Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rudaagatka

Adipex - Zakaz ofert handlowych !!

Polecane posty

Oj te nasze nieszczesne brzuszki hehe ale nawet jak waga spadnie to i tak zostanie trochę tej skory i to jest najgorsze :( ale mój mąż mówi ze ja mu sie podobam taka jaka jestem :) i to jest najważniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morena ja własnie mam taki brzuszek ciazowy.Nie raz sie mnie ktos pyta czy jestem w ciazy.I własnie musze go jakos sie pozbyc. gdybym miała ze 20tys na wydanie poszłabym do dr Szczyta i wycieła cholerstwo,no ale nie mam,no chyba ze wygram w totka ;) nie moge cwiczyc brzuszkow bo obciazaja moj i tak juz zepsuty kregosłup. mam niby te taka kołyske do cwiczen ale ona za przeproszeniem g daje. jak troche schudne ,schudnie mi tez wandzioł :p ale bedzie pewno wisiala paskudna skóra.No ale lepsze to niz ciagłe pytania o ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dlatego nic nie pozostaje jak odchudzając się ćwiczyć .... najważniejsze że mu się podobasz :):) ja nie muszę się nikomu podobać ale sama się źle czuję ze sobą a było tak pięnie kiedyś :/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) nie było mnie przez weekend i dziś zaglądam a forum pięknie się rozkręcilo :). Ja zaczęłam brać adika ok 14-tej i muszę Wam powiedzieć, że jest lepiej wieczorem nawet mogę się pokusić o stwierdzenie, że dużo lepiej :). Jutro ważenie jestem bardzo ciekawa jak tam. Zauważyłam, że skóra na moim dużym bębenku :) jest jakby bardziej miękka mam nadzieję, że to po prostu mniej "tkanki tłuszczanki". :) Miłego dnia Kochane :) i najbardziej jak to możliwe słonecznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kolezanki.słoneczko pieknie przyswieciło,a ja mam dola,byłam juz w przychodni-mój 10miesieczxny synek ma rozyczke,nie doczekał szczepien-w 13-14m-cu sa na te choroby zakazne-a to juz go dopadło.niby rózyczke przechodzi sie raczej łagodnie,a on biedak cała noc walczył ze swadem,a najlepsze jest to,ze stanełam rano na wadze(to juz takie moje codzienne zboczenie)a tam od wczoraj 0,850kg mniej.jest to mozliwe???czy mi waga szwankuj???trudno mi w to uwierzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie że mozliwe, bo najpierw schodzi woda. Ja miałam w 1 tygodniua minus 4,5 kg i chciałam baterie w wadze zmieniać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajmanka z waga mozliwe bo ja od przedwczoraj tez nic nie schudłam waga stoi na -2 kg wiec sie nie martw a co do synka to sie ciesz ze ma rozyczke,wiesz ile bym dała by moj miał np swinke teraz a nie jako dorosły albo córka zeby własnie owa rozyczke dostała teraz.Poza tym te szczepienia sama wiesz to conajmniej sa dziwne.Moim zdaniem jak dzieci choruja na choroby zakazne własnie w dziecnstwie to dobrze.ja jak bylam mała przeszłam wszystko łacznie z odrą i nie raz bez szczepien i zyje. na swedzace krostki tak jak przy ospie bardzo pomaga taki puder na ospe w płynie.Mozna go kupic w aptece bez recepty.Dziwne ze lekarz wam go nie zapisał.ten puder tez bardzo ładnie łagodzi np sedzace ugryzienie komara słoneczko swieci u mnie dalej,juz powywieszłam posciel na balkon i dywaniki i pranie wstawiłam. obaidu dzis nie robie bo maz przywiozł wczoraj smakołyki od mamy wiec mają co jesc bo ja oczywiscie sie odchudzam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a uzywałyscie kiedys takich urzadzen do masazu jak vibroaction? mi to dała kilka dni temu kolezanka zeby masowac swoje brzucho bo niby to pomaga schudnac.siedze wiec i masuje sie tym ustrojstwem ;) moze mi cos pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no,tak,lekarz nie zapisał nic-kazał w razie goraczki podawac panadol w syropie,a oprocz tego wit C. a ten puder w płynie mam-starszy syn jak miał ospe-to go nim smarowałam,ale nie wiedziałam,czy przy rózyczce tez go mozna stosowac-dieki za porade-masz racje,czym szybciej przejdzie tym lepiej-tylko zal mi ze malenstwo moje sie tak meczy.odzis wcale jeszcze nic nie zjadłam-nie mam apetytu-moze faktycznie,na mnie zadziałało dopiero po 5-dniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam vibroacion i sama nie wiem,pewnie cos by dał gdyby faktycznie go stosowac regularnie,kiedys wytrzymalam tydzien-codziennie po 20 min.