Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rudaagatka

Adipex - Zakaz ofert handlowych !!

Polecane posty

ale na moim okakowaniu jest napisane po czesku ze z miekkim srodkiem ponadto zgadza mi sie i kod kreskowy i wszytskie inne numerkiz tymi ze strony producenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moje to tez taka mazia waniliowa to dobrze? Sweetnes już dzisiaj możesz wziąć dopiero jest 14 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest napisane " mekki tabolek " czyli miekkich tabletek,kapsułek a na tym obrazku nie ma tak napisane moze my mamy jakies podroby z Czech? jesu musze zaraz isc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Benia to co masz w środku? A czy wasze tez są takie słodkawe zanim popijecie woda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie benia pisz szybko jakie Ty masz? bo sie bede w pracy pozniej denerwowała czy mam oryginalne moje sa słodkawe i zalatujace wanilią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wiekszosci ogłoszen ktore przewertowałam jest napisane mekki tabolek ,ale na jednym tego nie widziałam napisu i listki byłu po 10szt tabl ale wygladem takie same jak ja mam. Moze jakas nowa produkcja,albo nowa seria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mi sie uda z pracy polukac to zobacze co napisałyscie ale watpie bo maja tam poblokowane serwery jak wychodzą,moze w telefonie uda mi sie znajsc forum.ja tam tylko faktury licze wiec nie bardzo mam dojscie do neta. ide.miłego popoludnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki ale miałam zebranie z dyr :( a co do adika to w sumie nie próbowałam pod kątem smaku po prostu łykam i już. Jutro rano ja będę brać to je chwilę w buzi potrzymam :) i dam Wam znac jaki mają posmak i przekroję ją. Ja sprowadzam je od dawna i zawsze były takie same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dostałam e-maila, ze moja paczuszka została wysłana, teraz tylko oczekiwać będę jutro na kuriera i oczywiście jak dostanę adik to zaraz go przekroję i sprawdzę co ja mam w środku, ale oby to było to ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja tez rano się melduję i napiszę co jest w środku. Tylko czemu ja i tak jestem głodna??? Moja sąsiadka bierze po 2 dziennie i nie je prawie nic ale ja się boję wziąć dwie. Co o tym myślicie? Łapa a ile Ty masz lat? tak z ciekawości pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie masz źródło pochodzenia? Jeśli nie chcesz pisac na forum to może podam Ci moje prywatne namiary. Kupując w Czechach w aptece chyba powinien byc to oryginał! Może polowa z nas w taki razie faszeruje się czymś podrobionym. Trzeba to zweryfikować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudaagatka to myslisz, że może być taka rozbieznośc? Ja mam dokładnie Adipex retard fenterminum firmy Gerot. Opakowanie takie jak wczesniej załączyłaś link, w opakowaniu 5 blistrów po 20 tabl, kształt jajowaty żółtego koloru. Masakra nie wiem co jest grane a tak jak mówie wczęsniej kupowałam na handel w czechach a teraz dla siebie i wygladają nadal tak samo,, tylko ten środek muszę sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze wątpię o takiej rozbiezności.. Nie biorę pierwszy raz, fakt faktem poraz pierwszy kupowałam w necie, ale miałam dużo nieprzyjemności, tułałam się po komisariatach i powiedziałam ze nigdy wiecej w necie nie kupie. Tamte byly takie same jak te, wtedy schudłam 15,5 kg w miesiąc i po teraźniejszym moim spadku tez chyba widoczne ze to oryginał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudaagatka dzięki za zdjęcie i też poświęciłam jedna tabl i przegryzłam i ok w środku jest tak jak u Ciebie taka maź brązowawa. Przepraszam, że wprowadziłam Was w bład i pociumkałam i jest waniliowy posmak. Także ufff mam oryginał. Ale w takim razie sąsiadka ta co Wam pisałam, że bierze po dwie dziennie ma podróbkę bo ma proszek i pewnie dlatego nie działają. Rudaagatka gratuluję wyników i mam nadzieję, że mi się tez uda. Choć tak jak pisałam ja ciągle głodna jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszek w środku to podróbka z Chin. Z wierzchu wyglądaja identycznie jak oryginał... Dlatego nawet ze sprawdzeniem zawartości mozna dostać wała, bo nie ma opcji by listonosz pozwolił przegryźć czy przeciąć tabletkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski ja mialam cos podobnego do tego pasa ale mi tylko miesnie sie wtroszke widocznijsze robily po codziennym stosowaniu a tluszczyku to nic a nic nie ruszylo, a co do solarium to jak mi wyskakiwaly to chodzilam zeby przypieklo i pomoglo na 2 dni a potem jeszcze wiekszy wysyp i przestalam chodzic, az tak sobie mysle ze moze jakos w tym powietrzu sa jakies zarazki i jak sie rozgrzewa cialo to to wnika a tez bym poszla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Benia a mogabys zapytac sasiadki zeby sparwdzial nr serii i kodu czy sie zgadzaja z oryginalem, kurcze az stach takie z chin brac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero kobietki wróciłam ze spaceru ufff ale balsamu nie kupiłam bo kupiłam bluzeczke sobie i apaszke :) także jutro może w końcu znajdę droge do tego kosmetycznego haha :) no to sie uspokoilam ze mam oryginalne a cała drogę myślałam ufffff :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spytam sąsiadki gdzie ona kupiła ale pewnie w necie. Ja już po kolacji: 1 kanapka razowca bez masełka i z plastrem szynki. Ja się ucieszyłam że mam oryginał. Rudaagatka powiedz czy do tabletek dodatkowo ćwiczyłaś? Czy tylko same tabletki dały Ci taki efekt? Wiem, że nie ma nic bez wysiłku i powinno się ćwiczyć ale ja kompl nie mam na to czasu. Ale dzisiaj za to zakupiłam nowe butki w ccc i jestem mega szczęsliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sweetnes napisz jutro na dole z jaka waga startujesz :) No Benia napedzilas nam stracha dzisiaj hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale za to jak sie dziewczyny rozpisaly haha :) Nic nie szkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudaagatko czy możesz napisać czy to teraz miałaś jakieś nieprzyjemności w komisariacie związane z zakupem w necie. Ja jakieś 3 lata temu tez zakupiłam ale byłam oszukana dostałam pudełko po dropsach za 200 zł ;(, i też mnie policja przesłuchiwała no bo to oszust był znaleźli mnie po rachunku bankowym, ależ mi było wtedy głupio ujjj. A teraz czy jak zamawiałaś przez net coś się działo w tej sprawie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×