Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

alex9999

Studia, czy szkoła policealna?

Polecane posty

Witam. Jak w temacie: co wybrać? Jestem zainteresowana [url=http://www.omega.szkola.pl/]medyczną szkołą policealną[/url]. Oferują oni kierunek technik farmacji. Reklamując się podają, że mają mniejsze wymagania w stosunku do swoich uczniów w porównaniu do studentów. Po czym deklarują, że wiedza i kwalifikacje jakie się osiąga po ukończeniu szkoły są bardzo podobne do tych po ukończeniu studiów. Czy to możliwe? Jak później z poszukiwaniem pracy? Czy dużo się traci na tym, że nie ma się tytułu mgr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la Luna190
U nas jest tak, że jest dziewczyna technik, ale zarabia dużo mniej od nas. Bez mgr nie może robić np. maści itd. W związku z tym i tak któreś z nas musi z nią być na zmianie i w zasadzie szef trzyma ją tylko dlatego, że robi studia w międzyczasie i czekamy, aż skończy. Co do Twojej wypowiedzi, dziwi mnie jedno: jak niby szkoła może mieć niskie wymagania, a twierdzić, że wie się później tyle, co po szkole, w której nieraz dadzą popalić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Policealna
Ja poszłam do szkoły policealnej na asystentkę stomatologiczną i powiem tak nie żałuję ;) Ps. A wiesz jakie są czasy na studiach ciężko, a ludzie po studiach nie mają pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Policealna
Ja poszłam do szkoły policealnej na asystentkę stomatologiczną i powiem tak nie żałuję ;) Ps. A wiesz jakie są czasy na studiach ciężko, a ludzie po studiach nie mają pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość revcecfedcfedc
robienie technika ma sens jeśli potem dostaniesz się na farmację, moja koleżanka robiła bo dopiero za 3 razem się dostała na studia, bycie samym technikiem nie polecam jesteś nikim znaczącym popychanym przez zadufane w sobie ,,magistry,, wiem od koleżanki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wakacje2013333
Ja też poszłam jak poprzedniczka wyżej , do szkoły policanej na stomatologie i też nie żałuję raczej , znalazłam pracę bez problemowo w prywatnej klinice stomatologicznej i jestem zadowolona. Godziny pracy od 9 do 15/16 przeważnie Wypłata to zależy ile mam wolnego w miesiącu ale min.1800 max 2200 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profesoreeeek
Z jednej strony warto iść do szkoły policealnej mniej nauki, a szanse na pracę są sporawe Z drugiej strony studia dużo nauki, męczysz sie ale jak skończysz masz dużą satysfakcję że dałaś radę , ale wejść pod uwagę ile osób które skończyło studia nie mają pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie techniczka :)
czesc :) ja jestem właśnie kończe ten kier. :) kierunek jest fajny ale gorzej z 2-letnim stażem i pracą.. rynek pracy juz jest troche przesycony jeśli chodzi o techników. Ostatnio nawet pojawiły się informacje o tym, że Izba Aptekarska chce zaprzestać naboru do szkół policealnych na tym kierunku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enerbio
Nie wiem, ale ja bym nie ufala artykulom z Go Worka. Ostatnio moi znajomi (nie jedni) pododawali tam opinie (negatywne) o pracodawcach (prawdziwe). Okazalo sie, ze Go Work opinie usunal (prawdopodobnie za oplata proponuje on niektorym pracodawcom taka opcje). Tak wiec z cala pewnoscia nie jest to wiarygodny ani rzetelny portal i mimo ze chce zmienic prace ja osobiscie przestalam z niego korzystac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolla1234
Hej, hej:) Jako ubiegłoroczna absolwentka szkoły policealnej -kosmetyka (NOVA - Warszawa) wypowiem się, zdecydowanie był to dobry wybór. Wiadomo, że nie ma tyle nauki co na studiach, ale nauczyłyśmy się z dziewczynami naprawdę baardzo dużo, a i była super, nauczyciele też w porządku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera95
ja już jestem absolwentką szkoły Omega ale zastanawiam się nad zapisem na kolejnego technika :) bardzo mi się podobały zajęcia z technika weterynarii na pracowni bardzo dużo można się nauczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kursy i szkolenia, które mogą poszerzyć horyzonty Twoje na rynku pracy są jak najbardziej wskazane! rekrutacyjna rewolucja.pl, strona z fajnymi ofertami, na pewno coś Cię zainteresuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy czym się interesujesz i z czego jesteś dobra. Ja skończyłam w http://cku1.edu.pl/ technika administracji i bez problemu znalazłam pracę po szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodziłam do Novej, ale przeniosłam się do Omegi, w Novej musiałam płacić za nieobecności, poziom nauczania podobny, więc kasa odegrała tu dużą rolę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić Delta Edukacja :) Chodzę tam obecnie na kierunek technik usług kosmetycznych i jestem bardzo zadowolona. Wszystko jest darmowe, a nauczyciele są naprawdę w porządku. Pomocni i cierpliwi. Szkoła znajduje się w samym centrum i z zaparkowaniem też nie ma problemu. Panie z sekretariatu zawsze są miłe i udzielą każdej informacji. Myślę, że jest to jedna z niewielu dobrych szkół, która jest godna zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu wybierać szkołę która jest płatna jak można wybrać taką która jest bezpłatna ? Delta Edukacja - nie ma ukrytych kosztów, wszystko jest jasne i co najważniejsze nie ma problemów z niczym ! :D Ktoś podziela moje zdanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio ciągle słyszę o tej szkole :) Same pozytywne rzeczy - oby tak dalej :) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja podzielam. Szkoła całkowicie bezpłatna, fajne kierunki, miła obsługa w sekretariacie, żadnych problemów wszystko na wysokim poziomie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyłączam się do wypowiedzi wyżej, wszystko pięknie ładnie bez zarzutu :) Jak policealka to koniecznie Delta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wszystkich zapracowanych: Delta Edukacja organizuje noc zapisów 29 sierpnia, będzie okazja dla tych co pracują do 18 i nie mają jak przyjść w godzinach pracy sekretariatu aby się zapisać. Tego dnia sekretariat będzie czynny do 20 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam PROFESJA EDUKACJA w Warszawie, bardzo profesjonalne podejście do klienta, atmosfera fajna, brak jakich kolwiek zarzutów w 100% POLECAM ;) NO I NAUKA DARMOWA http://www.profesjaedukacja.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarkowskaj
Trzeba robić to co się lubi,dlatego ja studiuje pedagogike na akademii www.ignatianum.edu.pl w Krakowie i sobie chwale. Lokalizacja w centrum miasta,nie mają rozrzuconych oddziałów po całym mieście a na uczelni panuje fajna atmosfera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×