-faktycznie po zdjeciu brzuch jest czerwony,skóra swędzi tzn. ze chyba torche działa na skóre:)wiec ja tez zaczne go na nowo uzywac jak juz bede miala adika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vibroatcion-ma niby za zadanie rozbijać tkanke tłuszczowa-moja bratowa ma cos podobnego-przy systematycznym stosowaniu napewno cos pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam mysle ze przy rozyczce tez mozna tym pudrem smarowac,złagodzi swedzenie. No to bede sie teraz co dzien masowała tym urzadzeniem zobaczymy jakie beda efekty.Dodatkowo mam jakis zel do smarowania brzucha ze niby własnie sie po nim chudnie,wiec wmasowałam go w brzuch/smierdzi kamforą/ i załozyłam ten vibroaction i cała sie telepie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi przypadły do gustu balsamy chłodzące z Eveline :) Jak mnie mrozi to wydaje mi się ze czuje dzialanie hehe, no i skóra jest super w dotyku;) Ja zawsze miałam problem z udami i biodrami, z brzuchem nigdy. Gdy miałam 17 lat ważyłam ok. 70 kg, w talii miałam 64 cm a w biodrach około 100 więc strasznie komicznie to wygladało. Teraz tez mam spore wciecie w pasie, ale po rocznej "kuracji" alkoholowej mam taki brzuch że ściskam się na codzień pasem, bo nie moge na ten brzuchol patrzeć;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj sie nazywa extra slim serum laser do szybkiego wyszczuplania z Perfecty ze niby efekty juz po 1 tyg a w 3 tyg 2 cm mniej.jakas kuracja rozgrzewajaca.Zobaczymy te efekty ;) czekam az córka wroci ze szkoły i msze ją zabrac na zakupy i kupic jej jakies buty bo noga jej rosnie masakrycznie,a pozniej jade po synka do przedszkola i do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie wzięłam trochę za ogarnianie domu bo jak wszyscy są to nie jest to :) malutek usnol to można w spokoju sobie działać :) u nas taka pogoda w kratkę ale miejmy dziewczyny nadzieje ze ta cholerna zima już minęła :) Ja tez czekam na chłopaków zjedzą obiad i ruszam na spacerek :) ja dzisiaj dopiero 5 tabletke wzięłam a wydaje mi sie ze już dłużej biorę hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O właśnie i przy okazji spaceru kupie sobie balsam na brzucho moje :) wtedy przy Meridi tez uzywalam tylko nie pamietam jaka to firma była,mialam dwa rozgrzewajacy i modelujacy ale efekt był :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wiem Łapa mi przypomniała tez z perfekty :) wiecie co dziewczyny ja mam najgorszy możliwy objaw uboczny adika :( na twarzy mam aż 5 bomb :( masakra i zastanawiam sie czy solarium by mi to podsuszylo jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi wydaję się Saba,że solarium nic nie da, mi bymajmniej jak wyskakują przed okresem i poprawie solarium to są gorsze :) mimo ,że mnie na ladny kolor opala slarium to na ''syfy'' dziala gorzej na szczescie to rzadko mi wyskakuja szykuje mojego malego szatana na spacer :):) ma 10-cy a broi za 5-ciu :):) hahah ahhh Ci faceci :) cóż to jeden facet za którym biegam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już bym wolała zeby mnie głowa bolała buuuuuu :( ja mam 3 za którymi biegam :) bo za czwartym już nie hihihi on biega za mną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sweetnes a ty od jutra zaczynasz z Adim? Bo już sie zakrecilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jestem głodna !!!!!!!!!!!!!!!! nosz kurna co jest? zrobilam sobie zupke chinska i jem. mam nadzieje ze to tylko chwilowe,ze pozniej juz nie bede głodna saba ja w zyciu na solarium nie bylam :D mam dosc ciemna cere wiec nie porzebuje tam chodzic tak ze nie wiem czy by ci to pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam ciemna karnację ale tak pomyślałam ze może by podsuszylo to dziadostwo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, zaglądam w przerwie w pracy. I wiecie co mi pomimo adika nadal chce sie jeść więć muszę się pilnować jedyne co dobre to, że pije dużo. Może na mnie jednak nie działa jak powinien. Czytałam we wcześniejszych wpisach, że tabletka w środku powinna być płynna cz to prawda? Ja kupuję oryginał w Czechach i nie są płynne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny napiszcie jaka u Was jest konsystencja w środku tabl. Ja jezdżę do Czech i tam kupuje w aptece i jeszcze nie zdarzyła się konsystencja mazista. Co jest grane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×