będę mieć ją we wtorek. Historia moja jest jak wielu innych.. ciąża i konsekwencje jej mam do rzucenia masę kg :) pozdrawiam ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej sweetnes :) kurcze takie macie nazwy hihi ze trudno je napisać a co dopiero zapamiętać :) Myśle ze jak będziemy sie tu wspierać to zrzucimy te zbędne kilogramy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczymy jak to wyjdzie w praniu :) oby jakoś szło .... Myślałam ,że tylko ja nie śpię w niedzielę rano :) ale chyba takie zalety maleństwa w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie :) ja już po 6 miałam pobudke i już jestem po kawce :) ale dzisiaj tak jak sobie obiecalam muszę ograniczyć kawę bo bardzo głowa bolała i nie wiem czemu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×