Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ambrosyja

Gdzie na weekend majowy?Co polecacie?

Polecane posty

Gość gość
Zachwycona jestem parkiem Mikrokosmos. To w jaki sposób zrobione są rzeźby owadów to jest majstersztyk. Tak realistycznych rzeźb to w życiu nie widziałam. Do dziś mam przed oczami wielką mrówkę – wow! A to w sumie był bardziej wyjazd z myślą o dzieciach, żęby miały rozrywkę...a chyba ja bawiłam się jeszcze lepiej niż one :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecę Budapeszt na weekend, dostatecznie blisko żeby taki wyjazd na parę dni miał sens i dostatecznie daleko żeby faktycznie odciąć się trochę od bieżących spraw i odpocząć. Jechaliśmy na Węgry z biurem Gryf -http://gryftravel.pl/budapeszt. Mają dobrze pomyślany plan wycieczki, cały program nie zaczął nam się ani przez chwilę rozjeżdżać w czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrym miejscem na pobyt jeśli idzie o Zator to moim zdaniem jest Western Camp, póki co raz tam byłem bo w sumie jest to dość świeża sprawa, niedawno cały obiekt postawili, ale będe wracał na pewno! Super pomysł z tym dzikim zachodem, już byłem kiedyś w podobnym miejscu stylizowanym na westernowe, ale to jest lepsze. Bardziej czuć klimat. Wozy i tipi – rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne miejsce na taki weekend to Rancho Colorado w Trzcielu. Miejsce piękne, bo wkoło lasy, jeziorka. Pokoje hotelowe bardzo ładne, jedzenie pyszne, jest miejsc na ognisko, można posiedzieć,w hotelu jest basen, są również tam konie. Miejsce super na taki wyjazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makadamia

Ja znalazłam spoko atrakcyjne miejsca w serwisie Gufik- to miejsca polecane rodzicom z dziećmi przez innych rodziców . Fajnie, że takie serwisy powstają 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnmbb

Podobało nam się kilka tygodni temu jeszcze przed świętami w Pobierowie w Gryfie. Wyjechaliśmy z narzeczonym na taki krótki weekendowy wypad z okazji Mikołajek :)) Świetne miejsce, na pewno wróćimy tutaj latem w sezonie. Cicho, komfortowo, bardzo wygodny pokój pomysłowo urządzony, z super wygodnym łóżkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Już mi się znudziło jeżdżenie wkoło na Mazury i Mazury. Idealnie teraz majówka popada to się wybieramy z narzeczonym enterem na Kanary, wybraliśmy Teneryfę, bo w biurze kobieta bardzo polecała. Pokazywała nam zdjęcia ze swojego pobytu tam i były piękne. Do maja 2 miesiące, szybko zleci 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beataa

Bardzo fajną ofertę na listopad w Zakopanem znalazłem przez stronę meteor-turystyka.pl. Ogólnie dość często u nich szukam noclegów, jak jechaliśmy latem do Darłówka to też pokoje znalazłem tutaj i wszystko było okej. Mają dobrze opisane oferty, ze zdjęciami, są też odnośniki do stron obiektów – o ile ktoś prowadzi swoj portal bo wbrew pozorom w XXI wieku to wciąż nie jest norma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszkaa90

Weekend majowy w listopadzie to musi być to ;) A tak poważnie, to ofert na majówkę jest mnóstwo, niektóre strony nawet mają fajne rabaty. Na sunandsnow.pl widziałam -15% na niektóre apartamenty w terminie majówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

ja tam wole ze znajomymi jechac za granice  w tym roku jedziemy z Party Camp na Chowacje, juz sie nie moge doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anilka

My dzięki Gufikowi mamy tez juz majówkę zaplanowaną , sporo jest tez ofert nad polskie morze wakacyjnych pewnie coś wybierzemy. Przynajmniej mam pewność, że miejsca te są przyjazne dzieciom a nie pojadę w ciemno. Fajny ten serwis- łatwo wyszukiwać, ładne zdjęcia, opisy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elemelka

Można zrobić wypad połączony z emocjami typu spływ czy weekend ze spadochronem, of road oraz inne na https://www.prezentzycia.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elemelka

Można zrobić wypad połączony z emocjami typu spływ czy weekend ze spadochronem, of road oraz inne na [ur]https://www.prezentzycia.pl/[/url]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ma małe dziecko, więc nie poszlaejemy z mężem, ale na rancho pod bocianem damy na pewno radę pojechać 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jrodnac

Zróbce sobie super emocjonalny wypad i pojedźcie skoczyć ze spadochronem :D ja polecam koło wrocławia skydive olimpic, bo razem z moim pimpuszkiem skakaliśmy tam w zeszłym miesiącu i było mega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga

ja z rodzinka jadę do Ustki na weekend majowy bo udało się wziąć wolne i z weekendu zrobiło się aż 5 dni wolnego 😉 zarezerwowałam nam nocleg w hotelu Grand Lubicz www.grandlubicz.pl z tego względu że chcemy wypocząć, więc my z mężem rezerwujemy wellness&spa a dzieciaki aquapark 😉 no i do morza blisko, więc mam nadzieję, że będzie okazja trochę na piasku poleżeć czy pospacerować, byleby pogoda dopisała 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ganzeri

Ja lubię aktywnie, dlatego pokochałam wspinaczkę. Dzisiaj w RatWork dokończyłam kompletować sprzęt, więc tylko czekać na ten weekend majowy i w drogę! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie wyjazdy wiążą się z zabraniem dzieciaków, więc nie jest to już takie proste jak kiedyś.. Moja dwójka rozrabiaków jest tak ruchliwa, że nie usiedzą na miejscu. Za każdym razem nim gdzieś ruszymy z żoną, dokładnie sprawdzamy hotel, aby mieć pewność że dzieciaki nie będą się nudzić. Jutro z samego rana, jak w poprzednim roku celujemy w Zalesie Mazury. Hotel ma mnóstwo udogodnień, co w przypadku naszych pociech jest wręcz jak zbawienie..Do tego miła obsługa i komfortowe pokoje.. Czego chcieć więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli chcecie wypocząć w spokojnym miejscu blisko natury to polecam wam miejscowość Supraśl na Podlasiu. Znajduje się tam hotel www.hotelsuprasl.com Miejscowość jest bardzo spokojna i otoczona przez puszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka

Tego roku w majówkę zwiedziliśmy polskie góry 🙂 Fajnie było w Pieninach- mega dużo pięknych miejsc, cisza, spokój, bardzo duży wybór atrakcji. Zakwaterowanie też super- hotel Smile robi wrażenie, jak na górskie klimaty, to wyróżnia się on bardzo, czysty, miły, w Szczawnicy pełno fajnych knajp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×